Log in

Последни новини

ЗАПОЧВА АВАРИЕН РЕМОНТ НА ВАЛЯВИЦАТА В ДОБРИНИЩЕ

Започва авариен ремонт на валявица в Добринище. Този ремонт е неотложен и необходим поради сериозните...

ГРАДСКИЯТ ПАРК  - ПРОХЛАДЕН И ОСВЕЖЕН ЗА ОТПУСКАРСКИЯ АВГУСТ

Специалисти и работници от Общинската администрация, ОП“Благоустрояване“ и държавните горски стопанства в гр.Добринище и с.Места...

ЗАПОЧВА ОСНОВНИЯ РЕМОНТ НА СГРАДАТА НА СПЕШНИЯ ЦЕНТЪР В БАНСКО

ЗАПОЧВА ОСНОВНИЯ РЕМОНТ НА СГРАДАТА НА СПЕШНИЯ ЦЕНТЪР В БАНСКО Кметът на община Банско Стойчо Баненски...

НЕКА БЪДЕМ ВНИМАТЕЛНИ! ДА БЪДЕМ ОТГОВОРНИ!

Уважаеми съграждани и гости на община Банско, Във връзка с изключително сложната и пожароопасна обстановка през...

БАНСКО Е ДОМАКИН НА СВЕТОВНОТО СТУДЕНТСКО ПЪРВЕНСТВО ПО ОРИЕНТИРАНЕ 

Международната университетска спортна федерация /FISU/, съвместно с Българската федерация по ориентиране, Асоциацията за университетски спорт...

СТАРТИРА ЦЯЛОСТЕН РЕМОНТ НА ГОЛЕВА ДЕТСКА ГРАДИНА В ГРАД БАНСКО

Kметът Стойчо Баненски подписа договор за извършване на цялостен ремонт на Детска градина „Здравец“, филиал...

ПО ПЪТЯ НА БЕЗСМЪРТИЕТО – 82 ГОДИНИ ОТ РАЗСТРЕЛА НА ВАПЦАРОВ

На днешния ден през 1942 година е произнесена присъдата на поета-антифашист Никола Йонков Вапцаров –...

82 ГОДИНИ ОТ РАЗСТРЕЛА НА НИКОЛА ВАПЦАРОВ

Уважаеми съграждани и гости на Банско, На 23 юли се навършват 82 години от разстрела на...

ЛЯТНА ФИЛМОМАНИЯ БАНСКО 2024 – ПРИКЛЮЧЕНСКО КИНО ПОД ЗВЕЗДИТЕ

По традиция, и тази година Банско филм фест ще покаже под звездното небе на град...

НАШИТЕ ДЕЦА

ГОРДЕЕМ СЕ С НАШИТЕ МЛАДИ МАТЕМАТИЦИ И СПОРТИСТИ: НЕВЕРОЯТНИ УСПЕХИ ЗА…

Този уикенд в Несебър се проведе финалът на XI международен турнир "Математика без граници", където... Read more

ДЕЦАТА ОТ ФОЛКЛОРНА ГРУПА „БАНСКА МЛАДОСТ“ ЗАСЛУЖИХА МНОГОБРОЙНИ МЕДАЛИ

Фолклорна група "Банска младост " към НЧ"Никола Вапцаров-1894" спечели първо място на Фестивала на изкуствата... Read more

ДЕЦАТА НА БАНСКО ПРАЗНУВАХА ДЕНЯ НА ТЕАТЪРА

🧚‍♂️🎭🎉Народно читалище „Никола Вапцаров-1894“ и Община Банско организираха за децата незабравим празник. Фоайето на читалището... Read more

ТАЛАНТЛИВИТЕ ДЕЦА НА БАНСКО

Отново Банско има повод да се гордее със своите деца! Двама от тримата финалисти на... Read more

ЗАБЕЛЕЖИТЕЛНИ УСПЕХИ ЗА МЛАДИТЕ АЛПИЙЦИ НА СК „ЮЛЕН“

На 22 и 23 март 2024 г. Банско беше домакин на Държавното първенство по ски... Read more

ЗЛАТНИ МЕДАЛИ ЗА ГРАЦИИТЕ ОТ БАНСКО НА МЕЖДУНАРОДНИЯ ТУРНИР „КРАКРА КЪП”

Клубът по художествена гимнастика „Банско“ взе участие в VI Международен турнир „Кракра къп“ в гр... Read more

Абонирай се за нашия Бизнес бюлетин

Bansko summer 2024 plakat

cao final 1

Планови прекъсвания на електрозахранването

cez

Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ,  за периода 18-21 септември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни  превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани  дейности.

Област

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

БЛАГОЕВГРАДСКА ОБЛАСТ

Община Банско

На 18.09.2017 г. /13:00 - 16:15 ч./ - Банско: Братя Велеганови, Георги Ковачев, Гладстоун, Даме Груев, Еделвайс, Захари Зограф, Минго Тодев, Пейо К.Яворов, Пирин, Тодор Каблешков, Цар Калоян

На 20.09.2017 г. /09:00 - 13:30 ч./ - Добринище: Арсо Пандурски, Гарата, Георги.С.Раковски, Незнаен Воин, Партизанска, Христо Смирненски, Цар Симеон

Община Белица

На 19.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Горно Краище

Община Благоевград

На 18.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 20.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 21.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Бело Поле, Общ. Благоевград: Ванчо Богданов, Васил Левски, Имот 04279.818.47, УПИ III-63, Кв.5щБлагоевград: Антон Чехов, Борис Сарафов, Васил Левски, Дъбравска, Илинден, Костур, Митрополит Борис, Неофит Рилски, Петър Зографски, Полковник Дрангов, Св. Димитър Солунски, Св. Иван Рилски, Сергей Румянцев, Страцин, Тодор Александров;Логодаж: УПИ-Іv-195 Кв.14, Голяма Нива

На 18.09.2017 г. /08:45 - 10:30 ч./ - Благоевград: Антон Чехов, Бодрост, Васил Левски, Даме Груев, Местност Бодрост, Местност Добро Поле, Местност Здравец, Местност Карталско Дере, Местност Мингингова Поляна, Местност Септемврийче

На 18.09.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Благоевград: 001451, 04217.920.1.70, 04217.929.10.29, 04279.927.30, Гръчките Ливади, Зона Картала, Картала, Местност Бодрост, Местност Добро Поле, Местност Картала, Местност Конярнико, Местност Септемврийче, Местност Тепавиците, Местност Широканска, Пи №001451

Бистрица, Общ. Благоевград: 319001, 410002, Брезово, Мах. Калуцка, Мах. Центъра Мотела, Махала Брезово, Махала Брезовска, Махала Милово ТП Милово, Махала Петковци, Месност Демирево, Местност Горно Демирево, Местност Ковачница, Осойната

На 18.09.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: Антон Чехов, р-н Рибарника, Славово;Рилци: Местност Арсовото, Местност Цонева Межда, Телкиево Дере

На 18.09.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 24.09.2017 г. /05:00 - 07:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Горно Хърсово: Горни Валог, Махала Буровци, Махала Горни Двояци, Махала Долни Двояци, Махала Михтарци, Махала Мъртвако, Махала Новоселци, Махала Панчовци, Махала Пържово, Махала Стойковци, Махала Тачовци, Махала Шоповци, Местност Валого, Местност Гьоловете, Ровината, Шопови Ниви;Дъбрава, Общ. Благоевград: 000533, Адиница, Бобови Ниви, Долна Дъбрава, Зимниците, Кромидището, Мах. Ваканинци, Мах.Щърбевци, Махала Веляци, Извън Регулация, Местност Атанасова Падина, Местност Бобови Ниви, Местност Градището, Местност Клено, Местност Мучова Чука, Местност Ръженици, Местност Ръжениците, Местност Топузица, Митовци, Ръжениците, Яновски Рид

На 18.09.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Благоевград

На 18.09.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./ - Благоевград:- 14-ти Полк, Грамада, Еленово, Кузман Шапкарев, Местност Герено, Местност Среден Път-Ш-9, Местност Тухларната, Местност Царевско Шосе, Мир, Пътен Възел, Средния Път-Ш.09, Стоимен Календерски

На 18.09.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Бело Поле, Общ. Благоевград: Ванчо Богданов, УПИ III-63, Кв.5;Благоевград: Местност Чимево Дере;Лешко;Рилци: Ix-460, 000399, Xv-273, Амитица, Васил Левски, Грънчарски Андък, Диновица, Илинден, Имот 023001, Местност Амитица, Местност Габеро, Местност Диновица, Местност Крушите, Пи 018013, Рафетица, Рила, Св.Иван Рилски, Стремата, Трети Март, УПИ Ix-144, Кв. 17, УПИ Х-463, Кв.6, УПИ ХIII-261, Кв.11, УПИ-I-468 Кв.25, УПИ-IV-451,Кв.27, УПИ-Іv-468,Кв.25, УПИ-III-63, Хiх-33, Кв.7, Хі-482, Нв.22, Хан Аспарух, Цар Борис I, Цар Иван Асен;Рилци: УПИ Vi-465,Кв.27, Цигларката

На 18.09.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 24.09.2017 г. /05:00 - 07:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бело Поле, Общ. Благоевград: Васил Левски, Имот 04279.818.47, Полето, Тухларната;Бучино: Ахмедово, До Моста На Р. Струма, Лозята, Махала Каракачанка, Махала Мичевци, Местност Долно Поле, Местност Лозята, Местност Полето, Местност Текето, Местността Чукарски Рид, Община Благоевград, Мах. Тасковска;Българчево: Местност Змиярски Рид, Местност Реката-Корията, Местност Реката-Присоето, Турски Гробища

Дренково: Махала Балевска, Местност Реката, С. Дренково, Община Благоевгр, Старите Къщи-Р;Зелен Дол: Местност Валого-Краварник, Местност Крачаница, Местност Реката

Логодаж: Гръчка Махала, Махала Гелинска, Махала Мазневци, Махала Нединска, Местност Палански Валог

На 18.09.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: 14-ти Полк, Антон Чехов, Бодрост, Васил Левски, Грамада, Даме Груев, Еленово, Кузман Шапкарев, Местност Бодрост, Местност Герено, Местност Добро Поле, Местност Здравец, Местност Карталско Дере, Местност Мингингова Поляна, Местност Септемврийче, Местност Среден Път-Ш-9, Местност Тухларната, Местност Царевско Шосе, Мир, Пътен Възел, Средния Път-Ш.09, Стоимен Календерски

На 20.09.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Благоевград: 04279.619.59, Авганцов Чифлик Ш.72, Александър Стамболийски, Васил Левски, Васил Левски, Вихрен, Вихрен, Даме Груев, Местност Международно Шосе, Промишлена, Промишлена, Промишлена Зона, Промишлена Зона, Св. Димитър Солунски, Св. Димитър Солунски, Страцин

На 20.09.2017 г. /08:30 - 12:00 ч./ - Благоевград: Св. Димитър Солунски

На 21.09.2017 г. /08:00 - 14:15 ч./ На 24.09.2017 г. /05:00 - 07:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Габрово, Общ. Благоевград: 14204.501.10, Махала Хамбарджийска, Тугулска

На 21.09.2017 г. /12:15 - 16:15 ч./ - Логодаж: Беров Валог

На 24.09.2017 г. /05:00 - 07:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Банско: Хан Тервел

Бистрица, Общ. Благоевград: 001451, 04217.920.1.70, 04217.929.10.29, 04279.927.30, 319001, 410002, Брезово, Гръчките Ливади, Зона Картала, Картала, Мах. Калуцка, Мах. Центъра Мотела, Махала Брезово, Махала Брезовска, Махала Милово ТП Милово, Махала Петковци, Месност Демирево, Местност Бодрост, Местност Горно Демирево, Местност Добро Поле, Местност Картала, Местност Ковачница, Местност Конярнико, Местност Септемврийче, Местност Тепавиците, Местност Широканска, Осойната, Пи №001451;Благоевград: 04279.601.362, 04279.603.195, 04279.603.410, 04279.604.62, 04279.610.73, 04279.611.2, Кв. 40, 14-ти Полк, 7-ма Рилска Дивизия, XX-1017, 04279.604.403.1, Алеко Константинов, Александър Малинов, Александър Стамболийски, Александър Фон Хумболт, Александър Фон Хумболт, Ален Мак, Ален Мак, Ангел Кънчев, Андрей Ляпчев, Антон Страшимиров, Антон Страшимиров, Антон Чехов, Антон Чехов, Антон Чехов, Антон Чехов, Антон Чехов, Армутлука, Асен Итов, Асен Христов, Бадемите, Баларбаши, Бистрица, Бодрост, Бодрост, Бор, Борис Сарафов, Босилек, Братя Иванови, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Брод, Броди, Броди, Бяло Море, Вардар, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Ветрен, Ветрен, Витоша, Владая, Владо Черноземски, Владо Черноземски, Възрожденска, Гемеджиите, Генерал Тодоров, Георги Бенковски, Георги Попов, Георги Попов, Георги С.Раковски, Грамада, Грамада, Григор Пърличев, Даме Груев, Даме Груев, Даме Груев, Джеймс Баучер, Димитър Димов, Димитър Димов, Дойран, Драма, Дружба, Дунав, Дъбравска, Евтим Драганов, Еленово, Еленово, Еленово, Еленово, Запад, Запад, Здраве, Зеленка, Зеленка, Иван Гарванов, Иван Гарванов, Иван Михайлов, Иван Михайлов, Иван Михайлов, Илинден, Илинден, Илинден, Илинден, Ильо Войвода, Искър, Искър, К. и Никола Хайдукови, Кв. Струмско Стопански Двор, Климент Охридски, Коста Босилков, Костур, Крушево, Кръстьо Асенов, Кръстьо Асенов, Кузман Шапкарев, Кузман Шапкарев, Липа, Листопад, Любен Каравелов, Люляк, Люляк, Майор Стефан Иванов, Македония, Малешево, Марица, Марица, Марица, Мелник, Менча Кърничева, Места, Местност Авганцов Чифлик Ш.72, Местност Баларбаши, Местност Баларбаши, Местност Бодрост, Местност Герено, Местност Горски Разсадник, Местност Добро Поле, Местност Здравец, Местност Карталско Дере, Местност Международно Шосе, Местност Мингингова Поляна, Местност Пенков Чифлик, Местност Под Черквата, Местност Река Бистрица, Местност Река Струма, Местност Реката, Местност Септемврийче, Местност Среден Път-Ш-9, Местност Тухларната, Местност Царевско Шосе, Мир, Мир, Митрополит Борис, Мусала, Независимост, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Николай Петрини, Николай Петрини, Обел, Обел, Обзор, Огражден, Орбита, Освобождение, Освобождение, Осогово, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Петко Р.Славейков, Петър Зографски, Петър Ичев, Пирин, Покровнишко Шосе, Полк.Кирил Чамишки, Полк.Кирил Чамишки, Полковник Димов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Промишлена Зона, Пътен Възел, Радовиш, Райко Жинзифов, Река Бистрица, Ридо, Рилски Езера, Рилски Езера, Роден Край, Родина, Родолюбие, Сан Стефано, Сапунджи Дере, Св. Димитър Солунски, Св. Димитър Солунски, Св. Иван Рилски, Св.Св. Кирил и Методий, Св.Св. Кирил и Методий, Свети Наум, Свобода, Сергей Румянцев, Скакавица, Скаптопара, Скаптопара, Славово, Славянска, Славянска, Славянска, Сотир Атанасов, Спартак, Средния Път-Ш.09, Старата Гара-Ш-14, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Стефан Стамболов, Стефан Стамболов, Стефан Стамболов, Стоимен Календерски, Стоимен Календерски, Стоимен Календерски, Страцин, Струма, Струмско Център, Теменуга, Тодор Александров, Тракия, Трети Март, Ул. Даме Груев, Кв. 216, УПИ-XII, Пи04279.617.14 и 04279.617, УПИ V-3949, Кв.187а, Пи №04279.608.520, УПИ Іі-427, Кв.30а, УПИ Ххv 8846,Вр.Захранване, УПИ-V,Кв.192,Идн.04279.601.131, УПИ-Vіі,Кв.19,Имот №04279,602,186, Хан Омуртаг, Христо Смирненски, Христо Ценин, Христо Чернопеев, Христо Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Борис I, Цар Самуил, Цар Симеон, Цар Симеон, Цар Симеон, Шар Планина, Яне Сандански;Дебочица;Железница, Общ. Симитли: Местност Ръждавец, Поповска;Лешко: 163, М. Реката-Тополата, Горно Лешко, Долно Лешко, Махала Корянска, Пи №149, С. Горно Лешко, Община Благоевград;Мощанец: Xvi-122,123, Кв. 14, Извън Регулация, Мах. Поповска, Махала Кантурска, УПИ Xi-75, Кв. 6;Обнова: Ив.Вазов;Падеш: Бреза, Будишка, Мах. Ушите, Месност Миджевци, Местност Джабирци, Местност Джалеви Бахчи, Местност Златовръх, Местност Стопански Двор, Местност Ушите, Падеш, УПИ II-207,Кв.13, УПИ V-74, Кв.5;Покровник: 3-ти Март, Валого, Ленището, Местност Гладно Поле, Местност Ленището, Местност Цветковици, Минковци, Покровнишко Шосе, Поповка, При Цветковски Воденици, Равначка, Тодор Александров, УПИ I-432, Кв.28, УПИ-9-369,Кв.17, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Четирка;Рилци: Местност Арсовото, Местност Цонева Межда, Телкиево Дере, УПИ Vi-465,Кв.27, Цигларката;Симитли: Христо Ботев

Община Гоце Делчев

На 19.09.2017 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Гоце Делчев: Кат и Района Около Него

На 18.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 19.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 20.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 21.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Брезница: Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели Брег, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Керанека, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Неврокоп, Отец Паисий, Падарката, Панайот Хитов, Пейо К.Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стефан Караджа, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, УПИ-ХvIII-72138, Кв. 58, Хан Аспарух, Хр.Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чифлика

На 18.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 19.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 20.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 21.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Гоце Делчев: Драмски Път

На 19.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Абланица, Общ. Хаджидимово: Александър Стамболийски, Асен Джикаров, Вела Пеева, Димо Хаджидимов, Драма, Елин Пелин, Кавала, Ленища, М. Ленища, Неврокоп, Отец Паисий, Площада, Победа, Свилен Русев, Свобода, Славянка, Славянска, Тодор Паница, Чавдар Войвода, Юрий Гагарин

На 19.09.2017 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Борово, Общ. Гоце Делчев: Местност Капсии, Местност Пенковото

На 19.09.2017 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Гоце Делчев: Местност Мочура, Местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото

На 20.09.2017 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Лъжница: Ал.Стамболийски, Васил Левски, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Стоян Войвода

На 20.09.2017 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Лъжница: Ал.Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Елена Лефтерова, Ивайло, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Опълченска, Прогрес, Стопански Двор, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 20.09.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Лъжница: 029005, Ал.Стамболийски, Атанас Тешовски, Горна Бара, Лъжница, Местност Дъбето, Никола Вапцаров, Опълченска, Ореляк, Партизани, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стоян Войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 21.09.2017 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Гайтаниново: 021056 М. &Quot;Жингов Бряст&Quot;

На 21.09.2017 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Илинден, Общ. Хаджидимово

На 21.09.2017 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Копривлен

На 21.09.2017 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Лъки, Общ. Хаджидимово

На 21.09.2017 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Парил

На 21.09.2017 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Тешово: УПИ-IV+106

На 21.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гоце Делчев: Бабуна, Мидия, Полковник Борис Дрангов, Саук Бунар, Серес, Стражин, Страцин, Струга

Община Гърмен

На 20.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гърмен: Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Деветнадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Трета

На 18.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 19.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 20.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 21.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Дебрен: 033002, 19076-М. Шопарланка, Іv-517, Вакльовица, Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Драча, Единадесета, Местност Рашманица, Неуточнен Адрес, Осма, Петнадесета, Първа, Ст 5 Кл Б ТП Дебрен 1, Трета, Тринадесета, УПИ 5, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Шопарланката

На 18.09.2017 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Дебрен: Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Извън Регулация Пи 038014, Корилово, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Седма, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

Община Кресна

На 21.09.2017 г. /12:00 - 12:30 ч./ - Драката: Местност Селимица

На 21.09.2017 г. /12:00 - 12:30 ч./ - Илинденци: Гладно Поле

На 21.09.2017 г. /12:00 - 12:30 ч./ - Микрево: 6-ти Септември, 81, Александър Стамболийски, Берово, Будутел, Васил Априлов, Васил Левски, Василево, Вихрен, Георги Бенковски, Даме Груев, Десислава, Детелина, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Дора Габе, Екзарх Антим I, Елин Пелин, Елисавета Багрияна, Иван Вазов, Йордан Йовков, Крали Марко, Кресненско-разложко Въстание, Криа Вриси, Малешевска, Митрополит Борис, Неуточнен Адрес, Нова Махала, Орфей, Освобождение, Палат, Панайот Волов, Патриарх Ефтимий, Пейо Яворов, Петър Берон, Райна Княгиня, Решково, Рождество Христово, Св.Георги, Св.Паисий Хилендарски, Сирма Войвода, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Стопански Двор, Струма, Трети Март, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Хан Тервел, Цар Иван Асен II, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Чинара, Юрто, Яне Сандански

На 21.09.2017 г. /12:00 - 12:30 ч./ - Сливница, Общ. Кресна: Кв.12а, УПИ Vi-162, Кв.22

На 21.09.2017 г. /12:00 - 12:30 ч./ - Струмяни: 221, 33, 7-Април, Будител, България, Васил Левски, Врабче, Георги Сава Раковски, Главен Път Е79, Горемско Възстание, Дончо Войвода, Дядо Ильо Малешевски, Княз Бориз I Михаил, Любен Каравелов, Мрамора, Неуточнен Адрес, Нигрита, Пенчо Славейков, Пирин, р-н Стопански Двор, Св.Св.Кирил и Методи, Свети Георги, Струма, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон Велики

Община Петрич

На 18.09.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 19.09.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 20.09.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 21.09.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Кърналово: Бяло Море, Ванюша Валчук, Витоша, Иван Вазов, Извън Регулацията, Илинден, Кожух, Ленин, Любен Каравелов, Места, Оборище, Стою Хаджиев, Струма, Христо Ботев, Цветко Аврамов, Юрий Гагарин

На 18.09.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 19.09.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 20.09.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 21.09.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Старчево: Асанката

На 18.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кулата: Антон Попов, Брегалница, Васил Левски, Гео Милев, Кожух, Люле Бургас, Максим Горки, Отец Паисй, Петко Р.Славейков, Рила, Стефан Караджа, Цар Калоян

Кърналово: Бяло Море, Иван Вазов, Кожух, Ленин, Рила, Свобода

На 18.09.2017 г. /10:30 - 11:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Дрангово, Общ. Петрич: Старо Село

Кулата: Местност Гкпп-Кулата;Марикостиново: Неуточнен Адрес;Митино: Местност Порой

Петрич, Общ. Петрич: 56126.292.4, Местност Козлек, Местност Мерата, Одрин, Полковник Дрангов, Свети Георги, Свобода;Ръждак: 56126.453.3, Белата Чешма, УПИ V-86, Кв.20

София: Андрей Сахаров;Старчево;Тополница, Общ. Петрич: Гробището

На 18.09.2017 г. /10:30 - 12:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Местност Козлек, Одрин, Полковник Дрангов, Свети Георги

На 19.09.2017 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Баскалци;Гега: Боровичко, Боровичкото;Долене;Долна Крушица;Драгуш;ЗойченеКладенци, Общ. Петрич;Кукурахцево

Петрич, Общ. Петрич: Капитан Никола Парапанов, Местност Иловица;Право Бърдо;Първомай, Общ. Петрич: Антон Попов, Беласица, Вардар, Георги Измерлиев, Златарево, Извън Регулацията, Македония, Маркови Кладенци, Местност Алачевото, Местност Орешката, Местност Стопански Двор, Местност Чалията, Младост, Москва, Огражден, Опълченска, Отец Паисий, Преслав, Рила, Русия, Хоризонт, Яне Сандански;Чурилово;Чуричени: 000248, Местност Куково

На 19.09.2017 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Вишлене;Долна Рибница

Дреновица;Мендово: Слопотец;Струмешница: Струмешница

На 19.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Ал.Стамболийски, България, Вардар, Васил Кънчев, Гладстон, Гоце Делчев, Лазар Маджаров, Полковник Дрангов, Славянска, Стоян Търнаджиев, Христо Ботев

На 19.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Яково

Община Разлог

На 18.09.2017 г. /09:00 - 09:20 ч.; 15:40 - 16:00 ч./ На 19.09.2017 г. /09:00 - 09:20 ч.; 15:40 - 16:00 ч./ - Банско: Цар Симеон;Баня, Общ. Разлог: Местност Кривосер;Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Бор, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Волгоград, Втора, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Георги Кирков, Георги Сачков, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Девета, Димитър Даракчиев, Димо Хаджидимов, Единадесета, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методи, Люлин, Места, Местност Семково, Митко Саев, Мусала, Народна Победа, Неуточнен Адрес, Никола Банков, Никола Вапцаров, Осма, Пейо Яворов, Пета, Полковник Иван Тричков, Първа, р-н Стопански Двор, Равен, Радецки, Рила, Сава Стенчин, Седма, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Трета, Тутракан, Фараонска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Чаталджа, Четвърта, Шеста, Шипка, Яким Цоков, Яне Сандански

Разлог: Баба Магдалена, Христо Ботев

На 18.09.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Бачево: Георги Димитров, Димо Хаджидимов

Горно Драглище: Двадесет и Първа, Двадесет и Четвърта, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Неуточнен Адрес, Осма, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четиринадесета

На 20.09.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ - Белица, Общ. Белица: Местност Андрианов Чарк

На 20.09.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ - Елешница, Общ. Разлог: Васил Бельов, Георги Димитров, Дванадесета, Минно Селище, Цар Калоян

Община Сандански

На 18.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 20.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 21.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Склаве: 7-Ми Конгрес, Бялата Пръст, Гоце Делчев, Климент Охридски, Комсомолска, Марица, Местност Вангелов Андък, Местност Панаира, Отец Паисий, Партизанска, Първи Май

На 19.09.2017 г. /09:00 - 11:15 ч.; 11:00 - 13:15 ч./ - Сандански: България, Македония, Малашевска, Петър Берон, Свобода, Скопие

На 19.09.2017 г. /14:00 - 16:15 ч./ - Горна Сушица

На 20.09.2017 г. /10:00 - 12:15 ч./ - Катунци: Георги Сава Раковски

На 20.09.2017 г. /10:00 - 12:15 ч./ - Яново

На 21.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Хотово: Баня, Местност Света Петка, С. Хотово, Община Сандански

Община Сатовча

На 18.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Сатовча: Бистрица, Васил Даракчиев, Васил Левски, Девети Септември, Здравец, Петдесета, Свилен Русев, Стопански Двор, Тодор Шопов, Червеноармейска, Четирдесет и Девета

На 19.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Сатовча: Васил Даракчиев, Г.С.Раковски, Дунав, Еделвайс, Иглика, Кокиче, Лазар Карабожиков, Майор Топалов, Неуточнен Адрес, Никола Карталов, Орфей, Освобождение, Родопи, Стопански Двор, Тодор Шопов, Хаджи Димитър, Шипка

На 21.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Вълкосел: Балтите, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Георги С Раковски, Заря, Лилия, Людмила Живкова, Люляк, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Прогрес, Хан Аспарух

Община Симитли

На 18.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 20.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 21.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Симитли: Иван Козарев, Любен Каравелов, Миразица, Ораново, Партизанска, Предел, Преспа, Симитли, Яне Даракчийски

На 18.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 19.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 20.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 21.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Брежани: Георги Димитров, Здравец, Местност Вощинарци, Миньор, Пейо Яворов, Христо Апостолов, Център

На 19.09.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Брежани;Градево: Местност Струма Изливер Хиляд, Струма;Железница, Общ. Симитли: VII-122, Имот 002867, Местност Бачева Махала, Местност Джалева Махала, Местност Долно Церово, Местност Дременец, Местност Караджевица, Местност Старата Върба, Местност Шебечковица, Рибарска, УПИ-XII-52, Кв. 8, УПИ-ХХІV-50;Симитли: Бангелови Тополи, Бреза, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Герена, Гр.Симитли, Димитър Благоев, Долен Герен, Еделвайс, Зеленка, Искра, Кокиче, М.Драгова, М.Духарска, Малина, Местност Бангеови Тополи, Местност Герено, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Ораново, Пазара, Победа, Предел, Първи Май, Руен, Септемврийска, Симитли, Симитли,УПИ II-1437,Кв.18,, Славянска, Струма, УПИ 1-538 Кв.22, УПИ II-1437,Кв.19, УПИIXXV-32, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон;Церово, Общ. Благоевград: Местност Поището, С.Долно Церово

На 19.09.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Симитли: УПИ II-1437,Кв.19

Община Струмяни

На 18.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 19.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 20.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 21.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Микрево: 81, Берово, Василево, Иван Вазов, Орфей, Спартак, Стефан Караджа, Трети Март

Община Хаджидимово

На 18.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гайтаниново

На 21.09.2017 г. /11:30 - 16:15 ч./ - Блатска

Община Якоруда

На 19.09.2017 г. /09:00 - 09:20 ч.; 15:40 - 16:00 ч./ - Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Георги Андрейчин, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Местност Андрианов Чарк, Местност Семково, Митко Саев, Полковник Иван Тричков, р-н Стопански Двор, Четвърта, Шеста;Дагоново;Елешница, Общ. Разлог: Безименна;Краище, Общ. Белица: Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета;Юруково: 029014 и 029015, Масив 29 Поквс, Местност Каменако;Якоруда: Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Яворов, Якорущица

На 19.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Белица, Общ. Белица: Местност Семково

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www.cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ наcez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който Ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.