Планирани прекъсвания на електрозахранването

  • PDF

cezУважаеми клиенти,

ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Планираните изключвания ще бъдат осъществени, както следва:                     

                                          

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД

Община Банско

На 12.10.2016 г. /09:30 - 16:00 ч./ -Гр. Банско Местност Кошерината - Вила Ангелинин и Вила Бърдарев.

На 12.10.2016 г. /09:15 - 09:30 ч./ -Гр. Банско Местност Кошерината - Вила Ангелинин и Вила Бърдарев.

На 12.10.2016 г. /15:45 - 16:00 ч./ -Гр. Банско Местност Кошерината - Вила Ангелинин и Вила Бърдарев.

Община Благоевград

На 10.10.2016 г. /09:00 - 16:00 ч./ -кратковременнни прекъсвания за подмяна на електромери за последваща проверка в следните райони: Благоевград; Местност Авганцов Чифлик Ш.72 Местност Горски Разсадник Местност Карамихайлов Бунар Местност Пенков Чифлик Местност Реката Местност Старата Гара-Ш-14; Пирин Жилище; Покровнишко Шосе

На 10.10.2016 г. /09:00 - 16:00 ч./ -Кратковременнни Прекъсвания За Подмяна На Електромери За Последваща Проверка В Следните Райони: С.Покровник

На 10.10.2016 г. /08:45 - 16:30 ч./ -Лешко Горно Лешко Жилище

На 10.10.2016 г. /08:00 - 16:15 ч./ -Благоевград Антон Чехов 1; Бреза 1, 3, 4; Еленово Бл 215; Предел 16, 19, 54, 56, 61, 64; Синчец 1; Славово 1, 11, 2, 4, 6; Хърсовска 2; Делвино, Общ. Благоевград; Местност Стоянов Чукар

На 10.10.2016 г. /09:00 - 16:15 ч./ -Благоевград Александър Фон Хумболт Врем.С-Во-магазин, Жилище, 1, 6, 8, 8 Партер; Генерал Тодоров 12; Иван Михайлов Клуб, 56, 58, 58г, 60; Кръстьо Асенов 31; Мусала 10; Обзор .3 Врем.С-Во; Славянска 51, 79, 81; Тодор Александров 43

На 10.10.2016 г. /09:00 - 16:00 ч./ -Кратковременнни Прекъсвания За Подмяна На Електромери За Последваща Проверка В Следните Райони: Благоевград; Еленово Бл 207; 208; 209; 210

На 10.10.2016 г. /08:30 - 15:15 ч./ -Благоевград Жк Запад 53

На 10.10.2016 г. /08:30 - 16:30 ч./ -Дъбрава, Общ. Благоевград Местност Бобови Ниви

На 11.10.2016 г. /09:00 - 16:00 ч./ -кратковременнни прекъсвания за подмяна на електромери за последваща проверка в следните райони: Благоевград; Местност Авганцов Чифлик Ш.72 Местност Горски Разсадник Местност Карамихайлов Бунар Местност Пенков Чифлик Местност Реката Местност Старата Гара-Ш-14; Пирин Жилище; Покровнишко Шосе

На 11.10.2016 г. /09:00 - 16:00 ч./ -кратковременнни прекъсвания за подмяна на електромери за последваща проверка в следните райони: С.Покровник

На 11.10.2016 г. /08:45 - 16:30 ч./ -Лешко Горно Лешко Жилище

На 11.10.2016 г. /08:00 - 16:15 ч./ -Благоевград Антон Чехов 1; Бреза 1, 3, 4; Еленово Бл 215; Предел 16, 19, 54, 56, 61, 64; Синчец 1; Славово 1, 11, 2, 4, 6; Хърсовска 2; Делвино, Общ. Благоевград; Местност Стоянов Чукар

На 11.10.2016 г. /09:00 - 16:00 ч./ -кратковременнни прекъсвания за подмяна на електромери за последваща проверка в следните райони: Благоевград; Еленово Бл 207; 208; 209; 210

На 11.10.2016 г. /08:30 - 15:15 ч./ -Благоевград Жк Запад 53

На 11.10.2016 г. /08:30 - 16:30 ч./ -Дъбрава, Общ. Благоевград Местност Бобови Ниви

На 12.10.2016 г. /09:00 - 16:00 ч./ -кратковременнни прекъсвания за подмяна на електромери за последваща проверка в следните райони: Благоевград; Местност Авганцов Чифлик Ш.72 Местност Горски Разсадник Местност Карамихайлов Бунар Местност Пенков Чифлик Местност Реката Местност Старата Гара-Ш-14; Пирин Жилище; Покровнишко Шосе

На 12.10.2016 г. /09:00 - 16:00 ч./ -кратковременнни прекъсвания за подмяна на електромери за последваща проверка в следните райони: С.Покровник

На 12.10.2016 г. /11:00 - 12:00 ч./ -Бистрица, Общ. Благоевград Местност Тепавиците; Благоевград; Ален Мак Бл, Бл Жилище; Антон Страшимиров 13; Антон Чехов 1; Армутлука Асен Итов 9; Бистрица Жилище; Братя Иванови Жилище, 1; Броди 16, 2, 32, 36; Васил Левски 65; Владо Черноземски 3; Гемеджиите 12; Георги Попов 30; Еленово Бл; Жк. Еленово - 1, Идт. 04279.626.29 и 04279.626.30 Зеленка 5; Илинден 14, 23; Искър 13; К. и Никола Хайдукови 66; Кв. Струмско Стопански Двор Коста Босилков 3; Липа 2; Любен Каравелов 6; Люляк 21; Местност Авганцов Чифлик Ш.72 Местност Горски Разсадник Местност Карамихайлов Бунар Местност Пенков Чифлик Местност Река Бистрица Местност Реката Местност Старата Гара-Ш-14 Неуточнен Адрес ТП Горско Стопанство; Обел 4; Огражден 8, Жилище; Освобождение 16; Панайот Хитов 14, 25; Пирин Жилище; Покровнишко Шосе 42; Полковник Дрангов 100; Прилеп 28; Река Бистрица Славянска 83; Струма Жилище, 15, 17, 9; Струмско Център Бл, Бл Гараж, Бл Жилище, Пом.С-Во, Рибарник, Бл Жилище, Стопанство; Яне Сандански 15; Габрово, Общ. Благоевград; Махала Хамбарджийска; Железница, Общ. Симитли; Местност Ръждавец; Лешко; Горно Лешко Жилище; Долно Лешко Офис, Жилище, Жилище, Жилище, Омчорник; Махала Корянска; Мощанец; XVI-122, 123, Кв. 14; Падеш; Бреза 7, Поща; Будишка Жилище; Местност Джалеви Бахчи Местност Ушите Падеш База, Цех, Аптека, Жилище, Магазин, Офис, Сладкарница, Фурна, Жилище, Жилище, Жилищна Сграда, Жилище, Лечебница, Обор, Офис, Фуражомелка, Цех, Жилище, Магазин, Офис, Училище, Жилище, Офис, Ресторант; Покровник; Ленището Местност При Цветковски Воденици При Цветковски Воденици Тодор Александров 7; Хан Аспарух 1

На 12.10.2016 г. /12:00 - 16:00 ч./ -Благоевград - Антон Страшимиров 13; Антон Чехов 1; Бистрица Жилище; Броди 2, 32, 36; Васил Левски 65; Владо Черноземски 3; Еленово Бл; Жк. Еленово - 1, Идт. 04279.626.29 и 04279.626.30 Зеленка 5; Илинден 14; К. и Никола Хайдукови 66; Липа 2; Любен Каравелов 6; Местност Авганцов Чифлик Ш.72 Местност Горски Разсадник Местност Карамихайлов Бунар Местност Пенков Чифлик Местност Реката Местност Старата Гара-Ш-14 Огражден Жилище; Панайот Хитов 14; Пирин Жилище; Покровнишко Шосе 42; Полковник Дрангов 100; Прилеп 28; Струма Жилище, 15, 17, 9; Струмско Център Бл Гараж

На 12.10.2016 г. /16:00 - 16:30 ч./ -Бистрица, Общ. Благоевград Местност Тепавиците; Благоевград; Ален Мак Бл, Бл Жилище; Антон Страшимиров 13; Антон Чехов 1; Армутлука Асен Итов 9; Бистрица Жилище; Братя Иванови Жилище, 1; Броди 16, 2, 32, 36; Васил Левски 65; Владо Черноземски 3; Гемеджиите 12; Георги Попов 30; Еленово Бл; Жк. Еленово - 1, Идт. 04279.626.29 и 04279.626.30 Зеленка 5; Илинден 14, 23; Искър 13; К. и Никола Хайдукови 66; Кв. Струмско Стопански Двор Коста Босилков 3; Липа 2; Любен Каравелов 6; Люляк 21; Местност Авганцов Чифлик Ш.72 Местност Горски Разсадник Местност Карамихайлов Бунар Местност Пенков Чифлик Местност Река Бистрица Местност Реката Местност Старата Гара-Ш-14 Неуточнен Адрес ТП Горско Стопанство; Обел 4; Огражден 8, Жилище; Освобождение 16; Панайот Хитов 14, 25; Пирин Жилище; Покровнишко Шосе 42; Полковник Дрангов 100; Прилеп 28; Река Бистрица Славянска 83; Струма Жилище, 15, 17, 9; Струмско Център Бл, Бл Гараж, Бл Жилище, Пом.С-Во, Рибарник, Бл Жилище, Стопанство; Яне Сандански 15; Габрово, Общ. Благоевград; Махала Хамбарджийска; Железница, Общ. Симитли; Местност Ръждавец; Лешко; Горно Лешко Жилище; Долно Лешко Офис, Жилище, Жилище, Жилище, Омчорник; Махала Корянска; Мощанец; XVI-122, 123, Кв. 14; Падеш; Бреза 7, Поща; Будишка Жилище; Местност Джалеви Бахчи Местност Ушите Падеш База, Цех, Аптека, Жилище, Магазин, Офис, Сладкарница, Фурна, Жилище, Жилище, Жилищна Сграда, Жилище, Лечебница, Обор, Офис, Фуражомелка, Цех, Жилище, Магазин, Офис, Училище, Жилище, Офис, Ресторант; Покровник; Ленището Местност При Цветковски Воденици При Цветковски Воденици Тодор Александров 7; Хан Аспарух 1

На 12.10.2016 г. /08:45 - 16:30 ч./ -Лешко Горно Лешко Жилище

На 12.10.2016 г. /16:00 - 16:30 ч./ -Бистрица, Общ. Благоевград 001104 001106 001107 Махала Брезовска; Благоевград; Ангел Кънчев 3; Антон Чехов 1; Костур 2; Цар Борис I 25; Горно Хърсово; Местност Валого; Дъбрава, Общ. Благоевград; 000533 Адиница Мах.Щърбевци Местност Адиница Местност Бобови Ниви Местност Градището Местност Клено Местност Ръжениците Местност Топузица; Рилци; Местност Арсовото Телкиево Дере

На 12.10.2016 г. /09:30 - 16:00 ч./ -Горно Хърсово Местност Валого

На 12.10.2016 г. /09:00 - 09:30 ч./ -Бистрица, Общ. Благоевград 001104 001106 001107 Махала Брезовска; Благоевград; Ангел Кънчев 3; Антон Чехов 1; Костур 2; Цар Борис I 25; Горно Хърсово; Местност Валого; Дъбрава, Общ. Благоевград; 000533 Адиница Мах.Щърбевци Местност Адиница Местност Бобови Ниви Местност Градището Местност Клено Местност Ръжениците Местност Топузица; Рилци; Местност Арсовото Телкиево Дере

На 12.10.2016 г. /08:00 - 16:15 ч./ -Благоевград Антон Чехов 1; Бреза 1, 3, 4; Еленово Бл 215; Предел 16, 19, 54, 56, 61, 64; Синчец 1; Славово 1, 11, 2, 4, 6; Хърсовска 2; Делвино, Общ. Благоевград; Местност Стоянов Чукар

На 12.10.2016 г. /16:00 - 16:30 ч./ -Благоевград С. Изгрев; С. Делвино; С. Марулево; С. Г. Церово; Попова Глава; Прсов Бл-Д; Ройона Около Полигона На Бл-Д

На 12.10.2016 г. /11:30 - 12:00 ч./ -Благоевград С. Изгрев; С. Делвино; С. Марулево; С. Г. Церово; Попова Глава; Прсов Бл-Д; Ройона Около Полигона На Бл-Д

На 12.10.2016 г. /09:00 - 16:00 ч./ -Кратковременнни Прекъсвания За Подмяна На Електромери За Последваща Проверка В Следните Райони: Благоевград; Еленово Бл 207; 208; 209; 210

На 12.10.2016 г. /08:30 - 16:30 ч./ -Дъбрава, Общ. Благоевград Местност Бобови Ниви

На 13.10.2016 г. /09:00 - 16:00 ч./ -Кратковременнни Прекъсвания За Подмяна На Електромери За Последваща Проверка В Следните Райони: Благоевград; Местност Авганцов Чифлик Ш.72 Местност Горски Разсадник Местност Карамихайлов Бунар Местност Пенков Чифлик Местност Реката Местност Старата Гара-Ш-14; Пирин Жилище; Покровнишко Шосе

На 13.10.2016 г. /09:00 - 16:00 ч./ -кратковременнни прекъсвания за подмяна на електромери за последваща проверка в следните райони: С.Покровник

На 13.10.2016 г. /08:45 - 16:30 ч./ -Лешко Горно Лешко Жилище

На 13.10.2016 г. /08:00 - 16:15 ч./ -Благоевград Антон Чехов 1; Бреза 1, 3, 4; Еленово Бл 215; Предел 16, 19, 54, 56, 61, 64; Синчец 1; Славово 1, 11, 2, 4, 6; Хърсовска 2; Делвино, Общ. Благоевград; Местност Стоянов Чукар

На 13.10.2016 г. /12:00 - 12:30 ч./ -Благоевград Антон Чехов 1; Аргир Манасиев 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 60; Бадемите 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 4, 8, 8а; Бистрица 1; Борис Сарафов 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 3, 31, 5, 6, 7, 8, 9, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47; Данаил Крапчев 14, 16, 3, 5; Димитър Йосифов 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 20, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Дъбравска 1, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 31, 33, 35, 11-Б, 15, 17, 19, 23, 27, 29, 31, 37, 12б; Еленово Бл Кафе, Бл Цех; Иван Михайлов 66; Изгрев 2; К. и Никола Хайдукови 2, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 83, 84, 93 Алфа, 93 Хелиос-2, 21, 23, 25, 46, 48, 54, 56, 60, 64, 66, 66б, 68, 70, 93 Алфа, 93 Хелиос-2; Комплекс Вароша Врем.С-Во; Мелник 14, 21; Менча Кърничева 16; Никола Вапцаров 29; Петър Стоянов 3, 4; Преспа 1, 10, 11, 11а, 12, 13, 15, 17, 19, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Родолюбие 5; Сотир Атанасов 1, 10, 8, 12; Стефан Стамболов 13; Струмско Център Бл Работилница; Трети Март 17; Христо Чернопеев 27, 29; Цар Борис I 27, 29; Шипка 5; Враца; Христо Ботев 33; Дъбрава, Общ. Благоевград; Местност Духче Баир; Еленово, Общ. Благоевград; 006009 035028 Пи-125 Кв.12 С. Еленово, М. Еминова Нива, УПИ №Х, Кв.1; Изгрев, Общ. Благоевград; Васил Левски 99; УПИ-Х-159, Кв.4

На 13.10.2016 г. /09:00 - 09:30 ч./ -Благоевград Антон Чехов 1; Аргир Манасиев 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 60; Бадемите 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 4, 8, 8а; Бистрица 1; Борис Сарафов 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 3, 31, 5, 6, 7, 8, 9, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47; Данаил Крапчев 14, 16, 3, 5; Димитър Йосифов 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 20, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Дъбравска 1, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 31, 33, 35, 11-Б, 15, 17, 19, 23, 27, 29, 31, 37, 12б; Еленово Бл Кафе, Бл Цех; Иван Михайлов 66; Изгрев 2; К. и Никола Хайдукови 2, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 83, 84, 93 Алфа, 93 Хелиос-2, 21, 23, 25, 46, 48, 54, 56, 60, 64, 66, 66б, 68, 70, 93 Алфа, 93 Хелиос-2; Комплекс Вароша Врем.С-Во; Мелник 14, 21; Менча Кърничева 16; Никола Вапцаров 29; Петър Стоянов 3, 4; Преспа 1, 10, 11, 11а, 12, 13, 15, 17, 19, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Родолюбие 5; Сотир Атанасов 1, 10, 8, 12; Стефан Стамболов 13; Струмско Център Бл Работилница; Трети Март 17; Христо Чернопеев 27, 29; Цар Борис I 27, 29; Шипка 5; Враца; Христо Ботев 33; Дъбрава, Общ. Благоевград; Местност Духче Баир; Еленово, Общ. Благоевград; 006009 035028 Пи-125 Кв.12 С. Еленово, М. Еминова Нива, УПИ №Х, Кв.1; Изгрев, Общ. Благоевград; Васил Левски 99; УПИ-Х-159, Кв.4

На 13.10.2016 г. /09:00 - 16:00 ч./ -кратковременнни прекъсвания за подмяна на електромери за последваща проверка в следните райони: Благоевград; Еленово Бл 207; 208; 209; 210

На 13.10.2016 г. /08:30 - 16:30 ч./ -Дъбрава, Общ. Благоевград Местност Бобови Ниви

На 14.10.2016 г. /09:00 - 16:00 ч./ -кратковременнни прекъсвания за подмяна на електромери за последваща проверка в следните райони: Благоевград; Местност Авганцов Чифлик Ш.72 Местност Горски Разсадник Местност Карамихайлов Бунар Местност Пенков Чифлик Местност Реката Местност Старата Гара-Ш-14; Пирин Жилище; Покровнишко Шосе

На 14.10.2016 г. /15:30 - 16:30 ч./ -Благоевград 7, Кв.10 Авганцов Чифлик Ш.72 Александър Стамболийски 104, 106, 108, 110, 149, 96, 97, 98; Васил Левски 61; Вихрен 19, 2, 20; Даме Груев 4; Промишлена Страцин 2

На 14.10.2016 г. /08:30 - 09:30 ч./ -Благоевград 7, Кв.10 Авганцов Чифлик Ш.72 Александър Стамболийски 104, 106, 108, 110, 149, 96, 97, 98; Васил Левски 61; Вихрен 19, 2, 20; Даме Груев 4; Промишлена Страцин 2

На 14.10.2016 г. /08:30 - 16:30 ч./ -Благоевград Еленово Бл 4; Свобода 1

На 14.10.2016 г. /08:30 - 16:30 ч./ -Дъбрава, Общ. Благоевград Местност Бобови Ниви

На 14.10.2016 г. /08:30 - 15:15 ч./ -Благоевград Жк Запад 53

На 14.10.2016 г. /09:00 - 16:00 ч./ -кратковременнни прекъсвания за подмяна на електромери за последваща проверка в следните райони: Благоевград; Еленово Бл 207; 208; 209; 210

На 14.10.2016 г. /08:30 - 09:30 ч./ -Благоевград Васил Левски 13; Вихрен 20; К. и Никола Хайдукови 52, 64; Пейо К.Яворов 1; Промишлена 1; Св. Димитър Солунски 3, 5, 66, 81, 85

На 14.10.2016 г. /15:30 - 16:30 ч./ -Благоевград Васил Левски 13; Вихрен 20; К. и Никола Хайдукови 52, 64; Пейо К.Яворов 1; Промишлена 1; Св. Димитър Солунски 3, 5, 66, 81, 85

На 14.10.2016 г. /09:30 - 15:30 ч./ -Благоевград Св. Димитър Солунски 3

На 14.10.2016 г. /08:00 - 16:15 ч./ -Благоевград Антон Чехов 1; Бреза 1, 3, 4; Еленово Бл 215; Предел 16, 19, 54, 56, 61, 64; Синчец 1; Славово 1, 11, 2, 4, 6; Хърсовска 2; Делвино, Общ. Благоевград; Местност Стоянов Чукар

На 14.10.2016 г. /08:45 - 16:30 ч./ -Лешко Горно Лешко Жилище

На 14.10.2016 г. /09:00 - 16:00 ч./ -кратковременнни прекъсвания за подмяна на електромери за последваща проверка в следните райони: С.Покровник

Община Гоце Делчев

На 10.10.2016 г. /09:00 - 14:00 ч./ -Село Баничан - Района На Влизане От Гоце Делчев В Ляво

На 10.10.2016 г. /14:30 - 16:30 ч./ -Корница Ал. Стамболийски 11, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9; Анещи Узунов 1, 10, 11, 12, 15, 17, 19, 2, 21, 4; Васил Левски 3, 7, 9; Гео Милев 10, 11, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 3, 4, 5, 9; Георги Бенковски 10, 14, 17, 17а, 2, 27, 29, 44, 8; Гоце Делчев 1, 13, 15, 23, 3, 33, 3а, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 6; Димитър Талев 3; Добри Чинтулов 13, 15, 16, 22, 3; Дунав 2, 3, 4; Еделвайс 1, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 16, 17, 18, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 3, 30, 31, 32, 33, 5, 6, 7, 9; Здравец 3, 7; Ивайло 10, 11, 14, 15, 16, 18, 22, 24, 25, 5, 8, 9; Иван Вазов 12, 13, 13а, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 7, 9; Иван Козарев 1, 10, 11, 12, 19, 2, 3, 5, 6, 7, 9; Иглика 1, 5; Климент Охридски 14, 15, 16, 19, 2, 21, 23, 5, 9; Михаил Антонов 1, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 2, 5, 7; Неуточнен Адрес Поща; Октомврийска 1, 10, 12, 14, 15, 16, 19, 27, 3, 4, 5, 6, 8; Орляк 3; Парка - УПИ-V, Кв.30 Петър Берон 2, 6; Пирин 12, 13, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 48, 5; Рила 1, 10, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 32, 4, 9; Родопи 10, 21, 3, 4, 6, 8, 9; Хаджи Димитър 14, 3, 5; Христо Смирненски 11, 17, 4, 6, 7, 9

На 12.10.2016 г. /12:00 - 14:00 ч./ -Гоце Делчев Гоце Делчев 1, 8; Кирил и Методий 10, 12, 14, 8; Солун 1, 13, 14, 15, 2, 3, 5, 7, 9; Христо Ботев 11; Цар Симеон 1, 3, 4, 6; Царица Йоана 1, 11, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Сградата Общинска Администрация Гоце Делчев и Района Около Нея

На 12.10.2016 г. /09:30 - 16:00 ч./ -Глобул Илинден

На 12.10.2016 г. /16:00 - 16:30 ч./ -Беслен Парцел 227 По Плана На С. Беслен; Гоце Делчев; Дунав; Копривлен; Александър Стаболийски 1, 14, 2, 3, 5, 6, 8; Атанас Тешовски 1, 10, 11, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Васил Левски 11а, 8; Гоце Делчев 10, 14, 20, 22, 4, 6, 8, 14; Граничар 1, 10, 12, 2, 3, 4, 6, 7, 8; Драва 3; Драма 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 4, 40, 42, 50, 54, 6, 60, 24, 29, 33, 37, 43, 45, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, Времянка, 2 А; Завода 1, 11, 13, 17, 19, 2, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 4, 5, 6, 7, 9; Здравец 1, 2, 5; Изгрев 1, 10, 11, 12, 2, 3, 5, 7, 8; Илинден 10, 14, 20, 4, 6, 8, 2, 4, 6; Кирил и Методи 1, 13, 15, 17, 19, 2, 21, 24, 27, 29, 3, 31, 33, 37, 41, 45, 5, 7, 9; Кокиче 1, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 1а, 2, 20, 22, 27, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 17, 23, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 35, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 6; Младост 1, 24, 3, 4, 6; Паисий Хилендарски 10, 14, 2, 5, 6, 8, 35; Парка 1, 4, 7, 9; Петър Берон 28, 30; Първи Май 5; Свети Георги 1, 16, 2, 3; Свети Димитър 7; Славянска 6; Стопански Двор Времянка, Склад, Стария Цех Вента; Тодор Паница 2, 4; Хіі-544 Кв. 1 Христо Ботев 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 2, 21, 4, 5, 6, 8, 3, 5; Цар Калоян 1, 6, 7; Цар Симеон 2, 21, 23, 4, 6, 8; Юрий Гагарин 1, 2, 3, 5, 8; Яне Сандански 10; Ново Лески; М.Варадите Местност Варади С. Ляски, Имот 501003, ; Садово, Общ. Хаджидимово; М.Вършилата -Индентификатор №042003; Хаджидимово; 015002 І-319, Кв.81 Акация 1, 10, 13, 4, 9; Ангел Кънчев 1, 10, 11, 14, 16, 18, 19, 2, 3, 5, 6, 7а, 8, 9, 3, 5; Баба Тонка 1, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12; Бор 14, 16, 14, 2, 23, 3, 42; Бреза 2, 4, 5; Вихрен 1, 10, 11, 12, 14, 16, 2, 24, 26, 3, 30, 4, 5, 6, 9, 20; Възрожденска 1, 10, 12, 14, 16, 2, 20, 22, 24, 3, 4, 5, 6, 7, 7 А, 8, 9, 12, 13, 16, 17, 19, 22, 28, 3, 5; Генерал Жостов 1, 2, 3, 5, 6, 8; Георги Бенковски 17; Георги Измирлиев 2, 5; Гоце Делчев 1, 10, 11, 12, 14, 16, 16а, 18, 2, 25, 3, 4, 6, 8; Даме Груев 1, 2, 3, 4, 6, 8; Димо Хаджидимов 1, 10, 11, 12а, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 27а, 29, 29а, 2а, 3, 4, 5, 6, 64, 7, 78, 8, 86, 87, 100, 102, 106, 108, 18, 26, 28, 38, 4, 41, 43, 47, 49, 50, 52, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 90, 92, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 104, 7, 110, 36, 54, 60, 20 А, 3, 31, 33, 35, 41, 45, 46, 53, 55, 57, 73, 78; Драма 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 3, 5, 6, 8, 9, 22, 24, 8; Елин Пелин 1, 3, 4, 5, 6, 7, 7 А; Иван Вазов 4; Кирил и Методий 2, 5, 7; Климент Охридски 1, 2, 5, 7, 10, 11, 12, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 3, 5, 6, 68, 7, 8, 9; Македония 1, 10, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 2, 20, 22, 28, 3, 4, 6, 60, 64, 7, 8, 9, 11, 25, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 60, 53; Места 1, 11, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9; Младост 1, 20, 6, 8; Неуточнен Адрес 21, Градски Стадион; Опълченска 1, 11, 2, 3, 5, 6, 7, 8; Ореляк 6, 7; Отец Паисий 10, 11, 12, 4, 5, 7, 8; Панайот Волов 10, 21, 27, 6, 13, 15, 19, 2, 3, 4; Пейо Яворов 1, 11, 17, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 5; Петър Берон 1, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 4, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 7, 8, 9, 4; Пирин 1, 4; Победа 1, 19, 3, 4, 5; Прогрес 1, 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 28, 34, 4, 5, 8, 9, 10; Св.Димитър 12, 14, 9; Свети Георги 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 4, 6, 8, 9, 20; Свети Димитър 1, 10, 11, 16, 17, 2, 21, 26, 6, 7, 8; Спартак 1, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21а, 22, 23, 3, 30 А, 4, 6, 60, 7, 70, 9, 41; Тодор Каблешков 1, 12, 15, 17, 18, 2, 6, 7, 8, 9; Трети 10; Хан Омуртаг 10, 12, 2, 3; Цар Иван Асен 1, 10, 11, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Цар Иван Шишман 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9; Цар Калоян 2; Цар Освободител 14, 5, 7; Цар Самуил 13, 3, 5

На 12.10.2016 г. /08:45 - 09:30 ч./ -краткотрайни прекъсвания за оперативни превключвания Беслен; Парцел 227 по плана на с. Беслен; Копривлен; Александър Стаболийски 1, 14, 2, 3, 5, 6, 8; Атанас Тешовски 1, 10, 11, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Васил Левски 11а, 8; Гоце Делчев 10, 14, 20, 22, 4, 6, 8, 14; Граничар 1, 10, 12, 2, 3, 4, 6, 7, 8; Драва 3; Драма 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 4, 40, 42, 50, 54, 6, 60, 24, 29, 33, 37, 43, 45, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, Времянка, 2 А; Завода 1, 11, 13, 17, 19, 2, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 4, 5, 6, 7, 9; Здравец 1, 2, 5; Изгрев 1, 10, 11, 12, 2, 3, 5, 7, 8; Илинден 10, 14, 20, 4, 6, 8, 2, 4, 6; Кирил и Методи 1, 13, 15, 17, 19, 2, 21, 24, 27, 29, 3, 31, 33, 37, 41, 45, 5, 7, 9; Кокиче 1, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 1а, 2, 20, 22, 27, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 17, 23, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 35, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 6; Младост 1, 24, 3, 4, 6; Паисий Хилендарски 10, 14, 2, 5, 6, 8, 35; Парка 1, 4, 7, 9; Петър Берон 28, 30; Първи Май 5; Свети Георги 1, 16, 2, 3; Свети Димитър 7; Славянска 6; Стопански Двор Времянка, Склад, Стария Цех Вента; Тодор Паница 2, 4; Хіі-544 Кв. 1 Христо Ботев 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 2, 21, 4, 5, 6, 8, 3, 5; Цар Калоян 1, 6, 7; Цар Симеон 2, 21, 23, 4, 6, 8; Юрий Гагарин 1, 2, 3, 5, 8; Яне Сандански 10; Ново Лески; М.Варадите Местност Варади С. Ляски, Имот 501003, ; Садово, Общ. Хаджидимово; М.Вършилата -Индентификатор №042003; Хаджидимово; 015002 І-319, Кв.81 Акация 1, 10, 13, 4, 9; Ангел Кънчев 1, 10, 11, 14, 16, 18, 19, 2, 3, 5, 6, 7а, 8, 9, 3, 5; Баба Тонка 1, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12; Бор 14, 16, 14, 2, 23, 3, 42; Бреза 2, 4, 5; Вихрен 1, 10, 11, 12, 14, 16, 2, 24, 26, 3, 30, 4, 5, 6, 9, 20; Възрожденска 1, 10, 12, 14, 16, 2, 20, 22, 24, 3, 4, 5, 6, 7, 7 А, 8, 9, 12, 13, 16, 17, 19, 22, 28, 3, 5; Генерал Жостов 1, 2, 3, 5, 6, 8; Георги Бенковски 17; Георги Измирлиев 2, 5; Гоце Делчев 1, 10, 11, 12, 14, 16, 16а, 18, 2, 25, 3, 4, 6, 8; Даме Груев 1, 2, 3, 4, 6, 8; Димо Хаджидимов 1, 10, 11, 12а, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 27а, 29, 29а, 2а, 3, 4, 5, 6, 64, 7, 78, 8, 86, 87, 100, 102, 106, 108, 18, 26, 28, 38, 4, 41, 43, 47, 49, 50, 52, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 90, 92, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 104, 7, 110, 36, 54, 60, 20 А, 3, 31, 33, 35, 41, 45, 46, 53, 55, 57, 73, 78; Драма 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 3, 5, 6, 8, 9, 22, 24, 8; Елин Пелин 1, 3, 4, 5, 6, 7, 7 А; Иван Вазов 4; Кирил и Методий 2, 5, 7; Климент Охридски 1, 2, 5, 7, 10, 11, 12, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 3, 5, 6, 68, 7, 8, 9; Македония 1, 10, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 2, 20, 22, 28, 3, 4, 6, 60, 64, 7, 8, 9, 11, 25, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 60, 53; Места 1, 11, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9; Младост 1, 20, 6, 8; Неуточнен Адрес 21, Градски Стадион; Опълченска 1, 11, 2, 3, 5, 6, 7, 8; Ореляк 6, 7; Отец Паисий 10, 11, 12, 4, 5, 7, 8; Панайот Волов 10, 21, 27, 6, 13, 15, 19, 2, 3, 4; Пейо Яворов 1, 11, 17, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 5; Петър Берон 1, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 4, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 7, 8, 9, 4; Пирин 1, 4; Победа 1, 19, 3, 4, 5; Прогрес 1, 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 28, 34, 4, 5, 8, 9, 10; Св.Димитър 12, 14, 9; Свети Георги 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 4, 6, 8, 9, 20; Свети Димитър 1, 10, 11, 16, 17, 2, 21, 26, 6, 7, 8; Спартак 1, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21а, 22, 23, 3, 30 А, 4, 6, 60, 7, 70, 9, 41; Тодор Каблешков 1, 12, 15, 17, 18, 2, 6, 7, 8, 9; Трети 10; Хан Омуртаг 10, 12, 2, 3; Цар Иван Асен 1, 10, 11, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Цар Иван Шишман 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9; Цар Калоян 2; Цар Освободител 14, 5, 7; Цар Самуил 13, 3, 5

Община Гърмен

На 11.10.2016 г. /12:30 - 14:00 ч./ -Огняново, Общ. Гърмен Благой Матеров 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 6, 7, 8, 9; Двадесет и Втора 1, 3, 4, 4; Двадесет и Пета 4; Двадесет и Първа 1, 13, 17, 18, 19, 216, 3, 4, 6, 8, 9; Двадесет и Седма 12, 13, 14, 15, 7, 9; Двадесет и Трета 1, 3; Двадесет и Четвърта 1, 3, 6, 7, 8; Двадесет и Шеста 4, 5, 7; Двадесета 1, 10, 12, 18, 19, 2, 22, 3, 4, 6, 7, 8, 9; Деветнадесета 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Димитър Кемалов 10, 12, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 6, 8; Иван Вазов 1; Кирил и Методий Каравана, 10, 11, 12, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 33, 35, 37, 4, 7, 8, 9; Курбаня 1, 15; Неуточнен Адрес Стълб №23, Клв, ТП3; Осемнадесета 1, 8; Отец Пайсий 26, 28; Петнадесета 3, 5; Ст 23 Кл Б ТП Огняново 3 Трета 8; Тридесета 24

На 11.10.2016 г. /09:00 - 12:00 ч./ -Огняново, Общ. Гърмен Горно Грамаде Двадесет и Първа 10, 23, 25, 26, 28, 29, 31, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 66, 8; Дванадесета 1, 10, 14, 16, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Девета 1; Деветнадесета 10; Димитър Кемалов 11, 13, 15, 2, 2 Здравна Служба, 25, 27, 31, 4, 5, 7, 9; Единадесета 13, 16; Иван Вазов 3, 48, 54, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83, 85, 89; Кьосе Баир Неуточнен Адрес Ст 46 Кл Б ТП Огняново 2 Тридесет и Девета 4; Тридесет и Осма 19, 23, 25, 31, 7, 9; Тринадесета 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Четиридесета 1; Четиринадесета 1, 10, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 25, 27, 29, 32, 5, 7, 9; Шеста 22, 30, 32

На 13.10.2016 г. /14:00 - 16:00 ч./ -Дебрен Втора 1; Двадесет и Първа 5; Двадесет и Седма 1, 12, 6; Извън Регулация Пи 038014 Корилово Осемнадесета 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Пета 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 33, 37, 39, 4, 41, 43, 5, 6, 7, 8, 9; Петнадесета 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 24, 26, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Седма 1, 3, 4, 5, 6, 8; Четвърта 1, 2, 27, 4, 6, 8; Четиринадесета 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 24, 26, 28, 3, 30, 32, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Шеста 10, 12, 14, 2, 3, 4, 6, 8; Шестнадесета 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

На 13.10.2016 г. /09:00 - 11:00 ч./ -Дъбница Девета 1, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 2, 20, 6, 7, 8, 9; Десета 11, 12, 13, 14, 2, 3, 5, 7, 9; Единадесета 4; Неуточнен Адрес Осма 1, 2, 2a, 3, 4, 8, 8а; Първа 1, 13, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 46, 6, 8; Седма 1, 11, 13, 17, 5, 9; Трета 1, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 3, 5, 8, 9; Четвърта 17, 34; Шестнадесета 13

На 13.10.2016 г. /11:30 - 14:00 ч./ -Дебрен Втора 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 1а, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 27a, 29, 3, 31, 33, 35, 4, 41, 5, 6, 7, 8, 9; Двадесет и Втора 12, 5, 6, 9; Двадесет и Трета 1, 15, 32, 7; Деветнадесета 1, 3, 5, 7; М. Решманица Осемнадесета 2, 4; Осма 5; Петнадесета 26; Първа Автоработилница, 1, 17, 18а, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 621, 63, 67; Решманица Седемнадесета 10, 12, 14, 2, 3, 4, 6, 8; Ст 18 Кл Б ТП Дебрен 2 Ст 22 Кл В ТП Дебрен 2 Трета 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 2, 21, 23, 27, 29, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Четвърта 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 5, 9

Община Петрич

На 10.10.2016 г. /09:00 - 15:30 ч./ -Общ.Петрич, С.Генерал Тодоров

На 11.10.2016 г. /09:00 - 15:30 ч./ -Общ.Петрич, С.Генерал Тодоров

На 12.10.2016 г. /16:00 - 16:30 ч./ -Петрич, Общ. Петрич Бабуна 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 3; Битоля 16, 17, 19, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 22, 37 2; Воден 10, 12, 4, 6, 8; Гарата 1; Даме Груев 3; Долна Джумая 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Д-Р Асен Златаров 1, 1, 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 4, 8; Дунав 11, 13, 22, 32, 34, 36, 38, 13, 15, 17, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 21, 23, 25, 27, 29, 52, 56, 58, 66, 24, 26, 28, 3, 30, 32, 5, 7, 9, 33, 68, 72, 74, 76, 60, 62; Каймак Чалан 1, 10, 12, 14, 16, 18, 2, 3, 5, 8; Капитан Никола Парапанов 1, 2, 1, 11, 11 1, 13 2, 13 3, 17, 2, 2 Кафе, 2 Общи Части, 2 Офис, 3, 9; Кожух 1, 10, 10а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Места 18; Морихово 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Осогово 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 15; Полковник Дрангов 1, 1, 15, 19; Поп Богомил 5; Рокфелер 1, 44, 48, 50, 52; Солунска 1, 10, 11, 13, 19, 2, 3, 4, 7, 9, 10, 12, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 27, 8; Христо Чернопеев 12, 14, 20, 22, 2, 28, 47, 42, 44, 50; Цар Борис III 16, 29, 3, 31, 39, 40, 45, 63, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 46, 46 1, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 30, 36, 38, 40, 42, 44, 55, 24, 29, 31, 33, 35 Магазин, 37, 43, 45, 47, 49, 5, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 92, 95 Изход София -, 96, 98; Цар Иван Шишман 7; Цар Калоян 1, 10, 12, 14, 16, 3, 5, 6, 8, 1, 2, 3; Червена Скала 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 4, 6, 8, 9; Шипка 3

На 12.10.2016 г. /09:00 - 15:30 ч./ -Общ.Петрич, С.Генерал Тодоров

На 12.10.2016 г. /16:00 - 16:30 ч./ -Петрич, Общ. Петрич Ал.Стамболийски 2; Гр. Петрич, УПИ II, Кв. 53 Д-Р Асен Златаров 1; Капитан Никола Парапанов 1; Папульо 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9; Полковник Дрангов 1, 1, 10, 11, 13, 13а, 15, 17, 2, 6, 9; Рокфелер 1, 3, 52, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 70, 70 Б, 77, 95, 9а, 44, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 55; Свобода 1; Славянска 2; Цанко Церковски 1; Цар Борис III 16, 21, 24; Цар Симеон 70

На 12.10.2016 г. /14:30 - 16:30 ч./ -Петрич, Общ. Петрич Капитан Никола Парапанов 1

На 12.10.2016 г. /14:30 - 15:00 ч./ -Петрич, Общ. Петрич Ал.Стамболийски 2; Гр. Петрич, УПИ II, Кв. 53 Д-Р Асен Златаров 1; Капитан Никола Парапанов 1; Папульо 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9; Полковник Дрангов 1, 1, 10, 11, 13, 13а, 15, 17, 2, 6, 9; Рокфелер 1, 3, 52, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 70, 70 Б, 77, 95, 9а, 44, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 55; Свобода 1; Славянска 2; Цанко Церковски 1; Цар Борис III 16, 21, 24; Цар Симеон 70

На 12.10.2016 г. /14:30 - 15:00 ч./ -Петрич, Общ. Петрич Бабуна 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 3; Битоля 16, 17, 19, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 22, 37 2; Воден 10, 12, 4, 6, 8; Гарата 1; Даме Груев 3; Долна Джумая 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Д-Р Асен Златаров 1, 1, 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 4, 8; Дунав 11, 13, 22, 32, 34, 36, 38, 13, 15, 17, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 21, 23, 25, 27, 29, 52, 56, 58, 66, 24, 26, 28, 3, 30, 32, 5, 7, 9, 33, 68, 72, 74, 76, 60, 62; Каймак Чалан 1, 10, 12, 14, 16, 18, 2, 3, 5, 8; Капитан Никола Парапанов 1, 2, 1, 11, 11 1, 13 2, 13 3, 17, 2, 2 Кафе, 2 Общи Части, 2 Офис, 3, 9; Кожух 1, 10, 10а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Места 18; Морихово 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Осогово 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 15; Полковник Дрангов 1, 1, 15, 19; Поп Богомил 5; Рокфелер 1, 44, 48, 50, 52; Солунска 1, 10, 11, 13, 19, 2, 3, 4, 7, 9, 10, 12, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 27, 8; Христо Чернопеев 12, 14, 20, 22, 2, 28, 47, 42, 44, 50; Цар Борис III 16, 29, 3, 31, 39, 40, 45, 63, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 46, 46 1, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 30, 36, 38, 40, 42, 44, 55, 24, 29, 31, 33, 35 Магазин, 37, 43, 45, 47, 49, 5, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 92, 95 Изход София -, 96, 98; Цар Иван Шишман 7; Цар Калоян 1, 10, 12, 14, 16, 3, 5, 6, 8, 1, 2, 3; Червена Скала 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 4, 6, 8, 9; Шипка 3

На 13.10.2016 г. /09:00 - 15:30 ч./ -Общ.Петрич, С.Генерал Тодоров

На 14.10.2016 г. /09:00 - 15:30 ч./ -Общ.Петрич, С.Генерал Тодоров

Община Разлог

На 10.10.2016 г. /09:30 - 11:00 ч./ -Разлог, Община Разлог; ,, Тера Комплекс" В Местността,, Църнако"

На 14.10.2016 г. /10:15 - 12:45 ч./ -Разлог Пром.Зона-Долен Стопански Двор; Долен Стопански Двор; Илинден 21

На 14.10.2016 г. /12:45 - 13:00 ч./ -Разлог Пром.Зона-Долен Стопански Двор; Гарата Бл Семедобивна База Длс; Долен Стопански Двор; Илинден 21, 23, 29

На 14.10.2016 г. /10:00 - 10:15 ч./ -Разлог Пром.Зона-Долен Стопански Двор; Гарата Бл Семедобивна База Длс; Долен Стопански Двор; Илинден 21, 23, 29

На 14.10.2016 г. /12:45 - 13:00 ч./ -Разлог Александър Стамболийски 1; Преображение 1; Христо Ботев 42, 44, 46, 50, 56 /работа по съоръжения на ЕСО/

На 14.10.2016 г. /10:00 - 10:15 ч./ -Разлог Александър Стамболийски 1; Преображение 1; Христо Ботев 42, 44, 46, 50, 56 /работа по съоръжения на ЕСО/

Община Сандански

На 10.10.2016 г. /09:00 - 16:15 ч./ -Сандански Ул. Оборище 11, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Ул. Рила 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 47, 5, 7, 9; Ул. Родопа 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 4, 5, 6, 7, 8, 9

На 10.10.2016 г. /12:30 - 16:15 ч./ -Дамяница Атанас Попадийн 10, 14, 16, 18, 2, 3, 30, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Беласица 1, 4; Вихрен 11, 13, 2, 3, 36, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Волга 1, 3; Гьорче Петров 1; Даме Груев 1, 11, 13, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Иван Козарев 15, 2, 4, 7; Никола Вапцаров 1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 3, 30, 5, 7, 9; П К Яворов 10, 12, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 4, 6, 8; Яне Сандански 34; Поленица; Първи Май 1

За периода 10.10.2016 - 14.10.2016 г. /08:30 - 12:15 ч./ -Дамяница Атанас Попадийн 10; Гьорче Петров 1, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9; Даме Груев Овчарник, Оранжерия, 10, 12, 13, 14, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 3, 30, 31, 33, 37, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 7, 8, 9; Ильо Войвода 1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Комсомолска 1, 11, 12, 16, 2, 3, 4, 6, 7, 9; Никола Вапцаров Поща, 1, 10, 15, 3; П К Яворов 1, 25, 5, 7, 9; Пирин 1, 11, 3, 7; Струма 1, 3; Юрий Гагарин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Яне Сандански 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 2, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 3, 30, 31, 32, 33, 4

На 11.10.2016 г. /09:00 - 16:15 ч./ -Сандански Ул. Оборище 11, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Ул. Рила 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 47, 5, 7, 9; Ул. Родопа 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 4, 5, 6, 7, 8, 9

На 11.10.2016 г. /08:00 - 16:15 ч./ -Сандански Автогара Павилион; Григор Пърличев 2; Каменица 18; Малашевска 1, 10, 13, 1б, 2, 3, 4, 5, 5 2, 7, 7 2, 8; Перун 1, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Петър Берон 1, 10, 12, 14, 14 Еделвайс, 14еделвайс, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Свобода 13, 47; Серес 10, 11, 12, 14, 16, 7, 8

На 12.10.2016 г. /09:00 - 16:15 ч./ -Сандански Ул. Оборище 11, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Ул. Рила 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 47, 5, 7, 9; Ул. Родопа 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 4, 5, 6, 7, 8, 9

На 12.10.2016 г. /08:00 - 16:15 ч./ -Сандански Автогара Павилион; Григор Пърличев 2; Каменица 18; Малашевска 1, 10, 13, 1б, 2, 3, 4, 5, 5 2, 7, 7 2, 8; Перун 1, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Петър Берон 1, 10, 12, 14, 14 Еделвайс, 14еделвайс, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Свобода 13, 47; Серес 10, 11, 12, 14, 16, 7, 8

На 13.10.2016 г. /09:00 - 16:15 ч./ -Сандански Ул. Оборище 11, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Ул. Рила 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 47, 5, 7, 9; Ул. Родопа 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 4, 5, 6, 7, 8, 9

На 13.10.2016 г. /08:00 - 16:15 ч./ -Сандански Автогара Павилион; Григор Пърличев 2; Каменица 18; Малашевска 1, 10, 13, 1б, 2, 3, 4, 5, 5 2, 7, 7 2, 8; Перун 1, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Петър Берон 1, 10, 12, 14, 14 Еделвайс, 14еделвайс, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Свобода 13, 47; Серес 10, 11, 12, 14, 16, 7, 8

На 14.10.2016 г. /09:00 - 16:15 ч./ -Сандански Ул. Оборище 11, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Ул. Рила 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 47, 5, 7, 9; Ул. Родопа 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 4, 5, 6, 7, 8, 9

На 14.10.2016 г. /08:00 - 16:15 ч./ -Сандански Автогара Павилион; Григор Пърличев 2; Каменица 18; Малашевска 1, 10, 13, 1б, 2, 3, 4, 5, 5 2, 7, 7 2, 8; Перун 1, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Петър Берон 1, 10, 12, 14, 14 Еделвайс, 14еделвайс, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Свобода 13, 47; Серес 10, 11, 12, 14, 16, 7, 8

Община Сатовча

На 11.10.2016 г. /09:00 - 12:00 ч./ -Сатовча Бистрица 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 34, 38, 4, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 6, 60, 62, 62 А, 64, 66, 68, 7, 70, 72, 74, 8, 80, 9; Васил Даракчиев 1, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 21, 22, 24, 3, 5, 7, 9; Васил Левски 1, 10, 12, 16, 18, 2, 20, 22, 3, 3 А, 5, 6, 7, 8, 9; Девети Септември 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8; Здравец 1, 2, 3, 4, 8; Петдесета 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 28, 3, 30, 4, 5, 89, 9, 93, 95; Свилен Русев 1, 11, 13, 2, 3, 4, 5, 7, 9; Тодор Шопов 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 61, 65, 67, 71, 75, 77, 79, 81, 82, 87; Червеноармейска 1, 10, 12, 4, 5, 6, 7, 9; Четирдесет и Девета 2, 4, 6

На 11.10.2016 г. /12:30 - 14:00 ч./ -Сатовча Бистрица 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 34, 38, 4, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 6, 60, 62, 62 А, 64, 66, 68, 7, 70, 72, 74, 8, 80, 9; Васил Даракчиев 1, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 21, 22, 24, 3, 5, 7, 9; Васил Левски 1, 10, 12, 16, 18, 2, 20, 22, 3, 3 А, 5, 6, 7, 8, 9; Девети Септември 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8; Здравец 1, 2, 3, 4, 8; Петдесета 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 28, 3, 30, 4, 5, 89, 9, 93, 95; Свилен Русев 1, 11, 13, 2, 3, 4, 5, 7, 9; Тодор Шопов 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 61, 65, 67, 71, 75, 77, 79, 81, 82, 87; Червеноармейска 1, 10, 12, 4, 5, 6, 7, 9; Четирдесет и Девета 2, 4, 6

Община Симитли

На 10.10.2016 г. /09:00 - 16:30 ч./ -Симитли Васил Левски 11, 13, 15, 5, 7, 9; Георги Димитров Магазин, 38Б, 98; Гоце Делчев 1 Ъгъла; Кв. 43, Петно № 4 По Плана На Симитли Квартал 26а, Петно №3 По Плана На Гр. Симитли Ораново бл оранжерии; Христо Смирненски 32, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50

На 10.10.2016 г. /08:30 - 16:30 ч./ -Полето 026023

На 10.10.2016 г. /13:00 - 16:00 ч./ -Кратковременни Прекъсвания На Захранването За Проверка На Балансово Мерене В Следните Райони На : Гр.Симитли; Васил Левски 11, 13, 15, 5, 7, 9; Георги Димитров Магазин, 38Б, 98; Гоце Делчев 1 Ъгъла; Кв. 43, Петно № 4 По Плана На Симитли Квартал 26а, Петно №3 По Плана На Гр. Симитли Ораново бл оранжерии; Христо Смирненски 32, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50

На 11.10.2016 г. /09:00 - 16:30 ч./ -Симитли Васил Левски 11, 13, 15, 5, 7, 9; Георги Димитров Магазин, 38Б, 98; Гоце Делчев 1 Ъгъла; Кв. 43, Петно № 4 По Плана На Симитли Квартал 26а, Петно №3 По Плана На Гр. Симитли Ораново бл оранжерии; Христо Смирненски 32, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50

На 11.10.2016 г. /08:30 - 16:30 ч./ -Полето 026023

На 11.10.2016 г. /08:30 - 16:30 ч./ -Долно Осеново Махала Долна

На 12.10.2016 г. /09:00 - 16:30 ч./ -Симитли Васил Левски 11, 13, 15, 5, 7, 9; Георги Димитров Магазин, 38Б, 98; Гоце Делчев 1 Ъгъла; Кв. 43, Петно № 4 по плана на Симитли квартал 26а, Петно №3 по плана на гр. Симитли Ораново бл оранжерии; Христо Смирненски 32, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50

На 12.10.2016 г. /08:30 - 16:30 ч./ -Полето 026023

На 12.10.2016 г. /08:30 - 16:30 ч./ -Долно Осеново Махала Долна

На 12.10.2016 г. /08:30 - 16:30 ч./ -Крупник Александър Стамболийски 13, Жилище, 11, 13, 17, 23, 27, 5, 7, 9; Арсо Пандурски 4; Беглико Пресевна; Васил Коларов 2, 32, Жилище, 13, 15, 16, 17, 20, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 46, 9 Магазин, Жилище, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 33, 37, 38, 40, 41, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 55, 58, 60, 62; Васил Левски 12, 14, 15, 24, 25, 27, 28, 30, 9, 29, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, Жилище; Георги Димитров 1, 15, 2, Жилище, 34, 9; Георги Трайков 24; Гладстон Жилище, 10, 10а, 11, 13, 17, 19, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Гоце Делчев 1, 2, 12 Жилище, 14, 18, 19, 20, 22, 25, 26, 27, 3, 31, 35, 39, 44; Даме Груев 3, 4, 4; Димитър Благоев 56, Жилище, 12, 35, 37, Жилище, Магазин, 26, 28, 43, 48, 52, 55; Иван Козарев 2; Карл Маркс 11, 13, 4, 9; Кирил и Методий 11, 17, 23, 12, 23, 17, 31; Кокиче Жилище, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 3, 4, 5, 7, 8, 9; Кресненско Въстание 18, 19, 20, 21, 35, 37, 41, 45, 47, Жилище; Крупник Бл Бар, Бл Бар, Магазин, Бл Бутик, Сграда, Бл Склад; Лев Писарев Жилище, Жилище, 16, 2, 23, 3, 4, 5, 6; Ленин 11, 15; Местност Виро Местност Стопански Двор Местност Текелев Шумак М.Извор/Гроздовец Никола Парапунов 1, 12, 4; Пайсий Хилендарски 42 Жилище, Жилище, 12, 14, 20, 22, 24, 26, 28, 3, 30, 32, 36, 38, 4, 42 Жилище, 5, 6, 8, Жилище, 17, 25, 29, 3, 33, 35, 39, 40, 41, 42 Жилище, 44, 48, 50, 52, 54; Пейо Яворов 24, 26; Пирин Жилище, 13, 14, 18, 6, 8; Средорек 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Стефка Филипова 1, 2, 4; Текелев Шумак Хан Аспарух Жилище, 1, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 3, 30, 34, 4, 7, 9; Яне Сандански 11, 18, 24, 3, 7, Жилище, 13, 15, 17, 19, 2, 23, 25, 28, 36, 40, 42, 44, 46, 48; Полена; Вела Пеева 11, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 18, 20, 5, 7, 9; Георги Димитров 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 57, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68; Димитър Благоев 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 35, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 32, 34, 37, 39, 41, 43; Зеленка 1, 2; Кокиче 13 Къща; Ленин 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 33, 35, 37, 4, 5, 6, 8, 9; Местност Мездрата-2 Победа 1, 2, 3, 4, 5, 6; Роза 1037, 2, 4, 6; Руен 1, 13, 3, 5, 7; УПИ-V-18, Кв.18 УПИ-Хі-58 Кв.11 Христо Ботев 1, 11, 13, 15, 17, 3, 5, 7, 9, 7, 9; Чайка 1, 10, 12, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Симитли; Марек Автоработилница; Свобода 2; Черниче; 9-Ти Септември 1, 11, 4, 5, 7, 8, 9; Бреза 1, 2, 3, 4; Васил Левски 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 23, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 13, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 32, 33, 38, 32, 36, 37, 38, 44, 6; Георги Димитров 1, 12, 13, 15, 2, 20, 4, 48, 5, 52, 8, 9, 10, 29, 31, 41, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 63, 9, Жилище, 10, 12, 14, 16, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 35, 37, 41, 46, 50, 52, 9; Гоце Делчев 2, 3, 4, 8; Илинден 2, 3; Кирил и Методи 1, 12, 14, 16, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 9; Ленин 1, 13, 14, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 13; Неуточнен Адрес Помпа; Никола Вапцаров 1, 11, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 4; Пи 156 Кв.6 Пирин 1, 11, 13, 15, 7, 9, 15, 17; Рила 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 28, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 15, 16, 28, 30, 26, 6, 7; Роза 15; Свобода 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8; Струма 10, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 3; Христо Ботев 1, 10, 11, 12, 14, 16, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 18, 19, 21, 25, 26, 28, 30, 34, 29, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 42; Христо Смирненски 1, 10, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 2; Шипка 2; Яне Сандански 1, 11, 12, 13, 14, 15, 2, 3, 4, 5, 7, 9 /работа по съоръжения на ЕСО/

На 12.10.2016 г. /08:15 - 16:30 ч./ -Крупник - Александър Стамболийски 13, Жилище, 11, 13, 17, 23, 27, 5, 7, 9; Арсо Пандурски 4; Беглико Пресевна; Васил Коларов 2, 32, Жилище, 13, 15, 16, 17, 20, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 46, 9 Магазин, Жилище, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 33, 37, 38, 40, 41, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 55, 58, 60, 62; Васил Левски 12, 14, 15, 24, 25, 27, 28, 30, 9, 29, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, Жилище; Георги Димитров 1, 15, 2, Жилище, 34, 9; Георги Трайков 24; Гладстон Жилище, 10, 10а, 11, 13, 17, 19, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Гоце Делчев 1, 2, 12 Жилище, 14, 18, 19, 20, 22, 25, 26, 27, 3, 31, 35, 39, 44; Даме Груев 3, 4, 4; Димитър Благоев 56, Жилище, 12, 35, 37, Жилище, Магазин, 26, 28, 43, 48, 52, 55; Иван Козарев 2; Карл Маркс 11, 13, 4, 9; Кирил и Методий 11, 17, 23, 12, 23, 17, 31; Кокиче Жилище, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 3, 4, 5, 7, 8, 9; Кресненско Въстание 18, 19, 20, 21, 35, 37, 41, 45, 47, Жилище; Крупник Бл Бар, Бл Бар, Магазин, Бл Бутик, Сграда, Бл Склад; Лев Писарев Жилище, Жилище, 16, 2, 23, 3, 4, 5, 6; Ленин 11, 15; Местност Виро Местност Стопански Двор Местност Текелев Шумак М.Извор/Гроздовец Никола Парапунов 1, 12, 4; Пайсий Хилендарски 42 Жилище, Жилище, 12, 14, 20, 22, 24, 26, 28, 3, 30, 32, 36, 38, 4, 42 Жилище, 5, 6, 8, Жилище, 17, 25, 29, 3, 33, 35, 39, 40, 41, 42 Жилище, 44, 48, 50, 52, 54; Пейо Яворов 24, 26; Пирин Жилище, 13, 14, 18, 6, 8; Средорек 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Стефка Филипова 1, 2, 4; Текелев Шумак Хан Аспарух Жилище, 1, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 3, 30, 34, 4, 7, 9; Яне Сандански 11, 18, 24, 3, 7, Жилище, 13, 15, 17, 19, 2, 23, 25, 28, 36, 40, 42, 44, 46, 48; Полена; Вела Пеева 11, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 18, 20, 5, 7, 9; Георги Димитров 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 57, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68; Димитър Благоев 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 35, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 32, 34, 37, 39, 41, 43; Зеленка 1, 2; Кокиче 13 Къща; Ленин 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 33, 35, 37, 4, 5, 6, 8, 9; Местност Мездрата-2 Победа 1, 2, 3, 4, 5, 6; Роза 1037, 2, 4, 6; Руен 1, 13, 3, 5, 7; УПИ-V-18, Кв.18 УПИ-Хі-58 Кв.11 Христо Ботев 1, 11, 13, 15, 17, 3, 5, 7, 9, 7, 9; Чайка 1, 10, 12, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Симитли; Марек Автоработилница; Свобода 2; Черниче; 9-Ти Септември 1, 11, 4, 5, 7, 8, 9; Бреза 1, 2, 3, 4; Васил Левски 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 23, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 13, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 32, 33, 38, 32, 36, 37, 38, 44, 6; Георги Димитров 1, 12, 13, 15, 2, 20, 4, 48, 5, 52, 8, 9, 10, 29, 31, 41, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 63, 9, Жилище, 10, 12, 14, 16, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 35, 37, 41, 46, 50, 52, 9; Гоце Делчев 2, 3, 4, 8; Илинден 2, 3; Кирил и Методи 1, 12, 14, 16, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 9; Ленин 1, 13, 14, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 13; Неуточнен Адрес Помпа; Никола Вапцаров 1, 11, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 4; Пи 156 Кв.6 Пирин 1, 11, 13, 15, 7, 9, 15, 17; Рила 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 28, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 15, 16, 28, 30, 26, 6, 7; Роза 15; Свобода 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8; Струма 10, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 3; Христо Ботев 1, 10, 11, 12, 14, 16, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 18, 19, 21, 25, 26, 28, 30, 34, 29, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 42; Христо Смирненски 1, 10, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 2; Шипка 2; Яне Сандански 1, 11, 12, 13, 14, 15, 2, 3, 4, 5, 7, 9

На 12.10.2016 г. /10:15 - 16:30 ч./ -Крупник - Александър Стамболийски 13, Жилище, 11, 13, 17, 23, 27, 5, 7, 9; Арсо Пандурски 4; Беглико Пресевна; Васил Коларов 2, 32, Жилище, 13, 15, 16, 17, 20, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 46, 9 Магазин, Жилище, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 33, 37, 38, 40, 41, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 55, 58, 60, 62; Васил Левски 12, 14, 15, 24, 25, 27, 28, 30, 9, 29, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, Жилище; Георги Димитров 1, 15, 2, Жилище, 34, 9; Георги Трайков 24; Гладстон Жилище, 10, 10а, 11, 13, 17, 19, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Гоце Делчев 1, 2, 12 Жилище, 14, 18, 19, 20, 22, 25, 26, 27, 3, 31, 35, 39, 44; Даме Груев 3, 4, 4; Димитър Благоев 56, Жилище, 12, 35, 37, Жилище, Магазин, 26, 28, 43, 48, 52, 55; Иван Козарев 2; Карл Маркс 11, 13, 4, 9; Кирил и Методий 11, 17, 23, 12, 23, 17, 31; Кокиче Жилище, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 3, 4, 5, 7, 8, 9; Кресненско Въстание 18, 19, 20, 21, 35, 37, 41, 45, 47, Жилище; Крупник Бл Бар, Бл Бар, Магазин, Бл Бутик, Сграда, Бл Склад; Лев Писарев Жилище, Жилище, 16, 2, 23, 3, 4, 5, 6; Ленин 11, 15; Местност Виро Местност Стопански Двор Местност Текелев Шумак М.Извор/Гроздовец Никола Парапунов 1, 12, 4; Пайсий Хилендарски 42 Жилище, Жилище, 12, 14, 20, 22, 24, 26, 28, 3, 30, 32, 36, 38, 4, 42 Жилище, 5, 6, 8, Жилище, 17, 25, 29, 3, 33, 35, 39, 40, 41, 42 Жилище, 44, 48, 50, 52, 54; Пейо Яворов 24, 26; Пирин Жилище, 13, 14, 18, 6, 8; Средорек 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Стефка Филипова 1, 2, 4; Текелев Шумак Хан Аспарух Жилище, 1, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 3, 30, 34, 4, 7, 9; Яне Сандански 11, 18, 24, 3, 7, Жилище, 13, 15, 17, 19, 2, 23, 25, 28, 36, 40, 42, 44, 46, 48; Полена; Вела Пеева 11, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 18, 20, 5, 7, 9; Георги Димитров 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 57, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68; Димитър Благоев 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 35, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 32, 34, 37, 39, 41, 43; Зеленка 1, 2; Кокиче 13 Къща; Ленин 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 33, 35, 37, 4, 5, 6, 8, 9; Местност Мездрата-2 Победа 1, 2, 3, 4, 5, 6; Роза 1037, 2, 4, 6; Руен 1, 13, 3, 5, 7; УПИ-V-18, Кв.18 УПИ-Хі-58 Кв.11 Христо Ботев 1, 11, 13, 15, 17, 3, 5, 7, 9, 7, 9; Чайка 1, 10, 12, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Симитли; Марек Автоработилница; Свобода 2; Черниче; 9-Ти Септември 1, 11, 4, 5, 7, 8, 9; Бреза 1, 2, 3, 4; Васил Левски 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 23, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 13, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 32, 33, 38, 32, 36, 37, 38, 44, 6; Георги Димитров 1, 12, 13, 15, 2, 20, 4, 48, 5, 52, 8, 9, 10, 29, 31, 41, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 63, 9, Жилище, 10, 12, 14, 16, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 35, 37, 41, 46, 50, 52, 9; Гоце Делчев 2, 3, 4, 8; Илинден 2, 3; Кирил и Методи 1, 12, 14, 16, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 9; Ленин 1, 13, 14, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 13; Неуточнен Адрес Помпа; Никола Вапцаров 1, 11, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 4; Пи 156 Кв.6 Пирин 1, 11, 13, 15, 7, 9, 15, 17; Рила 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 28, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 15, 16, 28, 30, 26, 6, 7; Роза 15; Свобода 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8; Струма 10, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 3; Христо Ботев 1, 10, 11, 12, 14, 16, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 18, 19, 21, 25, 26, 28, 30, 34, 29, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 42; Христо Смирненски 1, 10, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 2; Шипка 2; Яне Сандански 1, 11, 12, 13, 14, 15, 2, 3, 4, 5, 7, 9

На 12.10.2016 г. /08:30 - 16:30 ч./ -С.Полето Местност Страните; С.Ракитна; С.Мечкул; С.Сенокос; С.Черниче; ТП-Стаспи и ТП-Стоманени Изделия; Газстанция "Метан" С. Полето /работа по съоръжения на ЕСО/

На 12.10.2016 г. /10:30 - 16:30 ч./ -Полето Местност Страните; Ракитна; 004077 010040 Махала Лулейска

На 13.10.2016 г. /09:00 - 16:30 ч./ -Симитли Васил Левски 11, 13, 15, 5, 7, 9; Георги Димитров магазин, 38б, 98; Гоце Делчев 1 Ъгъла; Кв. 43, Петно № 4 По Плана На Симитли Квартал 26а, Петно №3 По Плана На Гр. Симитли Ораново бл оранжерии; Христо Смирненски 32, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50

На 13.10.2016 г. /08:30 - 16:30 ч./ -Полето 026023

На 14.10.2016 г. /09:00 - 16:30 ч./ -Симитли Васил Левски 11, 13, 15, 5, 7, 9; Георги Димитров Магазин, 38Б, 98; Гоце Делчев 1 Ъгъла; Кв. 43, Петно № 4 По Плана На Симитли Квартал 26а, Петно №3 По Плана На Гр. Симитли Ораново бл оранжерии; Христо Смирненски 32, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50

На 14.10.2016 г. /08:30 - 16:30 ч./ -Полето 026023

Община Хаджидимово

На 12.10.2016 г. /09:30 - 14:30 ч./ -Село Ловча

Община Якоруда

На 10.10.2016 г. /15:45 - 16:00 ч./ -Якоруда, Община Якоруда Васил Левски Изход Юндола; Витоша 27; Местност Трещеник Ореховица 34; Трещеник 2, 72 Цех; Цар Борис III/Георги Димитр 44; Черковна/9 Септември/1 Вила; Четвърта /Г.Бицин/ 7 Вила; Яворов 2; Якорущица 100; С.Аврамово; С.Смолево; С.Конарско; С.Бунцево; С.Бел Камен; С.Рохлево; С.Биковци; Вец Бела Места; ВЕЦ Черна Места

На 10.10.2016 г. /09:45 - 10:00 ч./ -Якоруда, Община Якоруда Васил Левски Изход Юндола; Витоша 27; Местност Трещеник Ореховица 34; Трещеник 2, 72 Цех; Цар Борис III/Георги Димитр 44; Черковна/9 Септември/1 Вила; Четвърта /Г.Бицин/ 7 Вила; Яворов 2; Якорущица 100; С.Аврамово; С.Смолево; С.Конарско; С.Бунцево; С.Бел Камен; С.Рохлево; С.Биковци; Вец Бела Места; ВЕЦ Черна Места

На 10.10.2016 г. /10:00 - 15:45 ч./ -Община Якоруда; С.Смолево-ТП 3 и ТП 4 Смолево

На 11.10.2016 г. /15:45 - 16:00 ч./ -Якоруда, Община Якоруда Васил Левски Изход Юндола; Витоша 27; Местност Трещеник Ореховица 34; Трещеник 2, 72 Цех; Цар Борис III/Георги Димитр 44; Черковна/9 Септември/1 Вила; Четвърта /Г.Бицин/ 7 Вила; Яворов 2; Якорущица 100; С.Аврамово; С.Смолево; С.Конарско; С.Бунцево; С.Бел Камен; С.Рохлево; С.Биковци; Вец Бела Места; ВЕЦ Черна Места

На 11.10.2016 г. /09:30 - 09:45 ч./ -Якоруда, Община Якоруда Васил Левски Изход Юндола; Витоша 27; Местност Трещеник Ореховица 34; Трещеник 2, 72 Цех; Цар Борис III/Георги Димитр 44; Черковна/9 Септември/1 Вила; Четвърта /Г.Бицин/ 7 Вила; Яворов 2; Якорущица 100; С.Аврамово; С.Смолево; С.Конарско; С.Бунцево; С.Бел Камен; С.Рохлево; С.Биковци; Вец Бела Места; ВЕЦ Черна Места

На 11.10.2016 г. /09:45 - 15:45 ч./ -Община Якоруда; С.Смолево-ТП 3 и ТП 4 Смолево

На 12.10.2016 г. /09:45 - 10:00 ч./ -Якоруда, Община Якоруда Васил Левски Изход Юндола; Витоша 27; Местност Трещеник Ореховица 34; Трещеник 2, 72 Цех; Цар Борис III/Георги Димитр 44; Черковна/9 Септември/1 Вила; Четвърта /Г.Бицин/ 7 Вила; Яворов 2; Якорущица 100; С.Аврамово; С.Смолево; С.Конарско; С.Бунцево; С.Бел Камен; С.Рохлево; С.Биковци; Вец Бела Места; ВЕЦ Черна Места

На 12.10.2016 г. /10:00 - 15:45 ч./ -Община Якоруда; С.Смолево-ТП 3 и 4 Смолево

На 12.10.2016 г. /15:45 - 16:00 ч./ -Якоруда, Община Якоруда Васил Левски Изход Юндола; Витоша 27; Местност Трещеник Ореховица 34; Трещеник 2, 72 Цех; Цар Борис III/Георги Димитр 44; Черковна/9 Септември/1 Вила; Четвърта /Г.Бицин/ 7 Вила; Яворов 2; Якорущица 100; С.Аврамово; С.Смолево; С.Конарско; С.Бунцево; С.Бел Камен; С.Рохлево; С.Биковци; Вец Бела Места; Вец Черна Места

На 13.10.2016 г. /09:30 - 09:45 ч./ -Якоруда, Община Якоруда Васил Левски Изход Юндола; Витоша 27; Местност Трещеник Ореховица 34; Трещеник 2, 72 Цех; Цар Борис III/Георги Димитр 44; Черковна/9 Септември/1 Вила; Четвърта /Г.Бицин/ 7 Вила; Яворов 2; Якорущица 100; С.Аврамово; С.Смолево; С.Конарско; С.Бунцево; С.Бел Камен; С.Рохлево; С.Биковци; Вец Бела Места; ВЕЦ Черна Места

На 13.10.2016 г. /09:45 - 15:45 ч./ -Община Якоруда; С.Смолево-ТП 3 и 4 Смолево

На 13.10.2016 г. /15:45 - 16:00 ч./ -Якоруда, Община Якоруда Васил Левски Изход Юндола; Витоша 27; Местност Трещеник Ореховица 34; Трещеник 2, 72 Цех; Цар Борис III/Георги Димитр 44; Черковна/9 Септември/1 Вила; Четвърта /Г.Бицин/ 7 Вила; Яворов 2; Якорущица 100; С.Аврамово; С.Смолево; С.Конарско; С.Бунцево; С.Бел Камен; С.Рохлево; С.Биковци; Вец Бела Места; ВЕЦ Черна Места

На 14.10.2016 г. /10:00 - 15:45 ч./ -Община Якоруда; С.Смолево-ТП 3 и 4 Смолево

На 14.10.2016 г. /15:45 - 16:00 ч./ -Якоруда, Община Якоруда Васил Левски Изход Юндола; Витоша 27; Местност Трещеник Ореховица 34; Трещеник 2, 72 Цех; Цар Борис III/Георги Димитр 44; Черковна/9 Септември/1 Вила; Четвърта /Г.Бицин/ 7 Вила; Яворов 2; Якорущица 100; С.Аврамово; С.Смолево; С.Конарско; С.Бунцево; С.Бел Камен; С.Рохлево; С.Биковци; Вец Бела Места; Вец Черна Места

На 14.10.2016 г. /09:45 - 10:00 ч./ -Якоруда, Община Якоруда Васил Левски Изход Юндола; Витоша 27; Местност Трещеник Ореховица 34; Трещеник 2, 72 Цех; Цар Борис III/Георги Димитр 44; Черковна/9 Септември/1 Вила; Четвърта /Г.Бицин/ 7 Вила; Яворов 2; Якорущица 100; С.Аврамово; С.Смолево; С.Конарско; С.Бунцево; С.Бел Камен; С.Рохлево; С.Биковци; Вец Бела Места; ВЕЦ Черна Места

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010, на цената на един градски разговор според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком или посетете сайта www.cez-rp.bg. Вече можете да се възползвате и от уникалното ново онлайн приложение "Планови ремонти и аварии" на m.cez.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.

 


medii

open-data

banner150x160pix 24-04-2015

You are here