Log in

Последни новини

ЗАВЪРШИ ДЕТСКО ПОЛИЦЕЙСКО УПРАВЛЕНИЕ

Днес приключи двугодишното обучение на учениците от 4а клас от СУ "Неофит Рилски" по Националната...

РАБОТНА ГРУПА ЗА ОПРЕДЕЛЯНЕ РАЗМЕРА НА ТАКСАТА ЗА БИТОВИ ОТПАДЪЦИ

Със заповед на кмета Стойчо Баненски, в Община Банско бе създадена Работна група във връзка...

ЛИФТЪТ ОТ Х."ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ" ДО Х.БЕЗБОГ ОТНОВО РАБОТИ

След проведена пролетна техническа профилактика, седалковият лифт от хижа "Гоце Делчев" до хижа "Безбог" започва...

ОБЩИНА БАНСКО ИЗВЪРШВА ДЕЗИНСЕКЦИЯ И ДЕЗАКАРИЗАЦИЯ СРЕЩУ КЪРЛЕЖИ, БЪЛХИ И КОМАРИ

  Уважаеми жители и гости,   На 11 юни (вторник), от 22:00 ч., на територията на град Банско...

КАМПАНИЯ ЗА РАЗДЕЛНО СЪБИРАНЕ НА БАТЕРИИ, АКУМУЛАТОРИ, ЕЛЕКТРИЧЕСКО И ЕЛЕКТРОННО ОБОРУДВАНЕ

Община Банско, в сътрудничество с организациите по оползотворяване, с които има сключени договори, организира поредна...

ОБЩИНА БАНСКО И МЕСТНИЯТ БИЗНЕС В ОБЩ ДИАЛОГ ЗА РАЗВИТИЕ НА ИНДУСТРИАЛНИТЕ…

Кметът Стойчо Баненски покани на среща представители на фирми, които имат производствени бази в индустриалните...

ПОКАНА ОБЩЕСТВЕНО ОБСЪЖДАНЕ

Уважаеми дами и господа, Звено за публични консултации към Регионален съвет за развитие на Югозападен регион...

КМЕТЪТ НА БАНСКО СЕ СРЕЩНА С ПРЕДСТАВИТЕЛИ НА ГЕРМАНСКИЯ РОТАРИ КЛУБ РЮСЕЛХАЙМ…

Кметът на Банско Стойчо Баненски и неговият екип се срещнаха с представители на Ротари клуб...

В СВЕТОВНИЯ ДЕН НА ВЕЛОСИПЕДА, ОБЩИНА БАНСКО МОНТИРА СТОЙКИ НА ВЕЛОПАРКИНГИ

За много хора карането на колело е не само практичен начин на придвижване, но и...

НАШИТЕ ДЕЦА

ДЕЦАТА ОТ ФОЛКЛОРНА ГРУПА „БАНСКА МЛАДОСТ“ ЗАСЛУЖИХА МНОГОБРОЙНИ МЕДАЛИ

Фолклорна група "Банска младост " към НЧ"Никола Вапцаров-1894" спечели първо място на Фестивала на изкуствата... Read more

ДЕЦАТА НА БАНСКО ПРАЗНУВАХА ДЕНЯ НА ТЕАТЪРА

🧚‍♂️🎭🎉Народно читалище „Никола Вапцаров-1894“ и Община Банско организираха за децата незабравим празник. Фоайето на читалището... Read more

ТАЛАНТЛИВИТЕ ДЕЦА НА БАНСКО

Отново Банско има повод да се гордее със своите деца! Двама от тримата финалисти на... Read more

ЗАБЕЛЕЖИТЕЛНИ УСПЕХИ ЗА МЛАДИТЕ АЛПИЙЦИ НА СК „ЮЛЕН“

На 22 и 23 март 2024 г. Банско беше домакин на Държавното първенство по ски... Read more

ЗЛАТНИ МЕДАЛИ ЗА ГРАЦИИТЕ ОТ БАНСКО НА МЕЖДУНАРОДНИЯ ТУРНИР „КРАКРА КЪП”

Клубът по художествена гимнастика „Банско“ взе участие в VI Международен турнир „Кракра къп“ в гр... Read more

АЛПИЙЦИТЕ НА СК"ЮЛЕН" С ПРИЗОВИ КЛАСИРАНИЯ В ТРИ ШАМПИОНАТА

От 13 до 15 март в курортите Боровец и Мальовица се проведоха детски състезания за... Read more

Абонирай се за нашия Бизнес бюлетин

Bansko summer 2024 plakat

cao final 1

Планови прекъсвания на електрозахранването

cez

Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ,  за периода 23 – 27 октомври 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни  превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани  дейности.

Благоевградска област

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община Банско

На 23.10.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ - Банско: ул. „Беласица“, България, Бъндерица, Бяло море, Васил Априлов, Георги Голев, Глазне, Димчо Дебелянов, Забиница, Иконом К. Чучулайн, Княз Борис I, Кръсьо Асенов, Места, Местност Герачини Улици, Местност Забиница, Местност Малка Ливада, Местност Парцалето, Местност Шипоцко, Митрополит Пимен, Моратово езеро, Муратово езеро, Найден Геров, неуточнен адрес, Одрин, Орце Попйорданов, Отец Стефан Камберов, Палиго Ден, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пере Тошев, Плиска, Родопи, Славянка, Сливница, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Цар Симеон, Явор

На 23.10.2017 г. /09:30 - 11:45 ч./ - Разлог: Няма Засегнати Абонати

На 24.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Банско: Валевица, Местност Грамадето, Найден Геров

На 24.10.2017 г. /10:30 - 11:30 ч./ - Банско: Барбара Рютинг, Братя Велеганови, Васил Друмев, Добри Чинтулов, Захари Зограф, Минго Тодев, Найден Геров, Пейо К. Яворов, Райна Княгиня, Св. Иван Рилски, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Матов, Цар Калоян, Явор

На 24.10.2017 г. /13:00 - 14:00 ч./ - Банско: Бъндерица, Васил Кънчов, Кир Благо Тодев, Лазар Герман, Местност Забиница, Плиска, Уста Тодор, Цар Симеон, Явор

На 24.10.2017 г. /14:00 - 15:00 ч./ - Банско: 02676. 501. 4674, Борис Голев, България, Георги Голев, Забиница, Княз Борис I, Местност Забиница, неуточнен адрес, Опълченска, Отец Стефан Камберов, Патриарх Евтимий, Плиска, Родопи, Цар Симеон, Яне Сандански

На 24.10.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Банско: Георги Настев

Община Белица

На 24.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Белица, Общ. Белица: 9-ти септември, Алекса Сачков, Владимир Поптомов, Георги Андрейчин, Димо Хаджидимов, Р-н Стопански двор, Шеста

Община Благоевград

На 23.10.2017 г. /08:00 - 12:15 ч./ - Бело Поле, Общ. Благоевград: Ванчо Богданов, УПИ III-63, Кв. 5

На 23.10.2017 г. /08:00 - 13:15 ч./ - Селище, Общ. Благоевград: Махала Камбитци, Местност Търлите, Селище, Общ. Благоевград

На 23.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 24.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 25.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 26.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 27.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Логодаж: Местност Клисурски мост, УПИ I-113; Марулево

На 23.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 24.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 25.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 26.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 27.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Церово, Общ. Благоевград: Осми март, П. Яворов, УПИ VIII-111, 112, Кв. 15, УПИ І-139, Кв. 12

На 23.10.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./; на 24.10.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./; на 25.10.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./; на 26.10.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./; на 27.10.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Церово, Общ. Благоевград: Надежда, УПИ ІV-110, Кв. 15

На 23.10.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./; на 24.10.2017 г. /08:00 - 14:15 ч./ - Еленово, Общ. Благоевград; Изгрев, Общ. Благоевград: 33. 432, Айдарово, Кучкудерска нива, Местност Пейчинска Чука, Местност Чуката, УПИ IV 87, УПИ-ХI218 Кв. 21, Чуката

На 24.10.2017 г. /08:00 - 14:15 ч./ - Благоевград: Еленово, Орион

На 24.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Благоевград: 04279. 603. 195, Алеко Константинов, Братя Миладинови, Васил Априлов, Георги С. Раковски, Григор Пърличев, Димитър Димов, Кръстьо Асенов, Николай Петрини, Патриарх Евтимий, Славянска, Стефан Стамболов

На 24.10.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Бело Поле, Общ. Благоевград: Васил Левски, Имот 04279. 818. 47, Полето, Тухларната; Благоевград: 14-ти Полк, Грамада, Еленово, Кузман Шапкарев, Местност Герено, Местност Среден път-Ш-9, Местност Тухларната, Местност Царевско шосе, Мир, пътен Възел, Средния път-Ш. 09, Стоимен Календерски; Бучино: Ахмедово, до Моста на Р. Струма, Лозята, Махала Каракачанка, Махала Мичевци, Местност Долно Поле, Местност Лозята, Местност Полето, Местност Текето, Местността Чукарски Рид, Община Благоевград, Мах. Тасковска; Българчево: Местност Змиярски Рид, Местност Реката-Корията, Местност Реката-Присоето, Турски гробища; Дренково: Махала Балевска, Местност Реката, с. Дренково, Община Благоевгр, Старите къщи-Р; Зелен дол: Местност валого-Краварник, Местност Крачаница, Местност Реката; Лешко; Логодаж: Гръчка махала, Махала Гелинска, Махала Мазневци, Махала Нединска, Местност Палански валог

На 24.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Бело Поле, Общ. Благоевград: Васил Левски, Имот 04279. 818. 47, Тухларната; Благоевград: Еленово, Местност Тухларната, Мир, Стоимен Календерски

На 24.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Рилци: УПИ VI-465, Кв. 27, Цигларката

На 24.10.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ - Благоевград: Антон Чехов, Братя Миладинови, Владо Черноземски, Д-р Христо Татарчев, Крали Марко, Мара Бунева, Менча Кърничева, Св. Св. Кирил и Методий, Стефан Стамболов

На 24.10.2017 г. /12:15 - 16:30 ч./ - Благоевград: Димитър Талев, Парангалица, Пере Тошев, Петко Д. Петков, Тодор Александров, Цар Иван Шишман

На 25.10.2017 г. /08:00 - 14:30 ч./ - Благоевград: Андрей Ляпчев, Генерал Тодоров, Илинден, Св. Св. Кирил и Методий, Скаптопара, Цар Симеон

На 25.10.2017 г. /08:30 - 13:30 ч./ - Благоевград: Антим I, Васил Коритаров, Васил Мечкуевски, Д-р Христо Татарчев, Димитър Талев, Македония, Мизия, Пере Тошев, Петко Д. Петков, Сандо и Петър Китанови, Тодор Александров, Трайчо Китанчев, Тракия, Цар Иван Шишман, Янко Забунов

На 25.10.2017 г. /08:45 - 09:45 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Благоевград: 319001, 410002, Брезово, Мах. Калуцка, Мах. Центъра Мотела, Махала Брезово, Махала Брезовска, Махала Милово ТП Милово, Махала Петковци, Месност Демирево, Местност Горно Демирево, Местност Ковачница, Осойната; Благоевград: Антон Чехов, Славово; Горно Хърсово: Горни валог, Махала Буровци, Махала Горни Двояци, Махала Долни Двояци, Махала Михтарци, Махала Мъртвако, Махала Новоселци, Махала Панчовци, Махала Пържово, Махала Стойковци, Махала Тачовци, Махала Шоповци, Местност валого, Местност Гьоловете, Ровината, Шопови ниви; Дъбрава, Общ. Благоевград: 000533, Адиница, Бобови ниви, Долна Дъбрава, Зимниците, Кромидището, Мах. Ваканинци, Мах. Щърбевци, Махала Веляци, Извън регулация, Местност Атанасова падина, Местност Бобови ниви, Местност Градището, Местност Клено, Местност Мучова Чука, Местност Ръженици, Местност Ръжениците, Местност Топузица, Митовци, Ръжениците, Яновски рид; Рилци: Местност Арсовото, Местност Цонева Межда, Телкиево дере

На 25.10.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Дъбрава, Общ. Благоевград: Адиница, Бобови ниви, Зимниците, Кромидището, Местност Клено

На 25.10.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: Арсений Костенцев, Георги Измирлиев, Гьорче Петров, Македония, Отец Паисий, Петко Д. Петков, Родопа, Трети март, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чакалица; Благоевград: Асен Итов, Асен Йотов, Витоша, Егея, Липа, Листопад, Местност Баларбаши, Околчица, Освобождение, Предел, Търново, Шар планина

На 26.10.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Благоевград: Александър Фон Хумболт, Андрей Ляпчев, Братя Миладинови, Ветрен, Владо Черноземски, Генерал Тодоров, Димитър Димов, Драма, Запад, Иван Михайлов, Илинден, Кръстьо Асенов, Майор Стефан Иванов, Марица, Мусала, Обзор, Полк. Кирил Чамишки, Райко Жинзифов, Рилски езера, Св. Св. Кирил и Методий, Скаптопара, Славянска, Стефан Стамболов, Стоимен Календерски, УПИ-V, Кв. 192, Идн. 04279. 601. 131, Христо Ценин, Цар Симеон

На 26.10.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Благоевград: Грамада, Зеленодолско шосе, Иван Михайлов

На 26.10.2017 г. /09:45 - 14:30 ч./ - Благоевград: Зеленодолско шосе

На 27.10.2017 г. /08:00 - 14:15 ч./ - Благоевград: Андрей Ляпчев, Владо Черноземски, Димитър Димов, Драма, Иван Михайлов, Кръстьо Асенов, Скаптопара, Стефан Стамболов, Цар Симеон

На 27.10.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ - Благоевград: 04279. 603. 410, XX-1017, 04279. 604. 403. 1, Алеко Константинов, Асен Христов, Баларбаши, Братя Миладинови, Георги С. Раковски, Ильо войвода, Местност Баларбаши, Трети март, Хан Омуртаг, Цар Борис I

Община Гоце Делчев

На 23.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:15 - 11:00 ч./; на 24.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 25.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 26.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 27.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 28.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Димитър Димов, Драгоман, Дунав, Кв. 157, 207, 216, 218, Кв. 158 УПИ І, Комсалко Лако, Лакото, Потока, Стара планина, Янко Атанасов

На 23.10.2017 г. /11:15 - 13:00 ч./ - Гоце Делчев: Гоце Делчев, Дунав

На 23.10.2017 г. /13:00 - 14:00 ч./ - Гоце Делчев: Дунав, ул. Дунав вх. Б бл. 21

На 23.10.2017 г. /14:15 - 16:00 ч./ - Гоце Делчев: Ален мак, Байкал, Гоце Делчев, Дунав, Здравец, Михаил Даев, Никола Вапцаров, Панаирски Ливади-Продължение, Пейо К. Яворов, Търговска, Юрий Гагарин

На 24.10.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Гоце Делчев: Атанас Свещаров, Кръстьо Сарафов, Мише баир, Христо Силянов

На 24.10.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./ - Гоце Делчев: Бяло море, Гоце Делчев, Илия Батаклиев, Отец Паисий, Руен, Солун, Търговска, Христо Ботев

На 24.10.2017 г. /10:45 - 12:00 ч./ - Гоце Делчев: брегалница, Бяло море, Звънчарска, Кавала, Серес, Солун, Тодор Александров

На 24.10.2017 г. /10:45 - 12:00 ч./ - Хаджидимово: Ангел Кънчев

На 24.10.2017 г. /12:45 - 14:00 ч./ - Гоце Делчев: Гоце Делчев, Драгоман, Драма, Екзарх Антим, Местност Стрелбището, Пейо К. Яворов, Потока, Солун, Тодор Александров, Тодор Паласкаря, Царица Йоана

На 25.10.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./; на 27.10.2017 г. /13:00 - 16:15 ч./ - Баничан: Бахчите, Пръдлището, УПИ III, Кв. 31, УПИ-ІV-270, Кв. 28

На 25.10.2017 г. /16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Гоце Делчев: 071003, Гоце Делчев, Драма, Илия Праматарски, Искър, Кавакли Дере, Местност Стрелбището, Първи май, Славянска, Солун, Средна гора, Тодор Александров, Юг

На 26.10.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./; на 27.10.2017 г. /09:00 - 14:30 ч./ - Баничан

На 26.10.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./; на 27.10.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Мусомища: Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Антон Попов, Баба Тонка, Батуми, Бяло море, Владимир Поптомов, Георги Папалезов, Гоце Делчев, Д-р. Петър Берон, Детелина, Димитър Талев, Дунав, Ивайло, Иван Козарев, Кулата, Места, неуточнен адрес, Пейо К. Яворов, Пирин, Стопански двор, Струга, Топлика, УПИ І-68, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин

Община Гърмен

На 23.10.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Дъбница: Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Кюприжик, неуточнен адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 23.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч.; 14:00 - 16:00 ч./; на 24.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 25.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 26.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 27.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 28.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Дъбница: Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, неуточнен адрес, Осма, Първа, Седма, Стопански двор, Трета, Четвърта, Шестнадесета

На 23.10.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./; на 24.10.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Дъбница: Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, неуточнен адрес, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 24.10.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Балдево: УПИ VII-97, Кв. 9, УПИ ІІІ Кв. 14

На 24.10.2017 г. /12:30 - 15:00 ч./ - Гърмен: Двадесет и Първа, Двадесета, Девета, неуточнен адрес, Осма, Пета, Първа, Седма, Ст 17 Кл А ТП Гърмен 2, Тальова Върба, Трета, Тридесет и Четвърта, Ценьов Тумба, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 24.10.2017 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Скребатно

На 25.10.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./; на 26.10.2017 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Рибново: Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, М. Бърдо, М. Плевнето, М. Селища, М. Снесеното, неуточнен адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Шеста

На 25.10.2017 г. /13:00 - 14:00 ч./ - Рибново: 048031, Втора, Двадесет и Седем, М. Селища, М. Тръне, неуточнен адрес, Осемнадесета, Първа, Трета, Тридесет и Първа, Четвърта

На 25.10.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./; на 26.10.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Рибново: ІІІ-966, Кв. 56, Двадесет и Девета, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Ливаде, неуточнен адрес, Осемнадесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тридесета, Четвърта, Шестнадесета

Община Кресна

На 24.10.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Горна Брезница

На 24.10.2017 г. /11:00 - 11:15 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ - Влахи: Драколово; Кресна: Главен път Е-79, Македония, Местност Солунско дере; Ощава: 54537. 600. 31. 1, Германци, Местност Русенци; Сенокос, Общ. Симитли; Стара Кресна: Местност Кулата

На 24.10.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Горна Брезница: ІІ-90 Кв. 11

На 24.10.2017 г. /11:00 - 14:30 ч./ - Вец Ара

Община Петрич

На 23.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 24.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 25.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 26.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 27.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кулата: Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Арда, Арда, брегалница, брегалница, брегалница, брегалница, брегалница, Васил Левски, Васил Левски, връх Китка, връх Китка, връх Китка, Гео Милев, Гео Милев, Ел-Тепе, ЖП Кулата, Кожух, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Люле Бургас, Максим Горки, Максим Горки, Местност ГКПП-Кулата, Местност ГКПП-Кулата, Местност Кавако, неуточнен адрес, неуточнен адрес, Отец Паисй, Отец Паисй, Петко Р. Славейков, Петко Р. Славейков, Петко Р. Славейков, Плевен, Плевен, Плевен, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Хр. Чернопеев, Хр. Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра; Кърналово: Ванюша Валчук, Васил Априлов, Вит, Г. Димитров, Георги Раковски, Извън регулацията, Мусала, Плиска, Полковник Дрангов, Симеон Кавракиров, Стара планина, Толбухин, Цв. Радонов

На 25.10.2017 г. /12:30 - 13:00 ч.; 12:45 - 13:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Беласица; Петрич, Общ. Петрич: Ал. Стамболийски, Атон, Бежанка, Беласица, Бяло море, Варна, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Даме Груев, Деде Агач, Ел-Тепе, Здравец, Зографски Манастир, Изгрев, Изток, Иларион Макариополски, Йордан Йовков, Кавала, Калина, Кестен, Княз Александър Батемберг, Кочо Мавродиев, Круша, Местност Козлек, Михо Попов, Одрин, Осогово, Отец Паисий, Охрид, Плевен, Полковник Дрангов, Просвета, Рила, Родопи, Рокфелер, Св. Св. Кирил и Методи, Света София, Свети Георги, Стефан Караджа, Стою Хаджиев, Струмешница, Тетово, Тракия, УПИ І, Кв177 А, УПИ ІІ, Кв. 245, Цар Борис III, Чаталджа, Явор

На 25.10.2017 г. /12:30 - 14:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Варна

На 27.10.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Георги Урумов, Ильо войвода, Местност Бухото, Огражден, Охрид, Пейо Яворов, Петър Берон, Полковник Дрангов, Свети Климент Охридски, Тодор Александров

Община Разлог

За периода 23-28.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Разлог: Вихрен, Дунав, Занаятчийска, Изгрев, Изток, Искър, Марица, Стара планина, Странджа, Трети март, Явор

На 23.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев, Деветнадесета, Извън регулация с. баня, Извън регулацията; Белица, Общ. Белица: Владимир Поптомов, Двадесет и Трета, Девета, Извън регулация, Местност Андрианов чарк, неуточнен адрес, Р-н Стопански двор; Горно Краище; Елешница, Общ. Разлог: 9-ти май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М. Долни Мин. Бани, Мечта, Минно Селище, Младост, неуточнен адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста; Краище, Общ. Белица: 39270. 25. 208, І-500, Кв. 35, Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън регулацията, неуточнен адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета; Разлог: Александър Стамболийски

На 23.10.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Елешница, Общ. Разлог: неуточнен адрес

На 23.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Разлог: Вихрен, Занаятчийска, Изток, Искър, Марица, неуточнен адрес, Нов път, Св. Св. Кирил и Методий, Стара планина, Трети март, Явор

На 24.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 25.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 26.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 27.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 28.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Разлог: Вихрен, Вихрен, Дунав, Занаятчийска, Занаятчийска, Изгрев, Изток, Изток, Искър, Искър, Марица, Марица, неуточнен адрес, Нов път, Св. Св. Кирил и Методий, Стара планина, Стара планина, Странджа, Трети март, Трети март, Явор, Явор

На 24.10.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Банско: Цар Симеон; Баня, Общ. Разлог: Местност Кривосер; Белица, Общ. Белица: 9-ти септември, Алекса Сачков, Бор, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Волгоград, Втора, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Георги Кирков, Георги Сачков, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Девета, Димитър Даракчиев, Димо Хаджидимов, Единадесета, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методи, Люлин, Места, Местност Семково, Митко Саев, Мусала, Народна Победа, неуточнен адрес, Никола Банков, Никола Вапцаров, Осма, Пейо Яворов, Пета, Полковник Иван Тричков, Първа, Р-н Стопански двор, Равен, Радецки, Рила, Сава Стенчин, Седма, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара планина, Трета, Тутракан, Фараонска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Чаталджа, Четвърта, Шеста, Шипка, Яким Цоков, Яне Сандански; Разлог: Баба Магдалена, Христо Ботев

На 24.10.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Разлог: 15-ти септември, Братя Миладинови, Изворите, Неофит Рилски, Отец Паисий, Тодорица Попова

На 25.10.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./ - Разлог: 61813. 645. 21 М. Габавица, Александър Стамболийски, Баница, Бела река, Булаир, Даме Груев, Изток, Иларион Макариополски, Каракьой, Предел, Телемах Илиев, Тодор Александров, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Черна река

На 25.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Разлог: Бела река, Васил Левски, Вихрен, Възраждане, Генерал Ковачев, Голак, Грънчарска, Занаятчийска, Изток, Илийска, Искър, Лазар Топалов, Марица, Мехомия, неуточнен адрес, Нов път, Саровица, Св. Св. Кирил и Методий, Стара планина, Трети март, Цар Калоян, Шаркьой, Шипка, Явор

На 26.10.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Разлог: Промишлена зона УПИ ІІ, Кв. 72, ПИ 61813.750.7, 8, 9

На 26.10.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Разлог: 61813. 645. 21 М. Габавица, Александър Стамболийски, Баница, Бела река, Бела река, Булаир, Васил Левски, Вихрен, Възраждане, Генерал Ковачев, Голак, Грънчарска, Даме Груев, Занаятчийска, Изток, Изток, Иларион Макариополски, Илийска, Искър, Каракьой, Лазар Топалов, Марица, Мехомия, неуточнен адрес, Нов път, Предел, Саровица, Св. Св. Кирил и Методий, Стара планина, Телемах Илиев, Тодор Александров, Трети март, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Самуил, Черна река, Шаркьой, Шипка, Явор

Община Сандански

На 23.10.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./; на 24.10.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./; на 25.10.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./; на 26.10.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./; на 27.10.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./; на 28.10.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Сандански: Зарово, Извън регулацията Север, Осогово, Рила

На 23.10.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Спатово

На 23.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 24.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 25.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 26.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 27.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Джигурово: УПИ VII-381; Левуново: VIII+437, Кв. 40, Главен път Е-79, Девети май, Иван Козарев, Илинден, Кирил и Методий, Кочо Лютата, Лавеле, Никола Вапцаров, Орловец, Победа, Стефан Караджа, Струма, Чавдарци, Черно море, Шейново, Шипка

На 23.10.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Хотово: баня, Местност Света Петка, с. Хотово, Община Сандански

На 23.10.2017 г. /13:00 - 16:15 ч./ - Виногради

На 24.10.2017 г. /08:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Горна Сушица; Ладарево: Местност Църквата; Ласкарево: 004056, Местност Свети Спас; Любовка: Краколеница; Склаве: 2 -97, Кв. 14, 7-Ми конгрес, Асен Лагадинов, Бялата Пръст, Веселин Бабалеев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Илинден, Климент Охридски, Комсомолска, Лале, Марица, Местност Вангелов Андък, Местност Панаира, Местност Стопански двор, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Лазаров, Отец Паисий, Партизанска, Пирин, Първи май, Соколова скала, Спартак, Черно море

На 24.10.2017 г. /08:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Велющец; Вълково: Барата, Ормана, с. Вълково, Община Сандански, УПИ V, Кв. I, УПИ І-127; Игралище: Околовръстен Полигон; Кръстилци; Мелник: Мелник; Никудин; Палат; Сандански: 65334, 104, 23, Местност Речичка река, Местност Соколовец, Никола Вапцаров, Р-н Главен път Е-79, Р-н Индустриална зона, Р-н Стара Гара, Р-н Топливо, Топорков орман, Юрий Гагарин

На 24.10.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Сандански: Местност Речичка река, Никола Вапцаров, Р-н Главен път Е-79, Топорков орман

Община Сатовча

На 26.10.2017 г. /10:00 - 12:30 ч./ - Кочан: 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Бузлуджа, Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Здравец, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Местност Стопански двор, Мир, неуточнен адрес, Осма, Отец Паисий, Пета, Победа, Пролет, Първа, Свилен Русев, Свобода, Септемврийска, Стопански двор, Струма, Тодор Каблешков

На 26.10.2017 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Туховища

Община Симитли

На 23.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - с. Мечкул

На 23.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 24.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 25.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 26.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 27.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Крупник: Влахина, Георги Димитров, Кресненско въстание, Лев Писарев, Пайсий Хилендарски, Средорек; Полена: Георги Димитров, Димитър Благоев, Ленин, Местност Мездрата-2, Чайка

На 23.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 24.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 25.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 26.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Симитли: Васил Левски, Васил Левски, Вихрен, Георги Димитров, Георги Димитров, Герена, Еделвайс, Зеленка, Кокиче, Кокиче, Македония, Малина, Местност Герено, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Първи май, Симитли, Симитли, Славянска, Струма, Струма, УПИ-III-1458, УПИ-ІІ-538, Кв. 22, УПИIXXV-32, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Смирненски

На 23.10.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ - Симитли: Иван Козарев, Любен Каравелов, Миразица, Ораново, Партизанска, Предел, Преспа, Симитли, Яне Даракчийски

На 27.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Симитли: Васил Левски, Вихрен, Георги Димитров, Кокиче, Македония, Никола Вапцаров, Симитли, Струма, УПИ-III-1458, УПИ-ІІ-538, Кв. 22, Христо Ботев, Христо Смирненски

Община Струмяни

На 24.10.2017 г. /13:00 - 16:15 ч./ - Микрево: Берово, Васил Левски, Десислава, Елисавета Багрияна, Иван Вазов, Криа Вриси, неуточнен адрес, Орфей, Пейо Яворов, Рождество Христово, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Хан Тервел, Цар Самуил, Чинара, Юрто; Струмяни: неуточнен адрес

Община Хаджидимово

На 23.10.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./; на 25.10.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Тешово: УПИ-IV+106

На 25.10.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Хаджидимово: Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Илинденци, Климент Охридски, Македония, Места, Местност Тумбата, Младост, Опълченска, Ореляк, Свети Георги, Спартак, Средни Ливади, Теменуга, Трети

На 25.10.2017 г. /11:30 - 13:30 ч./ - Теплен

Община Якоруда

На 24.10.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Белица, Общ. Белица: 9-ти септември, Алекса Сачков, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Георги Андрейчин, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Местност Андрианов чарк, Местност Семково, Митко Саев, Полковник Иван Тричков, Р-н Стопански двор, Четвърта, Шеста; Дагоново; Краище, Общ. Белица: Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън регулацията, неуточнен адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета; Юруково: 029014 и 029015, Масив 29 Поквс, Местност Каменако; Якоруда: Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Яворов, Якорущица

На 24.10.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Белица, Общ. Белица: Местност Семково.

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www.cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ наcez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който Ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.