Планови прекъсвания на електрозахранването

  • PDF

cez

Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Планираните изключвания ще бъдат осъществени, както следва:

Благоевградска област

Община Банско  

На 18.10.2016 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Банско, Община Банско; ул. „Виктор Юго“; ул. „Цар Симеон“ № 80; Поликлиниката в гр. Банско

На 20.10.2016 г. /09:30 - 16:00 ч./ - гр. Банско Местност Кошерината - Вила Ангелинин и Вила Бърдарев.

На 20.10.2016 г. /09:15 - 09:30 ч./ - гр. Банско Местност Кошерината - Вила Ангелинин и Вила Бърдарев.

На 20.10.2016 г. /15:45 - 16:00 ч./ - гр. Банско Местност Кошерината - Вила Ангелинин и Вила Бърдарев.

Община Благоевград  

На 17.10.2016 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кратковременни прекъсвания за подмяна на електромери за последваща проверка в следните райони: Благоевград; Местност Авганцов Чифлик Ш. 72 Местност Горски Разсадник Местност Карамихайлов Бунар Местност Пенков Чифлик Местност реката Местност Старата Гара-Ш-14; Пирин Жилище; Покровнишко шосе

На 17.10.2016 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Селище, Общ. Благоевград УПИ VI-297, Кв. 10 Местност Гуйначки андък Местност Гьочковски андък

На 17.10.2016 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кратковременни прекъсвания за подмяна на електромери за последваща проверка в следните райони, с. Покровник

На 17.10.2016 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Лешко Горно Лешко Жилище

На 17.10.2016 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Бучино Местност Полето

На 17.10.2016 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Благоевград Антон Чехов 1; Бреза 1, 3, 4; Еленово бл. 215; Предел 16, 19, 54, 56, 61, 64; Синчец 1; Славово 1, 11, 2, 4, 6; Хърсовска 2; Делвино, Общ. Благоевград; Местност Стоянов Чукар

На 17.10.2016 г. /08:30 - 11:15 ч./ - Благоевград 04279. 603. 195 04279. 611. 2, Кв. 40 04279. 619. 59 7-ма Рилска Дивизия 3; Братя Миладинови Кръстовище С ул. Митрборис, 19, 21; Владо Черноземски 15; Димитър Димов 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 31, 5, 6, 7, 8, 9; Иван Михайлов 19, 21, 23, 23А, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 44; Ильо войвода 10, 12, 14, 16, 2, 4, 6; Кръстьо Асенов 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 31А, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 5, 50, 51, 51А, 53, 8, 9; Николай Петрини 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 41Б, 42, 42Б, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49А, 5, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 7, 9; Освобождение Жилищна сграда-Временно Строит; Полк. Кирил Чамишки 2, 3, 8; Сан Стефано 1, 10, 11, 13, 15, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Славянска 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 63, 69, 73, 75, 76, 81, 83; Цар Симеон 30; Шар планина 10

На 17.10.2016 г. /10:30 - 16:30 ч./ - Благоевград Ален мак бл. Врем. с-во; Астра 2

На 17.10.2016 г. /09:00 - 13:30 ч./ - Благоевград Антон Чехов Аптека, Канцеларии, 10, 12, 14, 14Б, 16, 18, 2, 20, 4, 5, 6, 6А, 8; Васил Левски 10, 16, 18, 20, 26, 27, 30, 32, 4; Васил Мечкуевски 4; Илинден Магазин, 12, 13, 6; Петър Зографски 11; Полковник Дрангов 59; Страцин 10, 11, 18, 9; Тодор Александров 41, 51, 63, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 83, 90, 92, 92А; Цар Симеон 8

На 17.10.2016 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Жк. Запад

На 17.10.2016 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Дъбрава, Общ. Благоевград Местност Бобови ниви

На 18.10.2016 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кратковременни прекъсвания за подмяна на електромери за последваща проверка в следните райони: Благоевград; Местност Авганцов Чифлик Ш. 72 Местност Горски Разсадник Местност Карамихайлов Бунар Местност Пенков Чифлик Местност реката Местност Старата Гара-Ш-14; Пирин Жилище; Покровнишко шосе

На 18.10.2016 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Селище, Общ. Благоевград УПИ VI-297, Кв. 10 Местност Гуйначки андък Местност Гьочковски андък

На 18.10.2016 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кратковременни прекъсвания за подмяна на електромери за последваща проверка в следните райони, с. Покровник

На 18.10.2016 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Лешко Горно Лешко Жилище

На 18.10.2016 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Бучино Местност Полето

На 18.10.2016 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Благоевград Антон Чехов 1; Бреза 1, 3, 4; Еленово бл. 215; Предел 16, 19, 54, 56, 61, 64; Синчец 1; Славово 1, 11, 2, 4, 6; Хърсовска 2; Делвино, Общ. Благоевград; Местност Стоянов Чукар

На 18.10.2016 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Дъбрава, Общ. Благоевград Местност Бобови ниви

На 19.10.2016 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кратковременни прекъсвания за подмяна на електромери за последваща проверка в следните райони: Благоевград; Местност Авганцов Чифлик Ш. 72 Местност Горски Разсадник Местност Карамихайлов Бунар Местност Пенков Чифлик Местност реката Местност Старата Гара-Ш-14; Пирин Жилище; Покровнишко шосе

На 19.10.2016 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Селище, Общ. Благоевград УПИ VI-297, Кв. 10 Местност Гуйначки андък Местност Гьочковски андък

На 19.10.2016 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кратковременни прекъсвания за подмяна на електромери за последваща проверка в следните райони, с. Покровник

На 19.10.2016 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Лешко Горно Лешко Жилище

На 19.10.2016 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Бучино Местност Полето

На 19.10.2016 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Благоевград Антон Чехов 1; Бреза 1, 3, 4; Еленово бл. 215; Предел 16, 19, 54, 56, 61, 64; Синчец 1; Славово 1, 11, 2, 4, 6; Хърсовска 2; Делвино, Общ. Благоевград; Местност Стоянов Чукар

На 19.10.2016 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Дъбрава, Общ. Благоевград Местност Бобови ниви

На 20.10.2016 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Дъбрава, Общ. Благоевград Местност Бобови ниви

На 20.10.2016 г. /11:30 - 13:00 ч./ - Благоевград Васил Левски 10; Грамада Бл, бл. Бп работилница, Магазин, бл. Жилище; Иван Гарванов 10, 5; Кузман Шапкарев 5; Осогово 14; Българчево; Местност Дългата нива Местност реката-Корията Местност Терзийска; Зелен дол; 293 Местност Валого-Краварник; Клисура, Общ. Благоевград; Мах. Гяурска Местност Лозята; Логодаж; УПИ-ІV-195 Кв. 14 Местност Присоето; Обел; Махала Крайковска; Селище, Общ. Благоевград; УПИ VI-297, Кв. 10 Махала Камбитци Местност Гуйначки андък Местност Гьочковски андък път № 106

На 20.10.2016 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Селище, Общ. Благоевград УПИ VI-297, Кв. 10 Местност Гуйначки андък Местност Гьочковски андък

На 20.10.2016 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Лешко Горно Лешко Жилище

На 20.10.2016 г. /11:15 - 13:00 ч./ - Бело Поле, Общ. Благоевград Васил Левски 5; Полето; Благоевград; 14-ти полк 1; Грамада бл. Жилище; Местност Тухларната Огражден Жилище; Струма 19; Струмско Център бл. Каравана; Яне Сандански 1; Бучино; Местност Долно поле Местност Полето; Българчево; Местност Змиярски Рид Местност реката-Присоето Местност Турски Гробища Турски Гробища; Логодаж; Махала Мазневци; Рилци; Цигларката; Селище, Общ. Благоевград; Местност Пощека; Ябланица, Общ. Ябланица; Доктор Иван Божинов 6

На 20.10.2016 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Бистрица, Общ. Благоевград 001100 001146 001451 04217. 920. 1. 70 04217. 929. 10. 29 04217. 929. 14. 2 04279. 927. 30 Зона Картала Картала Местност Бодрост Местност Добро поле Местност Картала Местност септемврийче; Благоевград; Антон Чехов 1; Бодрост 1; Грамада бл. Складова База-Временно Ст-во"; Еленово Бл; Иван Михайлов 52; Славово Фирма; Струма Жилище

На 20.10.2016 г. /10:30 - 11:30 ч./ - Бистрица, Общ. Благоевград 001104 001106 001107 Махала Брезовска; Благоевград; Ангел Кънчев 3; Антон Чехов 1; Костур 2; Цар Борис I 25; Горно Хърсово; Местност Валого; Дъбрава, Общ. Благоевград; 000533 Адиница Мах. Щърбевци Местност Адиница Местност Бобови ниви Местност Градището Местност Клено Местност Ръжениците Местност Топузица; Рилци; Местност Арсовото Телкиево Дере

На 20.10.2016 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Благоевград Антон Чехов 1; Бреза 1, 3, 4; Еленово бл. 215; Предел 16, 19, 54, 56, 61, 64; Синчец 1; Славово 1, 11, 2, 4, 6; Хърсовска 2; Делвино, Общ. Благоевград; Местност Стоянов Чукар

На 20.10.2016 г. /10:15 - 11:30 ч./ - Благоевград Джеймс Баучер 13; Рилци; 000399 XV-273 Васил Левски 58; Диновица Илинден 66; Имот 023001 Местност Габеро Местност Цонева Межда ПИ 018013 Рафетица Рила 4; Св. Иван Рилски 41; Стремата Трети март 2, 5; УПИ Х-463, Кв. 6 УПИ-IIІ-63 УПИ-ІV-468, Кв. 25 Хан Аспарух 1; Цар Борис I 50; Цар Иван Асен 8

На 20.10.2016 г. /08:45 - 10:30 ч./ - Благоевград 04279. 601. 169 04279. 601. 362 Александър Фон Хумболт 1, 8; Антон Чехов 3; брод 18; Бяло Море 1, 1, 5, 7, 4; Вардар, 20, 22, 24, 25, 26, 20, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 28, 34, 35; Ветрен 10, 2, 33 Семеен Хотел, 35, 8, 8 Б, 6; Витоша 5, 5 А, 5 Б; Владая 1, 3; Възрожденска 1, 12, 14, 16, 18; Дойран 1, 10, 11, 12, 13, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 15, 17, 19, 21, 18, 20, 22, 24, 26, 28, В3; Здраве 13, 48; Иван Михайлов 56; Листопад 12; Марица 15А; Независимост 4; Освобождение 1, Бл, Врем. с-во, 3, 4, Еднофкъща - Времстр. , УПИ 19, 1; Роден Край 4, 6, 8; Свобода 2; Славянска 67, 70, 71, 75, 79, 80, 81, 83, Жилище, Кафе-Аперитив, 1, 104, 2, 3, 5, 82, 88, 88 Врем. с-во, 88 на Гърба на Кооперацията, 94, 96, 96А; Страцин 1; УПИ-VII, Кв. 19, Имот № 04279, 602, 186 Шар планина 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 29 Партер, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 14, 27, 45, Врем. с-во, 1, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9

На 21.10.2016 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кратковременни прекъсвания за подмяна на електромери за последваща проверка в следните райони: Благоевград; Местност Авганцов Чифлик Ш. 72 Местност Горски Разсадник Местност Карамихайлов Бунар Местност Пенков Чифлик Местност реката Местност Старата Гара-Ш-14; Пирин Жилище; Покровнишко шосе

На 21.10.2016 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Дъбрава, Общ. Благоевград Местност Бобови ниви

На 21.10.2016 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Благоевград Антон Чехов 1; Бреза 1, 3, 4; Еленово бл. 215; Предел 16, 19, 54, 56, 61, 64; Синчец 1; Славово 1, 11, 2, 4, 6; Хърсовска 2; Делвино, Общ. Благоевград; Местност Стоянов Чукар

На 21.10.2016 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Лешко Горно Лешко Жилище

На 21.10.2016 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кратковременни прекъсвания за подмяна на електромери за последваща проверка в следните райони, с. Покровник

На 21.10.2016 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Селище, Общ. Благоевград УПИ VI-297, Кв. 10 Местност Гуйначки андък Местност Гьочковски андък

Община Гоце Делчев  

На 17.10.2016 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Гоце Делчев Булаир 3; Бяло Море 1, 2, 3, 4, 5, 7; Гоце Делчев Милан Конев 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Сестри Дукови 2; Солун 2; Търговска 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 24, 25, 27, 31, 33, 35, 5, 9; Христо Ботев 1, 15, 22, 3

На 17.10.2016 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Абланица, Общ. Хаджидимово Александър Стамболийски 11, 12, 13, 17, 2, 3, 5, 6, 7, 8; Анещи Узунов 25; Асен Джикаров 1, 10, 3, 4, 6, 8; Вела Пеева 6; Димо Хаджидимов 1, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 19, 2, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Драма 1, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 25, 27, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Елин Пелин ТП-3, 1, 32, 48, 5, 70, 71, 73; Кавала 1, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 2, 20, 21, 22, 24, 26, 3, 30, 32, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Ленища М. Ленища Неврокоп 5; Отец Паисий 12, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 52, 9; Победа 1, 2, 4; Свилен Русев 1, 10, 2, 3, 4, 7, 8, 9; Славянка 1, 10, 13, 17, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Тодор Паница 10, 11, 12, 15, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9; Чавдар войвода 1, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Юрий Гагарин 1, 10, 12, 13, 2, 4, 5, 6, 9

На 18.10.2016 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Корница Ал. Стамболийски 11, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9; Анещи Узунов 1, 10, 11, 12, 15, 17, 19, 2, 21, 4; Васил Левски 3, 7, 9; Гео Милев 10, 11, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 3, 4, 5, 9; Георги Бенковски 10, 14, 17, 17А, 2, 27, 29, 44, 8; Гоце Делчев 1, 13, 15, 23, 3, 33, 3А, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 6; Димитър Талев 3; Добри Чинтулов 13, 15, 16, 22, 3; Дунав 2, 3, 4; Еделвайс 1, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 16, 17, 18, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 3, 30, 31, 32, 33, 5, 6, 7, 9; Здравец 3, 7; Ивайло 10, 11, 14, 15, 16, 18, 22, 24, 25, 5, 8, 9; Иван Вазов 12, 13, 13А, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 7, 9; Иван Козарев 1, 10, 11, 12, 19, 2, 3, 5, 6, 7, 9; Иглика 1, 5; Климент Охридски 14, 15, 16, 19, 2, 21, 23, 5, 9; Михаил Антонов 1, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 2, 5, 7; Неуточнен Адрес Поща; Октомврийска 1, 10, 12, 14, 15, 16, 19, 27, 3, 4, 5, 6, 8; Орляк 3; парка - УПИ-V, Кв. 30 Петър Берон 2, 6; Пирин 12, 13, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 48, 5; Рила 1, 10, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 32, 4, 9; Родопи 10, 21, 3, 4, 6, 8, 9; Хаджи Димитър 14, 3, 5; Христо Смирненски 11, 17, 4, 6, 7, 9

На 18.10.2016 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Мусомища 32012 Ал. Стамболийски 1, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 4, 5, 7, 8; Баба Тонка 17; Бяло Море 16, 18, 2, 8; Димитър Талев 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 2, 20, 22, 29, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Дунав 1, 10, 12, 14, 2, 4, 6, 8; Еделвайс 1, 10, 11, 13, 140, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Ивайло 19, 22, 23, 24, 26, 7; Краището Неуточнен Адрес Ниш 3, 4; Пирин 6, 9; Сливница 3, 4, 5, 6, 7, 8; Толбухин 1, 10, 16, 18, 5, 7; Топлика 1, 11, 13, 2, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Хаджи Димитър 7; Юрий Гагарин 1

На 19.10.2016 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Беслен Парцел 227 По Плана на с. Беслен; Копривлен; Александър Стаболийски 1, 14, 2, 3, 5, 6, 8; Атанас Тешовски 1, 10, 11, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Васил Левски 11А, 8; Гоце Делчев 10, 14, 20, 22, 4, 6, 8, 14; Граничар 1, 10, 12, 2, 3, 4, 6, 7, 8; Драва 3; Драма 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 4, 40, 42, 50, 54, 6, 60, 24, 29, 33, 37, 43, 45, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, Времянка, 2 А; Завода 1, 11, 13, 17, 19, 2, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 4, 5, 6, 7, 9; Здравец 1, 2, 5; Изгрев 1, 10, 11, 12, 2, 3, 5, 7, 8; Илинден 10, 14, 20, 4, 6, 8, 2, 4, 6; Кирил и Методи 1, 13, 15, 17, 19, 2, 21, 24, 27, 29, 3, 31, 33, 37, 41, 45, 5, 7, 9; Кокиче 1, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 1А, 2, 20, 22, 27, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 17, 23, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 35, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 6; Младост 1, 24, 3, 4, 6; Паисий Хилендарски 10, 14, 2, 5, 6, 8, 35; парка 1, 4, 7, 9; Петър Берон 28, 30; Първи май 5; Свети Георги 1, 16, 2, 3; Свети Димитър 7; Славянска 6; Стопански двор Времянка, Склад, Стария Цех Вента; Тодор Паница 2, 4; ХII-544 Кв. 1 Христо Ботев 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 2, 21, 4, 5, 6, 8, 3, 5; Цар Калоян 1, 6, 7; Цар Симеон 2, 21, 23, 4, 6, 8; Юрий Гагарин 1, 2, 3, 5, 8; Яне Сандански 10; Ново Лески; М. Варадите Местност Варади с. Ляски, Имот 501003; Садово, Общ. Хаджидимово; М. Вършилата -Индентификатор № 042003; Хаджидимово; 015002 І-319, Кв. 81 Акация 1, 10, 13, 4, 9; Ангел Кънчев 1, 10, 11, 14, 16, 18, 19, 2, 3, 5, 6, 7А, 8, 9, 3, 5; Баба Тонка 1, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12; Бор 14, 16, 14, 2, 23, 3, 42; Бреза 2, 4, 5; Вихрен 1, 10, 11, 12, 14, 16, 2, 24, 26, 3, 30, 4, 5, 6, 9, 20; Възрожденска 1, 10, 12, 14, 16, 2, 20, 22, 24, 3, 4, 5, 6, 7, 7 А, 8, 9, 12, 13, 16, 17, 19, 22, 28, 3, 5; Генерал Жостов 1, 2, 3, 5, 6, 8; Георги Бенковски 17; Георги Измирлиев 2, 5; Гоце Делчев 1, 10, 11, 12, 14, 16, 16А, 18, 2, 25, 3, 4, 6, 8; Даме Груев 1, 2, 3, 4, 6, 8; Димо Хаджидимов 1, 10, 11, 12А, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 27А, 29, 29А, 2А, 3, 4, 5, 6, 64, 7, 78, 8, 86, 87, 100, 102, 106, 108, 18, 26, 28, 38, 4, 41, 43, 47, 49, 50, 52, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 90, 92, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 104, 7, 110, 36, 54, 60, 20 А, 3, 31, 33, 35, 41, 45, 46, 53, 55, 57, 73, 78; Драма 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 3, 5, 6, 8, 9, 22, 24, 8; Елин Пелин 1, 3, 4, 5, 6, 7, 7 А; Иван Вазов 4; Кирил и Методий 2, 5, 7; Климент Охридски 1, 2, 5, 7, 10, 11, 12, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 3, 5, 6, 68, 7, 8, 9; Македония 1, 10, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 2, 20, 22, 28, 3, 4, 6, 60, 64, 7, 8, 9, 11, 25, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 60, 53; Места 1, 11, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9; Младост 1, 20, 6, 8; Неуточнен Адрес 21, градски Стадион; Опълченска 1, 11, 2, 3, 5, 6, 7, 8; Ореляк 6, 7; Отец Паисий 10, 11, 12, 4, 5, 7, 8; Панайот Волов 10, 21, 27, 6, 13, 15, 19, 2, 3, 4; Пейо Яворов 1, 11, 17, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 5; Петър Берон 1, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 4, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 7, 8, 9, 4; Пирин 1, 4; Победа 1, 19, 3, 4, 5; Прогрес 1, 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 28, 34, 4, 5, 8, 9, 10; Св. Димитър 12, 14, 9; Свети Георги 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 4, 6, 8, 9, 20; Свети Димитър 1, 10, 11, 16, 17, 2, 21, 26, 6, 7, 8; Спартак 1, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21А, 22, 23, 3, 30 А, 4, 6, 60, 7, 70, 9, 41; Тодор Каблешков 1, 12, 15, 17, 18, 2, 6, 7, 8, 9; Трети 10; Хан Омуртаг 10, 12, 2, 3; Цар Иван Асен 1, 10, 11, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Цар Иван Шишман 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9; Цар Калоян 2; Цар Освободител 14, 5, 7; Цар Самуил 13, 3, 5

На 19.10.2016 г. /08:30 - 09:30 ч./ - Беслен Парцел 227 По Плана на с. Беслен; Гоце Делчев; Дунав; Копривлен; Александър Стаболийски 1, 14, 2, 3, 5, 6, 8; Атанас Тешовски 1, 10, 11, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Васил Левски 11А, 8; Гоце Делчев 10, 14, 20, 22, 4, 6, 8, 14; Граничар 1, 10, 12, 2, 3, 4, 6, 7, 8; Драва 3; Драма 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 4, 40, 42, 50, 54, 6, 60, 24, 29, 33, 37, 43, 45, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, Времянка, 2 А; Завода 1, 11, 13, 17, 19, 2, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 4, 5, 6, 7, 9; Здравец 1, 2, 5; Изгрев 1, 10, 11, 12, 2, 3, 5, 7, 8; Илинден 10, 14, 20, 4, 6, 8, 2, 4, 6; Кирил и Методи 1, 13, 15, 17, 19, 2, 21, 24, 27, 29, 3, 31, 33, 37, 41, 45, 5, 7, 9; Кокиче 1, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 1А, 2, 20, 22, 27, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 17, 23, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 35, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 6; Младост 1, 24, 3, 4, 6; Паисий Хилендарски 10, 14, 2, 5, 6, 8, 35; парка 1, 4, 7, 9; Петър Берон 28, 30; Първи май 5; Свети Георги 1, 16, 2, 3; Свети Димитър 7; Славянска 6; Стопански двор Времянка, Склад, Стария Цех Вента; Тодор Паница 2, 4; ХII-544 Кв. 1 Христо Ботев 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 2, 21, 4, 5, 6, 8, 3, 5; Цар Калоян 1, 6, 7; Цар Симеон 2, 21, 23, 4, 6, 8; Юрий Гагарин 1, 2, 3, 5, 8; Яне Сандански 10; Ново Лески; М. Варадите Местност Варади с. Ляски, Имот 501003; Садово, Общ. Хаджидимово; М. Вършилата -Индентификатор № 042003; Хаджидимово; 015002 І-319, Кв. 81 Акация 1, 10, 13, 4, 9; Ангел Кънчев 1, 10, 11, 14, 16, 18, 19, 2, 3, 5, 6, 7А, 8, 9, 3, 5; Баба Тонка 1, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12; Бор 14, 16, 14, 2, 23, 3, 42; Бреза 2, 4, 5; Вихрен 1, 10, 11, 12, 14, 16, 2, 24, 26, 3, 30, 4, 5, 6, 9, 20; Възрожденска 1, 10, 12, 14, 16, 2, 20, 22, 24, 3, 4, 5, 6, 7, 7 А, 8, 9, 12, 13, 16, 17, 19, 22, 28, 3, 5; Генерал Жостов 1, 2, 3, 5, 6, 8; Георги Бенковски 17; Георги Измирлиев 2, 5; Гоце Делчев 1, 10, 11, 12, 14, 16, 16А, 18, 2, 25, 3, 4, 6, 8; Даме Груев 1, 2, 3, 4, 6, 8; Димо Хаджидимов 1, 10, 11, 12А, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 27А, 29, 29А, 2А, 3, 4, 5, 6, 64, 7, 78, 8, 86, 87, 100, 102, 106, 108, 18, 26, 28, 38, 4, 41, 43, 47, 49, 50, 52, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 90, 92, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 104, 7, 110, 36, 54, 60, 20 А, 3, 31, 33, 35, 41, 45, 46, 53, 55, 57, 73, 78; Драма 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 3, 5, 6, 8, 9, 22, 24, 8; Елин Пелин 1, 3, 4, 5, 6, 7, 7 А; Иван Вазов 4; Кирил и Методий 2, 5, 7; Климент Охридски 1, 2, 5, 7, 10, 11, 12, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 3, 5, 6, 68, 7, 8, 9; Македония 1, 10, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 2, 20, 22, 28, 3, 4, 6, 60, 64, 7, 8, 9, 11, 25, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 60, 53; Места 1, 11, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9; Младост 1, 20, 6, 8; Неуточнен Адрес 21, градски Стадион; Опълченска 1, 11, 2, 3, 5, 6, 7, 8; Ореляк 6, 7; Отец Паисий 10, 11, 12, 4, 5, 7, 8; Панайот Волов 10, 21, 27, 6, 13, 15, 19, 2, 3, 4; Пейо Яворов 1, 11, 17, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 5; Петър Берон 1, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 4, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 7, 8, 9, 4; Пирин 1, 4; Победа 1, 19, 3, 4, 5; Прогрес 1, 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 28, 34, 4, 5, 8, 9, 10; Св. Димитър 12, 14, 9; Свети Георги 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 4, 6, 8, 9, 20; Свети Димитър 1, 10, 11, 16, 17, 2, 21, 26, 6, 7, 8; Спартак 1, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21А, 22, 23, 3, 30 А, 4, 6, 60, 7, 70, 9, 41; Тодор Каблешков 1, 12, 15, 17, 18, 2, 6, 7, 8, 9; Трети 10; Хан Омуртаг 10, 12, 2, 3; Цар Иван Асен 1, 10, 11, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Цар Иван Шишман 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9; Цар Калоян 2; Цар Освободител 14, 5, 7; Цар Самуил 13, 3, 5

На 19.10.2016 г. /09:30 - 10:00 ч./ - Гоце Делчев Беласица 5; Гоце Делчев Строителен Обект; Драма 50, Строителен Обект, 48 2, 49, 49 1, 49 2, 49 3, 49 4, 49 5, 49 6, 50; Дунав 20 А; Илия Праматарски 8; Искър 10, 2, 3, 4; Кавакли Дере Първи май 10; Славянска 1, 10, 11, 13, 15, 17, 3, 5, 60, 7, 8, 9; Солун 25; Средна гора 1, 10, 2, 20, 3, 4, 5, 7; Тодор Александров 1, 25, 27, 3, 35, 37, 39, 42, 44, 46, 5, 51, 52, 54, 56, 38, 38 Д, 38 С; Юг бл. ТП67 - по искане на "ЕСО" ЕАД.

На 19.10.2016 г. /15:30 - 16:00 ч./ - Гоце Делчев Беласица 5; Гоце Делчев Строителен Обект; Драма 50, Строителен Обект, 48 2, 49, 49 1, 49 2, 49 3, 49 4, 49 5, 49 6, 50; Дунав 20 А; Илия Праматарски 8; Искър 10, 2, 3, 4; Кавакли Дере Първи май 10; Славянска 1, 10, 11, 13, 15, 17, 3, 5, 60, 7, 8, 9; Солун 25; Средна гора 1, 10, 2, 20, 3, 4, 5, 7; Тодор Александров 1, 25, 27, 3, 35, 37, 39, 42, 44, 46, 5, 51, 52, 54, 56, 38, 38 Д, 38 С; Юг бл. ТП67 - по искане на "ЕСО" ЕАД.

На 19.10.2016 г. /09:30 - 10:00 ч./ - Вълкосел Лилия 58; Гоце Делчев; VI-5243 Кв. 114 Байкал 17, 19, 21, 23, 25, 27; Безименна 1; Горенце 2; Гоце Делчев 22, Строителен Обект; Даскал Господин 1, 10, 11, 12, 13, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Димитър Талев, 1, 1, 11, 1, 1Б 1Б, 3, 9; Драма 49 1, 50, 50, 51, 51 1, 51 2, 51 3, 51 4, 53, 55, Промишлена Зона Укв Завод; Дунав 12, 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 9, 14, 15, 28, 4, 6, 8 В, 9, 17, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 28, 12, 18, 20, 20 А, 20 Б, 6, 8А, 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 8 А, 8 Б, 8А, 8Б, 8, 8 8 А, 8 8А, 23, 25, 26, 27, 28, Касетка, 11, 13, 15, 17, 19, 19А, 21, 23, 24 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 9, бл. 12, 15, бл. 25, бл. 8А, 8Б, бл. Б, Б, Шивашки Цех След Газстанцията, 1, 14, 50, 7, Новата баня, 1, 10, 19, 2, 20, 4, 6, 8; Звънчарска 2, 28; Людмил Стоянов 1, 2, 2 А, 62, 7, 8; Пейо К. Яворов 13, 13 А, 13А, 26, 9, 19, 19 А, 19 Б, 19 В, 9; Плевнята 3; Попови ливади 5; Радецки 1, 2; Симеон Радев 6; Солун 30; Тодор Александров 29, 31, 45; ул. Дунав бл. 8 ул. Дунав вх. Б бл. 21 УПИ-ІV, Кв. 177 Юг бл. 10, 2 А, 2А, 6, 7, 8, 8А, 9, Магазин Джаджев, бл. ТП59; София; Костина № 4 - по искане на "ЕСО" ЕАД.

На 19.10.2016 г. /15:30 - 16:00 ч./ - Вълкосел Лилия 58; Гоце Делчев; VI-5243 Кв. 114 Байкал 17, 19, 21, 23, 25, 27; Безименна 1; Горенце 2; Гоце Делчев 22, Строителен Обект; Даскал Господин 1, 10, 11, 12, 13, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Димитър Талев, 1, 1, 11, 1, 1Б 1Б, 3, 9; Драма 49 1, 50, 50, 51, 51 1, 51 2, 51 3, 51 4, 53, 55, Промишлена Зона Укв Завод; Дунав 12, 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 9, 14, 15, 28, 4, 6, 8 В, 9, 17, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 28, 12, 18, 20, 20 А, 20 Б, 6, 8А, 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 8 А, 8 Б, 8А, 8Б, 8, 8 8 А, 8 8А, 23, 25, 26, 27, 28, Касетка, 11, 13, 15, 17, 19, 19А, 21, 23, 24 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 9, бл. 12, 15, бл. 25, бл. 8А, 8Б, бл. Б, Б, Шивашки Цех След Газстанцията, 1, 14, 50, 7, Новата баня, 1, 10, 19, 2, 20, 4, 6, 8; Звънчарска 2, 28; Людмил Стоянов 1, 2, 2 А, 62, 7, 8; Пейо К. Яворов 13, 13 А, 13А, 26, 9, 19, 19 А, 19 Б, 19 В, 9; Плевнята 3; Попови ливади 5; Радецки 1, 2; Симеон Радев 6; Солун 30; Тодор Александров 29, 31, 45; ул. Дунав бл. 8 ул. Дунав вх. Б бл. 21 УПИ-ІV, Кв. 177 Юг бл. 10, 2 А, 2А, 6, 7, 8, 8А, 9, Магазин Джаджев, бл. ТП59; София; Костина № 4 - по искане на "ЕСО" ЕАД.

На 20.10.2016 г. /09:30 - 10:00 ч./ - Вълкосел Лилия 58; Гоце Делчев; VI-5243 Кв. 114 Байкал 17, 19, 21, 23, 25, 27; Безименна 1; Горенце 2; Гоце Делчев 22, Строителен Обект; Даскал Господин 1, 10, 11, 12, 13, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Димитър Талев, 1, 1, 11, 1, 1Б 1Б, 3, 9; Драма 49 1, 50, 50, 51, 51 1, 51 2, 51 3, 51 4, 53, 55, Промишлена Зона Укв Завод; Дунав 12, 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 9, 14, 15, 28, 4, 6, 8 В, 9, 17, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 28, 12, 18, 20, 20 А, 20 Б, 6, 8А, 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 8 А, 8 Б, 8А, 8Б, 8, 8 8 А, 8 8А, 23, 25, 26, 27, 28, Касетка, 11, 13, 15, 17, 19, 19А, 21, 23, 24 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 9, бл. 12, 15, бл. 25, бл. 8А, 8Б, бл. Б, Б, Шивашки Цех След Газстанцията, 1, 14, 50, 7, Новата баня, 1, 10, 19, 2, 20, 4, 6, 8; Звънчарска 2, 28; Людмил Стоянов 1, 2, 2 А, 62, 7, 8; Пейо К. Яворов 13, 13 А, 13А, 26, 9, 19, 19 А, 19 Б, 19 В, 9; Плевнята 3; Попови ливади 5; Радецки 1, 2; Симеон Радев 6; Солун 30; Тодор Александров 29, 31, 45; ул. Дунав бл. 8 ул. Дунав вх. Б бл. 21 УПИ-ІV, Кв. 177 Юг бл. 10, 2 А, 2А, 6, 7, 8, 8А, 9, Магазин Джаджев, бл. ТП59; София; Костина № 4 - по искане на "ЕСО" ЕАД.

На 20.10.2016 г. /15:30 - 16:00 ч./ - Вълкосел Лилия 58; Гоце Делчев; VI-5243 Кв. 114 Байкал 17, 19, 21, 23, 25, 27; Безименна 1; Горенце 2; Гоце Делчев 22, Строителен Обект; Даскал Господин 1, 10, 11, 12, 13, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Димитър Талев, 1, 1, 11, 1, 1Б 1Б, 3, 9; Драма 49 1, 50, 50, 51, 51 1, 51 2, 51 3, 51 4, 53, 55, Промишлена Зона Укв Завод; Дунав 12, 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 9, 14, 15, 28, 4, 6, 8 В, 9, 17, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 28, 12, 18, 20, 20 А, 20 Б, 6, 8А, 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 8 А, 8 Б, 8А, 8Б, 8, 8 8 А, 8 8А, 23, 25, 26, 27, 28, Касетка, 11, 13, 15, 17, 19, 19А, 21, 23, 24 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 9, бл. 12, 15, бл. 25, бл. 8А, 8Б, бл. Б, Б, Шивашки Цех След Газстанцията, 1, 14, 50, 7, Новата баня, 1, 10, 19, 2, 20, 4, 6, 8; Звънчарска 2, 28; Людмил Стоянов 1, 2, 2 А, 62, 7, 8; Пейо К. Яворов 13, 13 А, 13А, 26, 9, 19, 19 А, 19 Б, 19 В, 9; Плевнята 3; Попови ливади 5; Радецки 1, 2; Симеон Радев 6; Солун 30; Тодор Александров 29, 31, 45; ул. Дунав бл. 8 ул. Дунав вх. Б бл. 21 УПИ-ІV, Кв. 177 Юг бл. 10, 2 А, 2А, 6, 7, 8, 8А, 9, Магазин Джаджев, бл. ТП59; София; Костина № 4 - по искане на "ЕСО" ЕАД.

На 20.10.2016 г. /09:30 - 10:00 ч./ - Гоце Делчев Беласица 5; Гоце Делчев Строителен Обект; Драма 50, Строителен Обект, 48 2, 49, 49 1, 49 2, 49 3, 49 4, 49 5, 49 6, 50; Дунав 20 А; Илия Праматарски 8; Искър 10, 2, 3, 4; Кавакли Дере Първи май 10; Славянска 1, 10, 11, 13, 15, 17, 3, 5, 60, 7, 8, 9; Солун 25; Средна гора 1, 10, 2, 20, 3, 4, 5, 7; Тодор Александров 1, 25, 27, 3, 35, 37, 39, 42, 44, 46, 5, 51, 52, 54, 56, 38, 38 Д, 38 С; Юг бл. ТП67 - по искане на "ЕСО" ЕАД.

На 20.10.2016 г. /15:30 - 16:00 ч./ - Гоце Делчев Беласица 5; Гоце Делчев Строителен Обект; Драма 50, Строителен Обект, 48 2, 49, 49 1, 49 2, 49 3, 49 4, 49 5, 49 6, 50; Дунав 20 А; Илия Праматарски 8; Искър 10, 2, 3, 4; Кавакли Дере Първи май 10; Славянска 1, 10, 11, 13, 15, 17, 3, 5, 60, 7, 8, 9; Солун 25; Средна гора 1, 10, 2, 20, 3, 4, 5, 7; Тодор Александров 1, 25, 27, 3, 35, 37, 39, 42, 44, 46, 5, 51, 52, 54, 56, 38, 38 Д, 38 С; Юг бл. ТП67 - по искане на "ЕСО" ЕАД.

На 21.10.2016 г. /08:45 - 14:30 ч./ - Абланица, Общ. Хаджидимово 072015 Александър Стамболийски 10, 17, 19, 24, 25, 31, 11, 12, 13, 17, 2, 3, 5, 6, 7, 8; Анещи Узунов 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 25, 27, 5; Асен Джикаров 1, 10, 3, 4, 6, 8, 11; Балтачица 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 21, 23, 25, 27, 28, 3, 31, 33, 35, 37, 39, 4, 41, 43, 45, 49, 5, 51, 52, 6, 7, 8, 9, 2, 3; Бузлуджа 10, 12, 14, 16, 18, 2, 3, 9, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Васил Левски 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 22, 26, 4, 6, 7, 8, 11, 15, 26, 28, 30, 28, 34; Вела Пеева 1, 11, 12, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 6; Даме Груев 1, 11, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 20, 21, 25, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 20; Димо Хаджидимов 1, 1, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 19, 2, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Драма 1, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 25, 27, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 21, 23, 25, 31; Дунав 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 2, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 11, 16, 18, 23, 25, 27, 28, 6, 11, 4, 16; Елин Пелин ТП-1, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 3, 30, 33, 33А, 34, 35, 37, 38, 39, 4, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 49, 5, 50, 51, 53, 55, 59, 6, 67, 8, 9, ТП-2, 13, 23, 39, 45, 5, 52, 56, 58, 59, 62, 64, 65, 66, 68, 69, 7, 70, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 91, ТП-3, 1, 32, 48, 5, 70, 71, 73, ТП-4, 13, 25; Илезица 1; Йордан Йовков 1, 10, 14, 2, 3, 4, 6, 7, 8; Кавала 1, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 2, 20, 21, 22, 24, 26, 3, 30, 32, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 22; Кирил и Методий 1, 4, 5, 7; Кокиче 1, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 2, 22, 24, 26, 28, 32, 4, 5, 6, 7, 8, 4; Крали Марко 1, 2, 3, 4, 6; Ленища М. Ленища Места 1, 10, 12, 14, 2, 3, 4, 6, 8; Неврокоп 1, 1, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 23, 24, 26, 27, 28, 33, 4, 5, 6, 7, 5; Неуточнен Адрес Поща; Октомври 10, 11, 12, 15, 4, 5, 7, 8, 9, 14, 16, 17, 19, 23, 24, 25, 29, 31, 33, 7, 18, 2, 4, 5, 6, 8, 27, 8; Орфей 1, 10, 13, 16, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 20; Отец Паисий 1, 10, 3, 5, 6, 7, 8, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 52, 9; ПИ -778 Победа 1, 2, 4; П. Р. Славейков 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Родопа 3, 8, 9; с. Абланица, Имот 000517 Свилен Русев 1, 10, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 12, 18, 13; Свобода 1, 2, 3, 5, 6, 8; Селище 4; Славянка 1, 10, 13, 17, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13; Слатина Теменуга 2; Тодор Паница 10, 11, 12, 15, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9; Тридесет и Пета 1, 1, 11, 15, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 13, 14, 6; Тридесет и Шеста 1, 10, 15, 6, 9, 2, 6; Тъпане УПИ II, Кв. 44 Христо Ботев 1, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 19, 2, 21, 22, 23, 25, 5, 6, 7, 8, 16; Чавдар войвода 1, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12; Юрий Гагарин 1, 10, 12, 13, 2, 4, 5, 6, 9; Боголин; 253; Гоце Делчев; Гоце Делчев Драма 48; Дебрен; Трета 45; Дъбница; Двадесет и Втора 10, 12, 16, 18, 20, 6, 7, 8, 9; Двадесет и Девета 2, 3, 4, 5, 7; Двадесет и Осма 1, 10, 2, 4, 6, 8; Двадесет и Пета 17; Двадесет и Първа 1, 3, 3 А, 4, 6; Двадесет и Трета 1, 10, 12, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Двадесет и Шеста 2, 3; Двадесета 1, 11, 12, 13, 2, 3, 5, 8, 9; Девета 1, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 2, 20, 6, 7, 8, 9, 22, 24, 25, 28, 34, 9; Деветнадесета 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9; Десета 11, 12, 13, 14, 2, 3, 5, 7, 9; Единадесета 1, 10, 12, 12A, 3, 5, 6, 7, 8, 4; Неуточнен Адрес Осемнадесета 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17A, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 4, 5, 5A, 7, 8, 9; Осма 1, 2, 2A, 3, 4, 8, 8А; Пета 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 22, 24, 26, 27, 28, 3, 30, 32, 34, 36, 38, 4, 42, 5, 6, 7; Петнадесета 1, 14, 2, 3, 4; Първа 1, 13, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 46, 6, 8, 15, 7, 8; Седемнадесета 11, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9; Седма 1, 11, 13, 17, 5, 9; Трета 1, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 3, 5, 8, 9, 10; Четвърта 1, 12, 13, 13A, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 4, 42, 44, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 17, 34; Шеста 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39; Шестнадесета 10, 11, 15, 17, 23, 9, 13; Копривлен; Неуточнен Адрес Помпена станция; Крибул; 262; Крушево, Общ. Гърмен; VI-138, Кв. 10 Іх-108; Хаджидимово; Мержането; Хвостяне; 28028 УПИ-V, Кв. 2

Община Гърмен  

На 20.10.2016 г. /09:00 - 16:00 ч./ - село Долно Дряново - района от центъра в посока село Сатовча

На 20.10.2016 г. /09:00 - 16:00 ч./ - село Долно Дряново-района на Училището и Кръчмата

Община Кресна  

На 19.10.2016 г. /12:30 - 16:15 ч./ - Миланчовци

На 19.10.2016 г. /09:00 - 12:15 ч./ - Ощава 54537. 600. 31. 1

На 20.10.2016 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Стара Кресна Местност Кулата

Община Петрич  

На 17.10.2016 г. /12:00 - 13:00 ч./ - Кавракирово Антон Попов 1, 10, 12, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 1, 11, 13, 15, 18, 20, 22, 24, 9; Беласица 1, 2, 3, 11, 13, 15, 4, 5, 6, 7, 9; Богоево 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 3, 30, 32, 34, 36, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Бреза 1, 10, 6, 8, 16; Бузлуджа 1, 2, 3, 4, 6, 11, 13, 5, 7, 8, 9; Връх Тумба 1, 2, 3, 5, 6, 5, 8; Георги Димитров 1, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 15, 2, 4, 6, 6; Гоце Делчев 1, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 5, 7, 8, 9; Димитър Благоев 1, 3, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 4, 5, 6, 8, 9, 13, 25, 29, 31, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48; Златарево 18, 20, 22, 24, 4; Иглика 1, 1, 3, 5, 7; Илинден 1, 1, 11, 2, 4, 5, 6, 7, 9; Маркови кладенци 1, 5, 7, 10, 11, 13, 4, 6, 8, 9, 15; Места 1, 2, 4; Метлата Мургаш 1, 11, 13, 15, 19, 2, 21, 23, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Неуточнен Адрес Усилвател Бац; Огоста 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 4; Огражден 1, 10, 3, 5, 6, 7, 8, 9; Осогово 2, 4; Пейо Яворов 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 4; Пирин 1, 10, 2, 3, 5, 6, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 7, 9; Порой Ризов андък Синчец 1, 10, 2, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Славянска 1, 10, 11, 12, 4, 6, 7, 8, 9; Спартак 1, 10, 12, 3, 4, 6, 8, 2; Струма 2, 3, 4, 5, 6, 7; Струмешница 2, 4; Трапезица 3, 5, 7; Шипка 1, 10, 2, 4, 6, 8, 12; Явор 1, 11, 12, 13, 14, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Яне Сандански 1, 11, 13, 2, 3, 5, 6, 7, 10, 12, 22, 3; Кърналово; Арда 1, 1, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 2, 21, 23, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Бъкстон 1, 4, 10, 10, 11, 12, 15, 17, 19, 21, 23, 3, 5, 6, 7, 8, 9; Бяло Море 13, 2, 6; Ванюша Валчук 1, 10, 11, 14, 16, 20, 22, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 17, 26, 27, 30, 32, 34, 9, 6; Васил Априлов 1, 10, 11, 14, 16, 2, 3, 5, 7, 9, 12; Вела Благоева 1, 2, 3, 4, 5, 6; Вит 10, 11, 13, 15, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 12, 14, 19, 3; Витоша 1, 11, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 8; Г. Димитров 1, 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 3, 36, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 2, 27, 29, 30, 31, 38, 42, 44, 46, 50, 34, 36; Георги Раковски 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 10, 11, 13, 15, 6, 8, 9; Георги Урумов 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9; Долни Лозя Иван Вазов 1, 17, 19, 3, 5, 7, 9, 19, 21, 23, 27, 31, 33, 35, 37, 9; Илинден 1, 10, 12, 14, 4, 5, 7, 8, 9; Кожух 10, 12, 14, 18, 2, 20, 4, 6, 8, 24, 26, 34, 36, 38; Ленин 10, 11, 13, 17, 19, 2, 21, 23, 3, 7, 8, 9; Любен Каравелов 1; Марица 1, 10, 11, 15, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Места 1, 2, 3; Мусала 1, 5, 6, 7; Оборище 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 2; Одрин 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 14; Петко Р. Славейков 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Плиска 1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 4, 5, 6, 7, 9; Под Ливарски Рид Полковник Дрангов 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 3, 30, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Рила 1, 2, 3, 4; Родопи 1, 2, 3, 4, 5; Свобода 1, 11, 13, 17, 19, 3, 5, 7, 9; септемврийска 10, 12, 16, 2, 3, 4, 6, 8; Симеон Кавракиров 1, 2, 3, 4, 10, 4, 5, 7, 8; Славянска 10, 14, 8; Станке Лисичков 10, 12, 14, 16, 2, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 4, 6, 8; Стара планина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11; Стою Хаджиев 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 12, 2; Струма 1; Съблекалня на Стадион, с. Кърналово, Общ. Петрич Толбухин 10, 12, 14, 18; Хан Аспарух 1, 15, 2, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Хилендар 1, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 3, 7, 12, 2, 25, 29, 31, 4, 8; Христо Ботев 1, 2, Поща; Хр. Чернопеев 1, 1, 2, 3, 5; Цар Калоян 1, 2, 3, 5, 7, 9; Цветко Аврамов 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9; Цв. Радонов 1, 2, 3, 5, 8, 10; Чаирето Чекръко Черноризец Храбър 1, 11, 15, 17, 19, 2, 21, 3, 4, 5, 7, 9; Шипка 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 2; Юрето Юрий Гагарин 12, 14, 16, 18, 2, 22, 4, 49, 6; Михнево; Айвански Гробища Андрей Данаилов 15, 17, 3, 5; Беласица 1, 10, 12, 2, 4, 6, 8; Бяло Море 1; Варна 2; Гаврил Генов 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Гоце Делчев 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 23, 25, 5, 7; Гоце Дивлев 1, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 4, 5; Дамян Груев 1, 3, 5, 7; Ел-Тепе 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Извън регулацията 2; Искър 1, 11, 2, 3, 5, 6, 7, 9; Калабак 10, 11, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Лазар Данаилов 1, 1 Магазин, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 30, 4, 6, 8, 1, 36, 11, 13, 15, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 7, 9; Лазар Маджаров 1, 2, 3, 4, 5; Ленин 1, 10, 12, 14, 16, 5, 7, 8; Максим Горки 1, 12, 2, 4, 5, 6, 7; Марица 1, 11, 2, 3, 5, 7, 9; Москва 1, 13, 15, 17, 19, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Неуточнен Адрес Поща, Усилвател Бац; Никола Вапцаров 1, 10, 11, 12, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Огражден 2, 4, 6; Осогово 2, 4; Отец Паисий 1, 3, 7; Песоко Петър Берон 1, 2, 3, 4, 5; Пирин 1, 13, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Първи май 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 4, 6, 2, 3, 5, 7, 9; Самуилова Крепост 1, 2, 3, 4, 10, 12, 14, 5, 6, 7, 8, 16, 18, 20, 22, 24, 26; Скобелев 1, 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 26, 28, 3, 34, 36, 4, 6, 7, 8, 9; Струма 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Тесния път Тома Митов 1, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 18, 19, 21, 23, 25, 27; Хан Крум 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 4, 6, 8; Червена Скала 1, 10, 11, 13, 15, 3, 5, 6, 7, 9; Шипка 10, 14, 4, 20, 26; Петрич, Общ. Петрич; Рокфелер; Първомай, Общ. Петрич; Младост 5; Червен път; Рибник; Горни Лаки Трапо; Старчево; 16-8, Кв. 3 XVI-8, Кв. 3 Солун 1 Фтец Сдв Солар; Тафтинка; Чучулигово; Чучулигово Капсиди

На 17.10.2016 г. /10:00 - 14:00 ч./ - с. Митиново, Общ. Петрич

На 17.10.2016 г. /10:00 - 14:00 ч./ - с. Митиново, Общ. Петрич

На 17.10.2016 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Общ. Петрич, с. Генерал Тодоров

На 18.10.2016 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Общ. Петрич, с. Генерал Тодоров

На 18.10.2016 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Кърналово Бяло Море 13; Иван Вазов 1, 17, 19, 3, 5, 7, 9; Кожух 10, 12, 14, 18, 2, 20, 4, 6, 8; Рила 1, 2, 3, 4; Свобода 1, 11, 13, 17, 19, 3, 5, 7, 9

На 19.10.2016 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Общ. Петрич, с. Генерал Тодоров

На 19.10.2016 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Старчево Тафтинка

На 20.10.2016 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич Места 15, 18, 22; Тошо Цеков 8; Януш Стойчев 3

На 20.10.2016 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Общ. Петрич, с. Генерал Тодоров

На 21.10.2016 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Общ. Петрич, с. Генерал Тодоров

На 21.10.2016 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Беласица Акация 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 31, 33, 44, 5, 7, 9; Александър Стамболийски 4; Беласица 10, 13, 15, 22, 24, 26, 28, 34, 36, 38, 64; Георги Бенковски 10, 11, 12, 14, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Кестен 1, 2; Марковица 10, 12, 3, 4, 6, 8; Митко Палаузов 1, 10, 11, 13, 15, 2, 20, 22, 3, 4, 7, 8, 9; Никола Некрасов 1, 3, 4, 5, 6, 8; Осми март 10, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Поляните Струмешница 10, 15, 4, 5, 6, 8, 9; Хан Аспарух 6; Цар Самуил 2, 3, 5, 6

На 21.10.2016 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Кърналово Дечев Бунар Змиярнико път 108; Местност Порой Петко Р. Славейков 2

На 21.10.2016 г. /13:00 - 15:00 ч./ - с. Долно Спанчово, Общ. Петрич

Община Разлог  

На 17.10.2016 г. /16:00 - 16:15 ч./ - Белица, Общ. Белица 9-ти септември 1, 1, 10, 13, 17, 18, 19, 23, 3, 33, 37, 4, 41, 44, 5, 6, 68, 7, 8, 99, 9А, 1, 2, 4, 2; Алекса Сачков 10, 116, 14, 16, 18, 20, 21, 24, 26, 29, 30, 32, 38, 4, 42, 44, 45, 46, 48, 5, 52, 54, 57, 58, 6, 60, 62, 63, 64, 66, 78, 8, 88, 99, 20, 52, 64, 4, 6, 8; Бор 2, 3, 6; Борис Клементиев 1, 2, 4, 5, 6, 7, 11, 11, 15, 17, 3, 7, 8, 5, 7; Братя Миладинови 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 3, 31, 34, 36, 41, 42, 43, 44, 5, 59, 6, 63, 7, 8, 9, 99, 1, 2, 15; Васил и Сава Кокарешкови 1, 2, 3, 4, 5, 6, 2, 35А, 8, 8; Владимир Поптомов 1, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 38, 4, 44, 5, 58, 6, 7, 8, 1, 100, 101, 108, 166, 28, 2А, 49, 74, 90, 92, 94, 95, 98, 1, 101, 105, 106, 107, 109, 111, 113, 115, 118, 121, 122, 123, 126, 128, 129, 130, 132, 133, 136, 137, 140, 141, 142, 143, 146, 148, 29, 36, 95, 98, 99, 10, 2, 27, 34, 63, 70, 116, 13, 140, 173, 41, 42, 44, 45, 48, 51, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 62, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 79, 81, 83, 84, 99, 136, 49, 58, 74, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 44, 46, 54, 6, 60, 84, 88, 99; Волгоград 12; Втора 1, 2, 5; Георги Андрейчин 1, 10, 10-12, 14, 15, 17, 18, 20, 24, 25, 28, 7, 99, 1, 15, 2, 4, 5, 50, 6, 7, 11, 7, 15, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 38, 99, 15, 99; Георги Андриянов 13, 21, 25, 27, 3, 31, 33, 5, 99, 14, 15, 18, 27; Георги Кирков 1, 19, 2, 2, 21, 3, 4, 5; Георги Сачков 7; Гоце Делчев 1, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 25, 26, 30, 31, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 5, 6, 7, 8, 9, 16, 25; Грънчар 1, 2; Даме Груев 10, 2, 4, 6, 8; Девета 2, 4, 4; Димитър Даракчиев 1, 2, 3, 4, 5; Димо Хаджидимов 1, 10, 106, 108, 184, 186, 188, 30, 32, 37, 46, 48, 51, 52, 53, 55, 56, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 68, 69, 73, 75, 79, 82, 89, 91, 93, 97, 1, 10, 12, 16, 19, 2, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 3, 30, 35, 3А, 4, 50, 6, 8, 101, 21, 29, 3, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 61; Иван Алексов 1, 2, 4, 5, 6, 10, 11, 15, 16, 18, 19, 25, 27, 29, 31, 8, 16, 21, 4; Иван Апостолов 2, 2, 3, 4, 6, 8; Иван Вазов 1, 10, 11, 12, 14, 19, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 16; Илинден 1, 3, 5, 9; Кирил и Методи 2, 4, 6, 8; Люлин 1, 4, 6, 99; Митко Саев 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 2, 21, 22, 26, 28, 29, 3, 33, 35, 36, 38, 39, 4, 40, 42, 44, 46, 48, 5, 50, 7, 8, 9; Мусала 1, 10, 12, 13, 14, 15, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Народна Победа 1, 10, 2, 6, 7, 8; Неуточнен Адрес 99; Никола Банков 1, 3, 4, 5, 6, 7; Никола Вапцаров 1, 18, 18, 26, 2; Осма 2, 2 Хаспел, 3, 4, 5; Пейо Яворов 10, 10, 12, 14, 8; Пета 1, 2, 4, 6; Полковник Иван Тричков 1, 10, 12, 13, 14, 16, 19, 2, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 99, 21; Първа 1, 2, 4, 8; Равен 25, 35, 9; Радецки 1, 2; Рила 1, 10, 4, 7, 99; Сава Стенчин 1, 10, 13, 17, 19, 2, 23, 24, 2А, 3, 31, 39, 5, 6, 7, 9, 99, 12, 14, 15, 30, 38; Седма 2, 3, 7; Серги Чонков 1, 7, 2; Симеон Кавракиров 10, 12, 18, 20, 21, 23, 26, 30, 32, 34, 38, 4, 40, 46, 99, 2, 4, 6; Стара планина 1, 2, 3, 4; Трета 1, 3, 5; Тутракан 1, 10, 2, 4, 7; Фараонска 13, 17, 20, 21, 26, 27, 40, 6, 9; Христо Ботев 10, 12, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 99; Христо Смирненски 1, 5; Чавдар 1, 2, 10, 11, 12, 3, 4, 40, 42, 5, 6, 8, 9; Чаталджа 1, 13, 16, 3, 4, 5, 6, 7; Четвърта 9; Шеста 1, 12, 5, 6, 8, 8 Офис; Шипка 10, 13, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 4, 6, 7, 8, 14; Яким Цоков 1, 3, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 36, 5, 6, 7, 8, 9; Яне Сандански 11, 13, 15, 18, 23, 25, 27, 29, 31, 7, 3; Елешница, Общ. Разлог; Варош 4; Разлог; Баба Магдалена 1; Христо Ботев 2, 87, 50; София; Бяло Море

На 17.10.2016 г. /15:00 - 16:15 ч./ - Разлог Александър Стамболийски 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59А; Баба Магдалена Георги Финдрин 17; Подполковник Спиридонов 32; Цар Иван Асен II 1, 1 1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 1А, 2, 2 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 3 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 4, 4 1, 4 Бл4, 40, 42, 44, 46, 48, 5, 56, 7, 9, 9А; Шаркьой 3; Военните Блокове

На 18.10.2016 г. /15:30 - 16:00 ч./ - Белица, Общ. Белица 9-ти септември 1, 1, 10, 13, 17, 18, 19, 23, 3, 33, 37, 4, 41, 44, 5, 6, 68, 7, 8, 99, 9А, 1, 2, 4, 2; Алекса Сачков 10, 116, 14, 16, 18, 20, 21, 24, 26, 29, 30, 32, 38, 4, 42, 44, 45, 46, 48, 5, 52, 54, 57, 58, 6, 60, 62, 63, 64, 66, 78, 8, 88, 99, 20, 52, 64, 4, 6, 8; Бор 2, 3, 6; Борис Клементиев 1, 2, 4, 5, 6, 7, 11, 11, 15, 17, 3, 7, 8, 5, 7; Братя Миладинови 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 3, 31, 34, 36, 41, 42, 43, 44, 5, 59, 6, 63, 7, 8, 9, 99, 1, 2, 15; Васил и Сава Кокарешкови 1, 2, 3, 4, 5, 6, 2, 35А, 8, 8; Владимир Поптомов 1, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 38, 4, 44, 5, 58, 6, 7, 8, 1, 100, 101, 108, 166, 28, 2А, 49, 74, 90, 92, 94, 95, 98, 1, 101, 105, 106, 107, 109, 111, 113, 115, 118, 121, 122, 123, 126, 128, 129, 130, 132, 133, 136, 137, 140, 141, 142, 143, 146, 148, 29, 36, 95, 98, 99, 10, 2, 27, 34, 63, 70, 116, 13, 140, 173, 41, 42, 44, 45, 48, 51, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 62, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 79, 81, 83, 84, 99, 136, 49, 58, 74, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 44, 46, 54, 6, 60, 84, 88, 99; Волгоград 12; Втора 1, 2, 5; Георги Андрейчин 1, 10, 10-12, 14, 15, 17, 18, 20, 24, 25, 28, 7, 99, 1, 15, 2, 4, 5, 50, 6, 7, 11, 7, 15, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 38, 99, 15, 99; Георги Андриянов 13, 21, 25, 27, 3, 31, 33, 5, 99, 14, 15, 18, 27; Георги Кирков 1, 19, 2, 2, 21, 3, 4, 5; Георги Сачков 7; Гоце Делчев 1, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 25, 26, 30, 31, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 5, 6, 7, 8, 9, 16, 25; Грънчар 1, 2; Даме Груев 10, 2, 4, 6, 8; Девета 2, 4, 4; Димитър Даракчиев 1, 2, 3, 4, 5; Димо Хаджидимов 1, 10, 106, 108, 184, 186, 188, 30, 32, 37, 46, 48, 51, 52, 53, 55, 56, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 68, 69, 73, 75, 79, 82, 89, 91, 93, 97, 1, 10, 12, 16, 19, 2, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 3, 30, 35, 3А, 4, 50, 6, 8, 101, 21, 29, 3, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 61; Иван Алексов 1, 2, 4, 5, 6, 10, 11, 15, 16, 18, 19, 25, 27, 29, 31, 8, 16, 21, 4; Иван Апостолов 2, 2, 3, 4, 6, 8; Иван Вазов 1, 10, 11, 12, 14, 19, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 16; Илинден 1, 3, 5, 9; Кирил и Методи 2, 4, 6, 8; Люлин 1, 4, 6, 99; Митко Саев 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 2, 21, 22, 26, 28, 29, 3, 33, 35, 36, 38, 39, 4, 40, 42, 44, 46, 48, 5, 50, 7, 8, 9; Мусала 1, 10, 12, 13, 14, 15, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Народна Победа 1, 10, 2, 6, 7, 8; Неуточнен Адрес 99; Никола Банков 1, 3, 4, 5, 6, 7; Никола Вапцаров 1, 18, 18, 26, 2; Осма 2, 2 Хаспел, 3, 4, 5; Пейо Яворов 10, 10, 12, 14, 8; Пета 1, 2, 4, 6; Полковник Иван Тричков 1, 10, 12, 13, 14, 16, 19, 2, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 99, 21; Първа 1, 2, 4, 8; Равен 25, 35, 9; Радецки 1, 2; Рила 1, 10, 4, 7, 99; Сава Стенчин 1, 10, 13, 17, 19, 2, 23, 24, 2А, 3, 31, 39, 5, 6, 7, 9, 99, 12, 14, 15, 30, 38; Седма 2, 3, 7; Серги Чонков 1, 7, 2; Симеон Кавракиров 10, 12, 18, 20, 21, 23, 26, 30, 32, 34, 38, 4, 40, 46, 99, 2, 4, 6; Стара планина 1, 2, 3, 4; Трета 1, 3, 5; Тутракан 1, 10, 2, 4, 7; Фараонска 13, 17, 20, 21, 26, 27, 40, 6, 9; Христо Ботев 10, 12, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 99; Христо Смирненски 1, 5; Чавдар 1, 2, 10, 11, 12, 3, 4, 40, 42, 5, 6, 8, 9; Чаталджа 1, 13, 16, 3, 4, 5, 6, 7; Четвърта 9; Шеста 1, 12, 5, 6, 8, 8 Офис; Шипка 10, 13, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 4, 6, 7, 8, 14; Яким Цоков 1, 3, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 36, 5, 6, 7, 8, 9; Яне Сандански 11, 13, 15, 18, 23, 25, 27, 29, 31, 7, 3; Елешница, Общ. Разлог; Варош 4; Разлог; Баба Магдалена 1; Христо Ботев 2, 87, 50; София; Бяло Море

На 18.10.2016 г. /09:15 - 09:30 ч./ - Белица, Общ. Белица 9-ти септември 1, 1, 10, 13, 17, 18, 19, 23, 3, 33, 37, 4, 41, 44, 5, 6, 68, 7, 8, 99, 9А, 1, 2, 4, 2; Алекса Сачков 10, 116, 14, 16, 18, 20, 21, 24, 26, 29, 30, 32, 38, 4, 42, 44, 45, 46, 48, 5, 52, 54, 57, 58, 6, 60, 62, 63, 64, 66, 78, 8, 88, 99, 20, 52, 64, 4, 6, 8; Бор 2, 3, 6; Борис Клементиев 1, 2, 4, 5, 6, 7, 11, 11, 15, 17, 3, 7, 8, 5, 7; Братя Миладинови 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 3, 31, 34, 36, 41, 42, 43, 44, 5, 59, 6, 63, 7, 8, 9, 99, 1, 2, 15; Васил и Сава Кокарешкови 1, 2, 3, 4, 5, 6, 2, 35А, 8, 8; Владимир Поптомов 1, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 38, 4, 44, 5, 58, 6, 7, 8, 1, 100, 101, 108, 166, 28, 2А, 49, 74, 90, 92, 94, 95, 98, 1, 101, 105, 106, 107, 109, 111, 113, 115, 118, 121, 122, 123, 126, 128, 129, 130, 132, 133, 136, 137, 140, 141, 142, 143, 146, 148, 29, 36, 95, 98, 99, 10, 2, 27, 34, 63, 70, 116, 13, 140, 173, 41, 42, 44, 45, 48, 51, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 62, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 79, 81, 83, 84, 99, 136, 49, 58, 74, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 44, 46, 54, 6, 60, 84, 88, 99; Волгоград 12; Втора 1, 2, 5; Георги Андрейчин 1, 10, 10-12, 14, 15, 17, 18, 20, 24, 25, 28, 7, 99, 1, 15, 2, 4, 5, 50, 6, 7, 11, 7, 15, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 38, 99, 15, 99; Георги Андриянов 13, 21, 25, 27, 3, 31, 33, 5, 99, 14, 15, 18, 27; Георги Кирков 1, 19, 2, 2, 21, 3, 4, 5; Георги Сачков 7; Гоце Делчев 1, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 25, 26, 30, 31, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 5, 6, 7, 8, 9, 16, 25; Грънчар 1, 2; Даме Груев 10, 2, 4, 6, 8; Девета 2, 4, 4; Димитър Даракчиев 1, 2, 3, 4, 5; Димо Хаджидимов 1, 10, 106, 108, 184, 186, 188, 30, 32, 37, 46, 48, 51, 52, 53, 55, 56, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 68, 69, 73, 75, 79, 82, 89, 91, 93, 97, 1, 10, 12, 16, 19, 2, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 3, 30, 35, 3А, 4, 50, 6, 8, 101, 21, 29, 3, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 61; Иван Алексов 1, 2, 4, 5, 6, 10, 11, 15, 16, 18, 19, 25, 27, 29, 31, 8, 16, 21, 4; Иван Апостолов 2, 2, 3, 4, 6, 8; Иван Вазов 1, 10, 11, 12, 14, 19, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 16; Илинден 1, 3, 5, 9; Кирил и Методи 2, 4, 6, 8; Люлин 1, 4, 6, 99; Митко Саев 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 2, 21, 22, 26, 28, 29, 3, 33, 35, 36, 38, 39, 4, 40, 42, 44, 46, 48, 5, 50, 7, 8, 9; Мусала 1, 10, 12, 13, 14, 15, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Народна Победа 1, 10, 2, 6, 7, 8; Неуточнен Адрес 99; Никола Банков 1, 3, 4, 5, 6, 7; Никола Вапцаров 1, 18, 18, 26, 2; Осма 2, 2 Хаспел, 3, 4, 5; Пейо Яворов 10, 10, 12, 14, 8; Пета 1, 2, 4, 6; Полковник Иван Тричков 1, 10, 12, 13, 14, 16, 19, 2, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 99, 21; Първа 1, 2, 4, 8; Равен 25, 35, 9; Радецки 1, 2; Рила 1, 10, 4, 7, 99; Сава Стенчин 1, 10, 13, 17, 19, 2, 23, 24, 2А, 3, 31, 39, 5, 6, 7, 9, 99, 12, 14, 15, 30, 38; Седма 2, 3, 7; Серги Чонков 1, 7, 2; Симеон Кавракиров 10, 12, 18, 20, 21, 23, 26, 30, 32, 34, 38, 4, 40, 46, 99, 2, 4, 6; Стара планина 1, 2, 3, 4; Трета 1, 3, 5; Тутракан 1, 10, 2, 4, 7; Фараонска 13, 17, 20, 21, 26, 27, 40, 6, 9; Христо Ботев 10, 12, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 99; Христо Смирненски 1, 5; Чавдар 1, 2, 10, 11, 12, 3, 4, 40, 42, 5, 6, 8, 9; Чаталджа 1, 13, 16, 3, 4, 5, 6, 7; Четвърта 9; Шеста 1, 12, 5, 6, 8, 8 Офис; Шипка 10, 13, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 4, 6, 7, 8, 14; Яким Цоков 1, 3, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 36, 5, 6, 7, 8, 9; Яне Сандански 11, 13, 15, 18, 23, 25, 27, 29, 31, 7, 3; Елешница, Общ. Разлог; Варош 4; Разлог; Баба Магдалена 1; Христо Ботев 2, 87, 50; София; Бяло Море

На 21.10.2016 г. /15:45 - 16:00 ч./ - Община Разлог; с. Бачево; с. Годлево; Местност Катарино; Местност Перивол; ВЕЦ Гарваница; ВЕЦ Бачево; Комплекс Катарино Спа

На 21.10.2016 г. /09:45 - 15:45 ч./ - гр. Разлог, Община Разлог; Местност Катарино-вилна Зона; Комплекс, Катарино Спа"

На 21.10.2016 г. /09:30 - 09:45 ч./ - Община Разлог; с. Бачево; с. Годлево; Местност Катарино; Местност Перивол; ВЕЦ Гарваница; ВЕЦ Бачево; Комплекс Катарино Спа

Община Сандански  

На 17.10.2016 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Сандански ул. Оборище 11, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; ул. Рила 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 47, 5, 7, 9; ул. Родопа 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 4, 5, 6, 7, 8, 9

На 17.10.2016 г. /12:30 - 16:15 ч./ - Ново Делчево 033007, М. Купеница Антон Попов 3; Беласица 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 4, 6, 8; Валентина Терешкова 1, 11, 3, 5, 7, 8, 9; Владимир Поптомов 1, 10, 2, 4, 6, 8; Гео Милев 11, 13, 2, 5; Даме Груев 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Димо Хаджидимов 1, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Илинден 1, 11, 23 Жилище, 3, 5, 7; Партизанска 1, 10, 12, 17, 19, 3, 4, 6, 7; Студена Вода Христо Смирненски 1, 11, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 47

На 17.10.2016 г. /08:30 - 12:15 ч./ - Ново Делчево Антон Попов 16, 2; Беласица 1, 11, 13, 15, 17, 3, 5, 6, 7, 9; Боровец 1, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 3, 5, 7, 9; Братя Миладинови 11, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27; Даме Груев 7; Димчо Дебелянов 1, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 19, 2, 20, 22, 24, 26, 3, 30, 4, 5, 6; Илинден 13, 15, 17, 19, 21; Любен Каравелов 12, 2, 2 Офис; Пейо Яворов 1, 10, 11, 12, 13, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Славянска 12; Христо Смирненски 14, 18, 20; Сандански; Първи май 9

На 17.10.2016 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Сандански Автогара Павилион; Григор Пърличев 2; Каменица 18; Малашевска 1, 10, 13, 1Б, 2, 3, 4, 5, 5 2, 7, 7 2, 8; Перун 1, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Петър Берон 1, 10, 12, 14, 14 Еделвайс, 14Еделвайс, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Свобода 13, 47; Серес 10, 11, 12, 14, 16, 7, 8

На 18.10.2016 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Сандански ул. Оборище 11, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; ул. Рила 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 47, 5, 7, 9; ул. Родопа 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 4, 5, 6, 7, 8, 9

На 18.10.2016 г. /08:30 - 12:15 ч./ - Ново Делчево Беласица 27; Братя Миладинови 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9; Вела Пеева 2; Гео Милев 1, 3, 5, 7, 9; Георги Кирков 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 2, 21, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Здравец 1, 2, 3, 4; Иван Вазов 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 5, 7, 9; Кирил и Методий 1, 10, 11, 12, 13, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Партизанска 10, 11, 12, 13, 15, 2, 9; Погребите Славянска 1, 10, 11, 12, 13, 15, 19, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Хаджи Димитър 2; Христо Смирненски 12, 22

На 18.10.2016 г. /12:30 - 16:15 ч./ - Ново Делчево Антон Попов 1, 10, 12, 14, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Боровец 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 5, 51, 53, 55, 57, 57 Оранжерия; Вела Пеева 1, 10, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Възраждане 7; Георги Кирков 16, 20; Гоце Делчев 3; Димчо Дебелянов 7, 8, 9; Иван Вазов 1, 10, 12, 2, 4, 6, 8; Местност Шопов Гроб Първи май 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 33, 4, 5, 6, 8, 9; Христо Смирненски 1, 10, 11, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9

На 18.10.2016 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Сандански Автогара Павилион; Григор Пърличев 2; Каменица 18; Малашевска 1, 10, 13, 1Б, 2, 3, 4, 5, 5 2, 7, 7 2, 8; Перун 1, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Петър Берон 1, 10, 12, 14, 14 Еделвайс, 14Еделвайс, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Свобода 13, 47; Серес 10, 11, 12, 14, 16, 7, 8

На 19.10.2016 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Сандански ул. Оборище 11, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; ул. Рила 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 47, 5, 7, 9; ул. Родопа 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 4, 5, 6, 7, 8, 9

На 19.10.2016 г. /11:00 - 13:15 ч./ - Катунци Любен Каравелов 20; Сандански; Александър Буйнов 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25; Асен Хадживасилев 1, 10, 10Б, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Горно броди 1, 10, 11, 13, 15, 3, 5, 7; Захари Стоянов 13, 18; Кочо Чистименски 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 26, 4, 6, 8; Никола Карев 1, 2, 3, 5, 7; Пирин 75; Свобода 14, 18; Струга 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Чудомир Кантарджиев 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 2А, 3, 30, 30Б, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 37А, 39, 4, 6, 8; Юрий Гагарин 2, 4

На 19.10.2016 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Сандански Автогара Павилион; Григор Пърличев 2; Каменица 18; Малашевска 1, 10, 13, 1Б, 2, 3, 4, 5, 5 2, 7, 7 2, 8; Перун 1, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Петър Берон 1, 10, 12, 14, 14 Еделвайс, 14Еделвайс, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Свобода 13, 47; Серес 10, 11, 12, 14, 16, 7, 8

На 20.10.2016 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Сандански ул. Оборище 11, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; ул. Рила 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 47, 5, 7, 9; ул. Родопа 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 4, 5, 6, 7, 8, 9

На 20.10.2016 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Сандански Автогара Павилион; Григор Пърличев 2; Каменица 18; Малашевска 1, 10, 13, 1Б, 2, 3, 4, 5, 5 2, 7, 7 2, 8; Перун 1, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Петър Берон 1, 10, 12, 14, 14 Еделвайс, 14Еделвайс, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Свобода 13, 47; Серес 10, 11, 12, 14, 16, 7, 8

На 21.10.2016 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Сандански ул. Оборище 11, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; ул. Рила 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 47, 5, 7, 9; ул. Родопа 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 4, 5, 6, 7, 8, 9

На 21.10.2016 г. /12:30 - 16:15 ч./ - Левуново VIII+437, Кв. 40 Девети май 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 4, 41, 5, 6, 8, 9; Иван Козарев 1, 10, 11, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 3, 31, 32, 33, 34, 4, 5, 7, 9; Илинден 2, 3, 4, 6; Кирил и Методий 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9; Кочо Лютата 1, 1 Поща, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 2, 3, 4, 6, 7, 9; Лавеле 1, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 26, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Неуточнен Адрес ?; Никола Вапцаров 1, 11, 13, 18, 20, 3, 5, 8, 9; Орловец 7; Пирин 10; Победа 2, 3, 4, 6, 8; Стефан Караджа 2, 32, 4, 6; Струма 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 4, 6, 7, 8; Чавдарци 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 4, 6; Черно Море 10, 13, 17, 2, 3, 4, 5; Шейново 1, 12, 2, 4, 5, 6, 7; Шипка 1, 10, 2, 4, 5, 6; Сандански; Свобода 13

На 21.10.2016 г. /08:30 - 12:15 ч./ - Левуново Беласица 3, 6, 7, 8; Вихрен 3; Георги Сава Раковски 1, 3, 7; Гоце Делчев 4; Девети май 1, 3, 7; Изгрев 1, 10, 15, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9; Илинден 1, 5; Йорданка Николова 1, 10, 12, 14, 16, 2, 3, 4, 6, 8; Кочо Лютата 4; Неуточнен Адрес ?; Орловец 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 20, 21, 22, 23, 3, 5, 7, 8, 9; Осми март 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Отец Паисий 1, 2, 3, 4, 6; Пирин 10, 11, 2, 6, 9; Стефан Караджа 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 37, 5, 6, 7, 8, 9; Чавдарци 26

На 21.10.2016 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Сандански Автогара Павилион; Григор Пърличев 2; Каменица 18; Малашевска 1, 10, 13, 1Б, 2, 3, 4, 5, 5 2, 7, 7 2, 8; Перун 1, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Петър Берон 1, 10, 12, 14, 14 Еделвайс, 14Еделвайс, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Свобода 13, 47; Серес 10, 11, 12, 14, 16, 7, 8

Община Сатовча  

На 21.10.2016 г. /08:30 - 14:30 ч./ - Долен, Общ. Сатовча Плетена; Сатовча; Петдесета 18; Тодор Шопов 47

На 21.10.2016 г. /08:15 - 14:30 ч./ - Сатовча Ал. Стамболийски 10, 11, 14, 16, 4, 5, 5 А, 6, 7; Васил Даракчиев 13, 2, 7; Георги Шомов 2, 6; Г. с. Раковски 1, 3, 4, 5, 6; Дружба 15; Дунав 1, 13, 15, 17, 19, 2, 21, 23, 25, 27, 3, 5, 6, 7, 9, 6; Еделвайс 1, 10, 2, 4, 6, 8, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 3, 30, 5, 7, 9; Елин Пелин 1, 11, 12, 13, 15, 2, 3, 4, 7; Иглика 1, 4, 10, 12, 13, 2, 7; Илинден 1 работилница, 2; Кокиче 1, 2, 3, 6, 7; Лазар Карабожиков 2, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Майор Топалов 10, 12, 4, 5, 6, 8; Малчика 1; Неуточнен Адрес Поща; Никола Карталов 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10; Орфей 11, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Освобождение 1, 10, 11, 12, 3, 4, 5, 7, 9; Родопи 1, 2, 3, 4, 6, 7, 11, 7, 8; Тодор Шопов 10, 12, 14, 16, 19, 19 Цех за Френско Бельо, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 35, 35А, 37, 39, 4, 41, 43, 6, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 40, 43, 45, 47, 48, 5, 51, 53, 55, 57; Хаджи Димитър 1, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 2, 20, 3, 4, 5, 6, 9; Четирдесет и Осма 8; Шипка 1, 11, 12, 13, 2, 5, 8; Юри Гагарин 9

На 21.10.2016 г. /10:15 - 14:30 ч./ - Изключването ше е от 9: 00 Часа Вълкосел; Бачо Киро 1, 1, 10, 12, 5, 6, 8; Бистрица 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 17; Божур 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 111, 113, 119, 72, 74, 15, 21, 22, 23, 26, 32, 41, 42, 43, 44, 46, 49, 51, 54, 56, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 66, 68, 70, 73, 75, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 93, 30; Бр. Миладинови 1, 10, 13, 19, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Бузлуджа 100, 102, 43, 45, 47, 49, 50, 52, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 69, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 50; Васил Левски 1, 13, 15, 16, 17, 2, 21, 3, 4, 5, 7, 9; Димчо Дебелянов 1, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 24, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 24, 27, 29, 31, 33, 35; Еделвайс 2, 4, 8; Заря 24, 8; Здравец 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 22, 28, 3, 5, 6, 7, 8, 9; Кокиче 10, 11, 12, 13, 17, 2, 3, 4, 5, 8, 9; Лилия Времянка, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, Детска градина, Кафе, Магазин, 42, 45, 49, Магазин, Павилион, 103, 104, 105, 113, 12, 131, 133, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 8, 80, 81, 84, 88, 90; Людмила Живкова 1, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 19, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 20, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32; Люляк 1, 13, 14, 22, 3, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 2, 20, 22, 23, 24, 25, 29, 3, 6, 7, 8, 9, 20; Места 1, 3, 2, 4, 5, 6; Михаил Антонов 11, 3, 4, 6, 9; Нерезе Неуточнен Адрес Детска Ясла, Поща, ТП3, ТП1, ТП2; Никола Калъпчиев. 3, 1, 12, 15, 2, 3, 5, 7, 9, 5; Прогрес 1, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 33, 10, 17, 23, 24, 25, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 49, 51, 52, 53, 54; Първи май 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Рила 1, 2, 3, 5; Светиката 1, 10, 11, 13, 14, 14, 15, 16, 18, 2, 20, 3, 4, 5, 7, 9; Стопански двор Хан Аспарух 18; Христо Ботев 1, 10, 11, 12, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Чавдар 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Шипка 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 2, 21, 27, 3, 32, 34, 4, 9, 23; Годешево; 509 Арсо Пандурски 1; Беласица 11, 13, 16, 2, 26, 5, 7, 8; Бистрица 1, 10, 14, 16, 2, 3, 4, 5, 8; Бяло Море 2, 6, 7, 8; Вардар 11, 12, 14, 5, 6, 12, 13, 20, 3, 5, 7; Гранит 1, 14, 16, 17, 25, 3, 5, 6, 7, 8, 6; Граничарска 1, 39, 39, 53, 54, 56, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 68, 69, 72, 73, 77, 78, 79, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 38, 53, 6, 8, 9, 20, 22, 26, 28, 33, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 50, 51, 53, 54, 7; Драма 1; Кв. 16 Парцел 496 Кокиче 1; Македония 3; Марица 1, 10, 13, 17, 18, 2, 20, 22, 24, 30, 32, 40, 41, 42, 44, 44, 5, 6, 8, 9; Места 1, 11, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 1, 11, 36; Мир 1, 10, 3, 9, 1, 2, 3, 6, 8; Неуточнен Адрес Кметство, Поща, ТП1, Читалище, ТП2, ТП3; Никола Парапунов 2, 2, 2, 40, 5, 7, 9; Огоста 1, 3, 4, 6, 7, 8; Одрин 3, 5, 8, 7; Орела 1; Осми март 1, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 5, 51, 9; Пирин 1, 11, 12, 17, 18, 19, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 21; Предела 1; Рила 1, 2, 3, 4; Родопи 1, 11, 3; Розова долина 1, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 2, 20, 36, 4, 7, 8, 9, 1, 2, 37; Средна гора 1, 10, 12, 14, 15, 16, 4, 7; Стара планина 10, 12, 14, 22, 8, 5; УПИ-І, Кв. 16, М. Стоп. двор; Гоце Делчев; Тодор Александров 38 Д; Жижево; 273; Слащен; Божур 1, 2, 4, 6, 8; Вергил Ваклинов 1, 13, 17, 20, 22, 23, 31, 35, 37, 39, 4, 41, 43, 6, 7, 9, 31; Габер 1, 10, 11, 2, 4, 8, 9; Георги Бенковски 1, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 2, 21, 3, 30, 40, 42, 8, 9, 12, 14, 17, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 3, 33, 38, 40; Георги С. Раковски 2, 3, 4, 5, 6, 7, 22; Гоце Делчев 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 3, 31, 39, 4, 41, 5, 7, 9, 1, 2, 33, 41; Демокрация 1, 1 Джамия, 106, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 21, 22, 23, 24, 25, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 4, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 5, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 6, 60, 64, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 8, 80, 84, 85, 96, 1, 11, 12, 13, 14, 16, 2, 25, 3, 5, 8, 9, 106, 45, 47, 56; Димчо Дебелянов 1, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 24, 25, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 7; Еделвайс 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 28, 3, 4, 6, 2, 4, 7; Здравец 1, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 23, 24, 25, 3, 4, 8, 9, 18; Ивайло 1, 11, 12, 13, 15, 16, 2, 3, 4, 7, 8; Иван Вазов 1, 11, 13, 14, 15, 17, 2, 3, 6, 7; Йордан Йовков 1, 10, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 12; Лилия 10, 11, 12, 14, 16, 18, 19, 2, 20, 22, 23, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 16; Места 1, 10, 106, 12, 13, 14, 16, 2, 20, 21, 23, 3, 30, 34, 36, 38, 4, 5, 6, 7, 5; М. Развана Неуточнен Адрес Детска Ясла, Поща, сграда Кметство, ТП2, Помпа за Питейна Вода, ТП1, ТП3, Тютюнев Склад; Освобождение 1, 10, 12, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 6; Панайот Волов 2, 5; Пейо Яворов 2, 4, 6; Република 1, 10, 11, 16, 18, 2, 3, 4, 5, 8, 9; Римски Мостове 1; Родина 1, 12, 14, 19, 10, 11, 14, 15, 16, 18, 2, 20, 3, 31, 6, 8, 84, 9, 2; Родопи 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Свобода 10, 11, 12, 2, 3, 5, 6, 8; Стадиона 1, 3, 5, 7; Хан Крум 1, 10, 4, 5, 7; Христо Ботев 1, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 2, 20, 22, 3, 6, 8, 1, 2, 5; Цар Симеон 11, 12, 13, 14, 16, 17, 3, 31, 4, 5, 7, 9, 15, 17, 19, 21, 27, 28, 29, 16, 4; Чичова Бърчина Шипка 1, 2, 3, 4, 5; Туховища; 382; Фъргово; 189; Хаджидимово; Младост 25, 4, 9

На 21.10.2016 г. /08:00 - 14:30 ч./ - Сатовча Атанас Харизанов 1, 11, 2, 3, 5, 7, 9; Букет 11, 13, 14 А, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 8, 9; Васил Даракчиев 10, 4, 6, 8; Вела Пеева 10, 2, 3; Георги Мутафчиев 1, 10, 11, 13, 2, 5; Драгийца 1; Иглика 1; Илинден 1, 12, 24, 3, 4, 5, 7, 9; Кирил и Методи 14, 22, 25, 28, 30, 31, 33, 35; Лале 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Лиляна Димитрова 1, 10, 11, 13, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9; Милушица 1, 11, 12, 13, 16, 18, 26, 3, 4, 5, 7, 9; Михаил Антонов 10, 2, 4, 6, 7; Млада Гвардия 10, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Отец Паисий 2, 3, 4; Полени 1, 10, 12, 13, 14, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9; Теменуга 7; Тодор Каблешков 19; Тодор Мавродиев 1, 10, 12, 13, 15, 17, 18, 2, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Тодор Шопов 10, 101, 30, 18, 20, 45; Юри Гагарин 31, 33, 34

На 21.10.2016 г. /10:00 - 14:30 ч./ - Изключването ше е от 9: 00 Часа Сатовча; Ал. Стамболийски 11, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 27, 5, 9, 19; Атанас Харизанов 7; Възход 1, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 25, 26, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 26; Георги Шомов 1, 10, 11, 14, 3, 4, 8, 9; Детелина 1, 2, 4, 5; Драгийца 1, 11, 13, 15, 2, 4, 5, 7; Дружба 1, 11, 13, 2, 3, 4, 5, 7, 8; Дунав 21; Иглика 1, 11, 12, 13, 3, 3 А, 3 В, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 16, 18, 20, 5; Кирил и Методи 10, 11, 12, 13, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25; Коца и Георги Сачеви 3; Лиляна Димитрова 13; Людмила Живкова 10, 11, 12, 13, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13; Малчика 11, 3, 5, 7, 9; Неуточнен Адрес Пи-030054 М. Дренов дол Теменуга 1, 2, 3, 4, 5, 6; Тодор Шопов 14, 15, 5, 7, Цех за Финно Дамско Бельо, 1, 1 А, 11, 13, 15, 17, 1Б, 2, 3, 4, 5, 7, 9; Четирдесет и Седма 1, 13, 4, 6; Юри Гагарин 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 32, 4, 6, 2

На 21.10.2016 г. /09:15 - 14:30 ч./ - Ваклиново 124 Алексей Морев 1, 18, 3, 4, 4A, 6, 7, 7A; Бор 10, 11, 12, 12A, 13, 14, 15, 4, 5, 6, 7, 8, 3, 4; Вергил Ваклинов 1, 2, 4, 5, 6, 8; Възрожденска 1, 11, 11А, 12, 14, 16, 2, 7, 7А, 8, 8А, 9, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 19А, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 30, 32, 33, 34, 36; Граничарска 1, 12, 12А, 1А, 2, 4, 5, 8, 13, 15, 17, 20, 22, 24, 24А, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 38; Детелина 1, 3, 3А; Дончо Ганев 1 Павилион-магазин, 20, 2, 24, 26, 28, 30, 38, 7; Здравец 1, 1А; Иглика 2, 3, 6, 6А, 8; Кирил и Методи 1, 10, 2, 3, 4, 5, 7, 9; Кл. Охридски 1, 2, 2A, 6, 3, 6A; Лале 1, 10, 11, 13, 2, 20, 3, 32, 34, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Места 2; Неуточнен Адрес Кметство, Поща, ТП4, ТП1 Ваклиново, ТП3; Никола Вапцаров 3, 5, 7; Отец Паисий 1, 10, 13А, 14, 15, 16, 18, 18А, 19, 19А, 21, 23, 25, 27, 6, 6А, 7, 7А; парка Партазанска 10А, 34, 17, 10, 11, 12, 12А, 14, 14А, 15, 17, 19, 21, 21A, 23, 24, 25, 25A, 26, 28, 3, 34, 34A, 36, 3А, 4, 5, 7, 8, 9; Пере Тошев 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 20, 22, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8A; Петър Берон 1, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 7, 7A, 8, 2, 2A; Пионерска 1, 11, 13, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 25; Пирин 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 17А, 18, 19, 19А, 2, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 2А, 30, 4, 5, 6, 7, 9, 27, 27А, 29, 32, 36, 38; Родопи 1, 1А, 3, 4, 5, 6, 7; Руен 3, 4, 4А, 5, 6, 7; Стефка Събчева 1, 10, 11, 13, 13A, 14, 15, 19, 21, 23, 27, 29, 29A, 3, 31, 33, 35, 4, 5, 8, 9, 10, 31, 4; Стопански двор Страцин 1, 2, 3, 5, 6, 8; Струма 1, 10, 4, 6, 8; Трети март 10, 12, 14, 20, 8, 2; Кочан; 012119 015218 Аделберт Антонов 11, 12, 13, 14, 15, 3, 5, 6, 7, 8; Анещи Узунов 2, 3, 4, 5, 6, 8; Антон Иванов 1, 4, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7; Беласица 1, 2, 5; Бузлуджа 10, 13, 14, 15, 16, 11, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 14, 16; Васил Левски 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 4, 40, 42, 44, 47, 7, 9, 1, 8, 22, 34, 35, 36, 46; Вела Пеева 1, 2; Вергил Ваклинов 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 33, 34, 35, 39, 4, 7, 8, 9, 18, 39, 8; Витоша 1, 2; Възход 1, 10, 11, 13, 2, 6, 7, 8, 9; Георги Бенковски 1, 1, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 23, 23А, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Десета 10; Димитър Благоев 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 4, 5, 7, 9, 23, 34, 34, 35 Мтс, 41, 43, 51, 61; Дончо Ганев 1, 14, 2, 3, 10, 14, 15, 16, 17, 18, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 2, 4; Еделвайс 2, 3, 4, 5, 7; Единадесета 9; Здравец 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 16; Ивайло 10, 12, 14, 16, 4, 6, 8; Иван Козарев 1, 2, 4, 6; Капитан Петко войвода 11, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 7, 9; Кирил и Методи 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Лиляна Димитрова 1, 10, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9; Люляк 6; Местност Стопански двор Мир 1, 2, 5, 3, 5, 7; Митко Палаузов 1; Младост 1, 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 2, 19, 9; Неуточнен Адрес, ТП2 Кочан, Детска Ясла, Кметство, ТП3 Кочан, ТП1 Кочан, ТП4 Кочан, ТП5; Никола Вапцаров 1, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 5, 7; Никола Парапунов 1, 11, 18, 20, 22, 24, 3, 38, 40, 42, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Офис, 1, 10, 12, 14, 16, 2; Осма 1, 10, 4, 6, 8; Отец Паисий 1, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 3, 9; Панайот Волов 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Панайот Хитов 2, 4, 6; Пейо К. Яворов 1, 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Пеньо Пенев 10, 12, 14, 16, 18, 20, 7; Пета 12; Пирин 1, 2, 3, 4, 5, 7; Плиска 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 4, 8; Победа 1, 10, 13, 14, 16, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 5, 52, 56, 62, 72, 1, 22, 25, 27, 3, 4, 5, 54, 6, 7, 8, 31, 44, 48; Пристране Пролет 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 2, 3, 35, 4, 5, 6, 8, 9, 1, 11, 13, 15, 16, 18, 2, 23, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 4, 41, 42, 43, 44, 46, 6, 9; Първа 2; Рила 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 13; Родопи 1, 3, 4, 6; Свилен Русев 1, 10, 12, 4, 6, 8, 1, 8; Свобода 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 20, 21, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12; Седма 13, 5; септемврийска 1, 20, 1, 4, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 42, 44, 45, 46, 8, 2, 25, 3, 5, 6; Сергей Румянцев 5; Славянска 3; Стефан Караджа 11, 2, 7, 9, 4; Стопански двор Шивашка работилница и Кафе-Бар; Струма 1, 10, 12, 13, 16, 18, 2, 20, 22, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 14, 15, 16; Тодор Каблешков 1, 2, 3, 5, 6, 8, 19, 4; Тракия 1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 3, 33, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 1, 3, 10, 11, 2, 24, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Трета 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 23, 25, 26, 28, 6, 8, 24, 9; Хаджи Димитър 2, 3; Христо Ботев 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 3, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 5, 52, 54, 6, 7, 8, Поща, 22, 24, 4; Христо Смирненски 1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 3, 5; Шеста 2, 4; Сатовча; Георги Мутафчиев 12

Община Симитли  

На 17.10.2016 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Симитли Васил Левски 11, 13, 15, 5, 7, 9; Георги Димитров Магазин, 38Б, 98; Гоце Делчев 1 Ъгъла; Кв. 43, Петно № 4 По Плана на Симитли Квартал 26А, Петно № 3 По Плана на гр. Симитли Ораново бл. Оранжерии; Христо Смирненски 32, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50

На 17.10.2016 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Полето 026023

На 18.10.2016 г. /09:00 - 12:30 ч./ - Симитли Бангелови Тополи Димитър Благоев Жилище, 13, 14, 15, 16, 18, 22, 24, 28, 32, 34, 36, 38; искра работилница, 1, 10, 2, 3, 4, 6, 8; Ораново бл. Детска градина, Каравана, Магазин, Ясла; Победа 4; Славянска 21, 23, 25, 27, 29, 3, 3 Стълбище; УПИ IIІ 30

На 18.10.2016 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Полето 026023

На 18.10.2016 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Симитли Васил Левски 11, 13, 15, 5, 7, 9; Георги Димитров Магазин, 38Б, 98; Гоце Делчев 1 Ъгъла; Кв. 43, Петно № 4 По Плана на Симитли Квартал 26А, Петно № 3 По Плана на гр. Симитли Ораново бл. Оранжерии; Христо Смирненски 32, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50

На 18.10.2016 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Симитли Бреза Магазин, 1, 3; Георги Димитров Бар, Бензиностанция, Лек. Кабинет, Магазин, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 35, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Долен Герен Зеленка 14, 16, 18, 20; Кокиче 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Пазара Магазин; Струма 4; УПИ-II-538, Кв. 22 Христо Ботев 1, 11, 13, 15, 17, 2, 3, 3А, 5, 7, 9

На 19.10.2016 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Симитли Васил Левски 11, 13, 15, 5, 7, 9; Георги Димитров Магазин, 38Б, 98; Гоце Делчев 1 Ъгъла; Кв. 43, Петно № 4 По Плана на Симитли Квартал 26А, Петно № 3 По Плана на гр. Симитли Ораново бл. Оранжерии; Христо Смирненски 32, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50

На 19.10.2016 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Полето 026023

На 20.10.2016 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Полето 026023

На 21.10.2016 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Полето 026023

Община Хаджидимово  

На 18.10.2016 г. /08:45 - 12:00 ч./ - Района на Бившият Дърводелски цех в град Хаджидимово

Община Якоруда  

На 17.10.2016 г. /09:30 - 09:45 ч./ - Краище, Общ. Белица Двадесет и Първа 2, 8, 99; Двадесета 1, 13, 14, 2, 21, 22, 24, 26, 34, 38, 4, 44, 46, 6, 99; Дванадесета 10, 11, 13, 15, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 16, 25, 34, 4, 54; Девета 10; Деветнадесета 1, 10, 15, 17, 19, 2, 20, 21, 23, 25, 26, 28, 29, 30, 34, 36, 38, 39, 43, 45, 46, 5, 50, 52, 56, 59, 61, 64, 69, 7, 70, 8, 99, 10, 2, 21, 39, 64, 80; Десета 1, 13, 2, 7; Единадесета 102, 103, 104, 105, 106, 109, 113, 129, 3290, 48, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 102, 106, 127, 13, 14, 17, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 3290, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 5, 51, 58, 60, 64, 66, 70, 86, 99, 72; Неуточнен Адрес 1; Осемнадесета 1, 10, 12, 18, 20, 42, 50, 8, 89; Пета 1; Петнадесета 1, 11, 12, 14, 15, 18, 19, 2, 22, 24, 27, 3, 32, 33, 34, 37, 40, 47, 5, 6, 72, 8, 99, 3, 30, 33; Първа 1; Седемнадесета 1, 2, 4, 8; Тринадесета 1, 3, 4, 5, 9; Четирнадесета 1, 2, 4, 6, 8, 99, 4; Шеста 61; Шестнадесета 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9; Якоруда; Трещеник 2; Христо Ботев 5; Яворов 2; Якорущица 1

На 17.10.2016 г. /16:00 - 16:15 ч./ - Краище, Общ. Белица Двадесет и Първа 2, 8, 99; Двадесета 1, 13, 14, 2, 21, 22, 24, 26, 34, 38, 4, 44, 46, 6, 99; Дванадесета 10, 11, 13, 15, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 16, 25, 34, 4, 54; Девета 10; Деветнадесета 1, 10, 15, 17, 19, 2, 20, 21, 23, 25, 26, 28, 29, 30, 34, 36, 38, 39, 43, 45, 46, 5, 50, 52, 56, 59, 61, 64, 69, 7, 70, 8, 99, 10, 2, 21, 39, 64, 80; Десета 1, 13, 2, 7; Единадесета 102, 103, 104, 105, 106, 109, 113, 129, 3290, 48, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 102, 106, 127, 13, 14, 17, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 3290, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 5, 51, 58, 60, 64, 66, 70, 86, 99, 72; Неуточнен Адрес 1; Осемнадесета 1, 10, 12, 18, 20, 42, 50, 8, 89; Пета 1; Петнадесета 1, 11, 12, 14, 15, 18, 19, 2, 22, 24, 27, 3, 32, 33, 34, 37, 40, 47, 5, 6, 72, 8, 99, 3, 30, 33; Първа 1; Седемнадесета 1, 2, 4, 8; Тринадесета 1, 3, 4, 5, 9; Четирнадесета 1, 2, 4, 6, 8, 99, 4; Шеста 61; Шестнадесета 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9; Якоруда; Трещеник 2; Христо Ботев 5; Яворов 2; Якорущица 1

На 17.10.2016 г. /09:45 - 16:00 ч./ - Община Белица; Местност, Семково"

На 18.10.2016 г. /15:30 - 16:00 ч./ - Елешница, Общ. Разлог Васил Бельов 53; Васил Левски 18; Втора 1; Възраждане 10, 12, 15, 17, 18, 21, 25, 27, 3, 4, 5, 6, 8; Георги Димитров 105, 108, 85, 172, 85; Мечта 10, 16, 18, 20, 3, 7, 9; Минно Селище Обект, Офис, Пункт, работилница, Фуражомелка; Младост 2, 4, 6, 7; Победа 1, 11, 13, 15, 7; Рила 2; Четвърта 2; Краище, Общ. Белица; Двадесет и Първа 2, 8, 99; Двадесета 1, 13, 14, 2, 21, 22, 24, 26, 34, 38, 4, 44, 46, 6, 99; Дванадесета 10, 11, 13, 15, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 16, 25, 34, 4, 54; Девета 10; Деветнадесета 1, 10, 15, 17, 19, 2, 20, 21, 23, 25, 26, 28, 29, 30, 34, 36, 38, 39, 43, 45, 46, 5, 50, 52, 56, 59, 61, 64, 69, 7, 70, 8, 99, 10, 2, 21, 39, 64, 80; Десета 1, 13, 2, 7; Единадесета 102, 103, 104, 105, 106, 109, 113, 129, 3290, 48, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 102, 106, 127, 13, 14, 17, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 3290, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 5, 51, 58, 60, 64, 66, 70, 86, 99, 72; Неуточнен Адрес 1; Осемнадесета 1, 10, 12, 18, 20, 42, 50, 8, 89; Пета 1; Петнадесета 1, 11, 12, 14, 15, 18, 19, 2, 22, 24, 27, 3, 32, 33, 34, 37, 40, 47, 5, 6, 72, 8, 99, 3, 30, 33; Първа 1; Седемнадесета 1, 2, 4, 8; Тринадесета 1, 3, 4, 5, 9; Четирнадесета 1, 2, 4, 6, 8, 99, 4; Шеста 61; Шестнадесета 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9; Якоруда; Трещеник 2; Христо Ботев 5; Яворов 2; Якорущица 1

На 18.10.2016 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Краище, Общ. Белица Двадесет и Първа 2, 8, 99; Двадесета 1, 13, 14, 2, 21, 22, 24, 26, 34, 38, 4, 44, 46, 6, 99; Дванадесета 10, 11, 13, 15, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 16, 25, 34, 4, 54; Девета 10; Деветнадесета 1, 10, 15, 17, 19, 2, 20, 21, 23, 25, 26, 28, 29, 30, 34, 36, 38, 39, 43, 45, 46, 5, 50, 52, 56, 59, 61, 64, 69, 7, 70, 8, 99, 10, 2, 21, 39, 64, 80; Десета 1, 13, 2, 7; Единадесета 102, 103, 104, 105, 106, 109, 113, 129, 3290, 48, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 102, 106, 127, 13, 14, 17, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 3290, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 5, 51, 58, 60, 64, 66, 70, 86, 99; Неуточнен Адрес 1; Осемнадесета 1, 10, 12, 18, 20, 42, 50, 8, 89; Пета 1; Петнадесета 1, 11, 12, 14, 15, 18, 19, 2, 22, 24, 27, 3, 32, 33, 34, 37, 40, 47, 5, 6, 72, 8, 99, 3, 30, 33; Първа 1; Седемнадесета 1, 2, 4, 8; Тринадесета 1, 3, 4, 5, 9; Четирнадесета 1, 2, 4, 6, 8, 99, 4; Шеста 61; Шестнадесета 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9

На 18.10.2016 г. /09:15 - 09:30 ч./ - Елешница, Общ. Разлог Васил Бельов 53; Васил Левски 18; Втора 1; Възраждане 10, 12, 15, 17, 18, 21, 25, 27, 3, 4, 5, 6, 8; Георги Димитров 105, 108, 85, 172, 85; Мечта 10, 16, 18, 20, 3, 7, 9; Минно Селище Обект, Офис, Пункт, работилница, Фуражомелка; Младост 2, 4, 6, 7; Победа 1, 11, 13, 15, 7; Рила 2; Четвърта 2; Краище, Общ. Белица; Двадесет и Първа 2, 8, 99; Двадесета 1, 13, 14, 2, 21, 22, 24, 26, 34, 38, 4, 44, 46, 6, 99; Дванадесета 10, 11, 13, 15, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 16, 25, 34, 4, 54; Девета 10; Деветнадесета 1, 10, 15, 17, 19, 2, 20, 21, 23, 25, 26, 28, 29, 30, 34, 36, 38, 39, 43, 45, 46, 5, 50, 52, 56, 59, 61, 64, 69, 7, 70, 8, 99, 10, 2, 21, 39, 64, 80; Десета 1, 13, 2, 7; Единадесета 102, 103, 104, 105, 106, 109, 113, 129, 3290, 48, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 102, 106, 127, 13, 14, 17, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 3290, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 5, 51, 58, 60, 64, 66, 70, 86, 99, 72; Неуточнен Адрес 1; Осемнадесета 1, 10, 12, 18, 20, 42, 50, 8, 89; Пета 1; Петнадесета 1, 11, 12, 14, 15, 18, 19, 2, 22, 24, 27, 3, 32, 33, 34, 37, 40, 47, 5, 6, 72, 8, 99, 3, 30, 33; Първа 1; Седемнадесета 1, 2, 4, 8; Тринадесета 1, 3, 4, 5, 9; Четирнадесета 1, 2, 4, 6, 8, 99, 4; Шеста 61; Шестнадесета 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9; Якоруда; Трещеник 2; Христо Ботев 5; Яворов 2; Якорущица 1

На 18.10.2016 г. /15:45 - 16:00 ч./ - Якоруда, Община Якоруда Васил Левски изход Юндола; Витоша 27; Местност Трещеник Ореховица 34; Трещеник 2, 72 Цех; Цар Борис III/Георги Димитр 44; Черковна/9 септември/ 1 Вила; Четвърта /Г. Бицин/ 7 Вила; Яворов 2; Якорущица 100; с. Аврамово; с. Смолево; с. Конарско; с. Бунцево; с. Бел Камен; с. Рохлево; с. Биковци; ВЕЦ Бела Места; ВЕЦ Черна Места

На 18.10.2016 г. /09:45 - 15:45 ч./ - Община Якоруда; с. Смолево-Абонатите Захранени от ТП 3 и ТП 4 Смолево

На 18.10.2016 г. /09:30 - 09:45 ч./ - Якоруда, Община Якоруда Васил Левски изход Юндола; Витоша 27; Местност Трещеник Ореховица 34; Трещеник 2, 72 Цех; Цар Борис III/Георги Димитр 44; Черковна/9 септември/ 1 Вила; Четвърта /Г. Бицин/ 7 Вила; Яворов 2; Якорущица 100; с. Аврамово; с. Смолево; с. Конарско; с. Бунцево; с. Бел Камен; с. Рохлево; с. Биковци; ВЕЦ Бела Места; ВЕЦ Черна Места

На 19.10.2016 г. /15:45 - 16:00 ч./ - Краище, Общ. Белица Двадесет и Първа 2, 8, 99; Двадесета 1, 13, 14, 2, 21, 22, 24, 26, 34, 38, 4, 44, 46, 6, 99; Дванадесета 10, 11, 13, 15, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 16, 25, 34, 4, 54; Девета 10; Деветнадесета 1, 10, 15, 17, 19, 2, 20, 21, 23, 25, 26, 28, 29, 30, 34, 36, 38, 39, 43, 45, 46, 5, 50, 52, 56, 59, 61, 64, 69, 7, 70, 8, 99, 10, 2, 21, 39, 64, 80; Десета 1, 13, 2, 7; Единадесета 102, 103, 104, 105, 106, 109, 113, 129, 3290, 48, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 102, 106, 127, 13, 14, 17, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 3290, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 5, 51, 58, 60, 64, 66, 70, 86, 99, 72; Неуточнен Адрес 1; Осемнадесета 1, 10, 12, 18, 20, 42, 50, 8, 89; Пета 1; Петнадесета 1, 11, 12, 14, 15, 18, 19, 2, 22, 24, 27, 3, 32, 33, 34, 37, 40, 47, 5, 6, 72, 8, 99, 3, 30, 33; Първа 1; Седемнадесета 1, 2, 4, 8; Тринадесета 1, 3, 4, 5, 9; Четирнадесета 1, 2, 4, 6, 8, 99, 4; Шеста 61; Шестнадесета 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9; Якоруда; Трещеник 2; Христо Ботев 5; Яворов 2; Якорущица 1

На 19.10.2016 г. /09:30 - 15:45 ч./ - гр. Белица, Община Белица; Промишлената Част на гр. Белица( Началото на гр. Белица); Помпена станция гр. Белица; Стопански двор; Мвец, Ленища"

На 19.10.2016 г. /09:15 - 09:30 ч./ - Краище, Общ. Белица Двадесет и Първа 2, 8, 99; Двадесета 1, 13, 14, 2, 21, 22, 24, 26, 34, 38, 4, 44, 46, 6, 99; Дванадесета 10, 11, 13, 15, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 16, 25, 34, 4, 54; Девета 10; Деветнадесета 1, 10, 15, 17, 19, 2, 20, 21, 23, 25, 26, 28, 29, 30, 34, 36, 38, 39, 43, 45, 46, 5, 50, 52, 56, 59, 61, 64, 69, 7, 70, 8, 99, 10, 2, 21, 39, 64, 80; Десета 1, 13, 2, 7; Единадесета 102, 103, 104, 105, 106, 109, 113, 129, 3290, 48, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 102, 106, 127, 13, 14, 17, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 3290, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 5, 51, 58, 60, 64, 66, 70, 86, 99, 72; Неуточнен Адрес 1; Осемнадесета 1, 10, 12, 18, 20, 42, 50, 8, 89; Пета 1; Петнадесета 1, 11, 12, 14, 15, 18, 19, 2, 22, 24, 27, 3, 32, 33, 34, 37, 40, 47, 5, 6, 72, 8, 99, 3, 30, 33; Първа 1; Седемнадесета 1, 2, 4, 8; Тринадесета 1, 3, 4, 5, 9; Четирнадесета 1, 2, 4, 6, 8, 99, 4; Шеста 61; Шестнадесета 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9; Якоруда; Трещеник 2; Христо Ботев 5; Яворов 2; Якорущица 1

На 19.10.2016 г. /10:00 - 15:45 ч./ - Община Якоруда; с. Смолево-Абонатите Захранени от ТП 3 и ТП 4 Смолево

На 19.10.2016 г. /15:45 - 16:00 ч./ - Якоруда, Община Якоруда Васил Левски изход Юндола; Витоша 27; Местност Трещеник Ореховица 34; Трещеник 2, 72 Цех; Цар Борис III/Георги Димитр 44; Черковна/9 септември/ 1 Вила; Четвърта /Г. Бицин/ 7 Вила; Яворов 2; Якорущица 100; с. Аврамово; с. Смолево; с. Конарско; с. Бунцево; с. Бел Камен; с. Рохлево; с. Биковци; ВЕЦ Бела Места; ВЕЦ Черна Места

На 19.10.2016 г. /09:45 - 10:00 ч./ - Якоруда, Община Якоруда Васил Левски изход Юндола; Витоша 27; Местност Трещеник Ореховица 34; Трещеник 2, 72 Цех; Цар Борис III/Георги Димитр 44; Черковна/9 септември/ 1 Вила; Четвърта /Г. Бицин/ 7 Вила; Яворов 2; Якорущица 100; с. Аврамово; с. Смолево; с. Конарско; с. Бунцево; с. Бел Камен; с. Рохлево; с. Биковци; ВЕЦ Бела Места; ВЕЦ Черна Места

На 20.10.2016 г. /09:45 - 10:00 ч./ - Якоруда, Община Якоруда Васил Левски изход Юндола; Витоша 27; Местност Трещеник Ореховица 34; Трещеник 2, 72 Цех; Цар Борис III/Георги Димитр 44; Черковна/9 септември/ 1 Вила; Четвърта /Г. Бицин/ 7 Вила; Яворов 2; Якорущица 100; с. Аврамово; с. Смолево; с. Конарско; с. Бунцево; с. Бел Камен; с. Рохлево; с. Биковци; ВЕЦ Бела Места; ВЕЦ Черна Места

На 20.10.2016 г. /15:45 - 16:00 ч./ - Якоруда, Община Якоруда Васил Левски изход Юндола; Витоша 27; Местност Трещеник Ореховица 34; Трещеник 2, 72 Цех; Цар Борис III/Георги Димитр 44; Черковна/9 септември/ 1 Вила; Четвърта /Г. Бицин/ 7 Вила; Яворов 2; Якорущица 100; с. Аврамово; с. Смолево; с. Конарско; с. Бунцево; с. Бел Камен; с. Рохлево; с. Биковци; ВЕЦ Бела Места; ВЕЦ Черна Места

На 20.10.2016 г. /10:00 - 15:45 ч./ - Община Якоруда; с. Смолево-Абонатите Захранени от ТП 3 и ТП 4 Смолево

На 21.10.2016 г. /15:45 - 16:00 ч./ - Якоруда, Община Якоруда Васил Левски изход Юндола; Витоша 27; Местност Трещеник Ореховица 34; Трещеник 2, 72 Цех; Цар Борис III/Георги Димитр 44; Черковна/9 септември/ 1 Вила; Четвърта /Г. Бицин/ 7 Вила; Яворов 2; Якорущица 100; с. Аврамово; с. Смолево; с. Конарско; с. Бунцево; с. Бел Камен; с. Рохлево; с. Биковци; ВЕЦ Бела Места; ВЕЦ Черна Места

На 21.10.2016 г. /10:45 - 15:45 ч./ - Община Якоруда; с. Смолево-Абонатите Захранени от ТП 3 и ТП 4 Смолево

На 21.10.2016 г. /10:30 - 10:45 ч./ - Якоруда, Община Якоруда Васил Левски изход Юндола; Витоша 27; Местност Трещеник Ореховица 34; Трещеник 2, 72 Цех; Цар Борис III/Георги Димитр 44; Черковна/9 септември/ 1 Вила; Четвърта /Г. Бицин/ 7 Вила; Яворов 2; Якорущица 100; с. Аврамово; с. Смолево; с. Конарско; с. Бунцево; с. Бел камен; с. Рохлево; с. Биковци; ВЕЦ „Бела Места“; ВЕЦ „Черна Места“.

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010, на цената на един градски разговор според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком или посетете сайта www.cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Планови ремонти и аварии“ на cez.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който Ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.



medii

open-data

banner150x160pix 24-04-2015

You are here